Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(bimbamm @ 2015 03 14, 14:35)

As Dsquared aukstakulnius aulinukus turiu, tai siek tiek i mazesne puse ir labai siauri 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 14 kovo 2015 - 14:50
QUOTE(VVaiva @ 2015 03 14, 14:48)
As Dsquared aukstakulnius aulinukus turiu, tai siek tiek i mazesne puse ir labai siauri 4u.gif

O kaip sutapo komentarai drinks_cheers.gif

Gal kuri turi COACH avalyne ir pakomentuotu? Yooxe near ju,bet kadangi cia shoesholikes susirinko,tai drystu paklausti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 14 kovo 2015 - 15:22
Aciu, merginos uz komentarus, dar pamastysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 03 14, 15:01)
O kaip sutapo komentarai drinks_cheers.gif

Gal kuri turi COACH avalyne ir pakomentuotu? Yooxe near ju,bet kadangi cia shoesholikes susirinko,tai drystu paklausti biggrin.gif

turiu aukstakulnius klasikinius su smailejanciu priekiu, su 25,5cm dydis 8,5 idealiai ir koja mano platoka
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 03 14, 16:01)
Gal kuri turi COACH avalyne ir pakomentuotu? Yooxe near ju,bet kadangi cia shoesholikes susirinko,tai drystu paklausti biggrin.gif


Dydis atitinka kiek esu matavusis, bet mano peda platoka, tai patogumas labai priklauso nuo modelio. Man nera pati patogiausia avalyne, bet velgi nuo konkretaus modelio priklauso. Pvz va sitos balerinos labai kietu uzkulniu, man nemalonu net matuotis (toks pat modelis ir su kulniuku yra ir irgi labai kieti).
Atsakyti

 i 
Noriu priminti, kad pirkti/parduoti skirta Skelbimų lenta. Šioje forumo dalyje prekyba draudžiama.
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 03 14, 15:01)
Gal kuri turi COACH avalyne ir pakomentuotu? Yooxe near ju,bet kadangi cia shoesholikes susirinko,tai drystu paklausti biggrin.gif


as irgi noreciau daugiau komentaru su konkreciais modeliais, nes du kartus pirkau aukstakulnius, tai abu kartus skirtingai doh.gif Nala modelio aukstakulniu 8,5 dydis su 25,5 cm normalia peda buvo perdidelis visu dydziu. Tada pabandziau Giovanni 7,5 dydi, tai pasimatavus atrode, kad tinka ideliai, bet atbuvus viena vakariene, jau taip nebeatrode unsure.gif itariu truko puses dydzio. Noreciau pirkti vel, bet jau baisu doh.gif Siaip man labai patiko ju aukstakulniai. Nala isvis labai minkstute oda, patogus wub.gif Giovanni truputi kietesni, bet irgi patogus.

Arba irgi i ta pacia tema klausimas shoeholikems (geras zodis biggrin.gif ) - gal kas galit rekomenduoti kokius grazius, patogius klasikinius aukstakulnius. Reiktu juodu 4u.gif

QUOTE(LaimingaMergina @ 2015 03 14, 16:39)
turiu aukstakulnius klasikinius su smailejanciu priekiu, su 25,5cm dydis 8,5 idealiai ir koja mano platoka


primink kaip tavo modelis vadinasi? Jau buvai su jais isejus kur nors? Nes man irgi pradzioj atrode, kad geri, bet kai isejau tada supratau, kad vis tik ne biggrin.gif

Atsakyti
Pasiėmiau šiandien kelis yoox gėrius, tai pakomentuosiu:

Strategia aulinukai šie labai faini, labai kokybiški (pirmi šio brando batai pas mane) ir kiek į didesnę pusę, tikrai nemažinti. Apskritai, strategia kiek mačius turi tieeek gražių batų wub.gif Pagauti už 42 dol.

Cuir Rose rankinė irgi fainuolė: spalva graži, skyreliai patogiai išdėstyti, lengvutė. Pagauta už 48 dol.
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2015 03 14, 20:39)
Cuir Rose rankinė irgi fainuolė: spalva graži, skyreliai patogiai išdėstyti, lengvutė. Pagauta už 48 dol.

Superinė thumbup.gif
Atsakyti
Na ka, neatsilaikiau ir as biggrin.gif Antrakart bandau laime yoox, bet jei vel nepataikysiu su dydziais, tai turbut nebepirksiu...

Siuo metu esu western boots paieskose, tai pasiemiau siuos - toks neutralus variantas, kad nera visiskai paprasti, bet ir nera labai kaubojiski smile.gif

O po to ismete parduotuve situos ilgaaulius kaip pasiulyma, tai nesusilikiau irgi. Ai, jei tik tiks tai abeji susinesios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 03 15, 03:55)
Na ka, neatsilaikiau ir as biggrin.gif Antrakart bandau laime yoox, bet jei vel nepataikysiu su dydziais, tai turbut nebepirksiu...

Siuo metu esu western boots paieskose, tai pasiemiau siuos - toks neutralus variantas, kad nera visiskai paprasti, bet ir nera labai kaubojiski smile.gif

O po to ismete parduotuve situos ilgaaulius kaip pasiulyma, tai nesusilikiau irgi. Ai, jei tik tiks tai abeji susinesios ax.gif


bet pirmi is vyru skyriaus... turbut tikrai nepataikysi su dydziu biggrin.gif
Atsakyti
Man rodo is moteru.
Man pirmi labiau isvaizda. Bet abeji geruliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 15 kovo 2015 - 10:38