Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(amellija @ 2015 03 09, 16:35)
Sakykit kas čia per oda "Nappa leather"? Ačiū

itin plona ir rinktinė nappa oda. Dažniausiai ji parenkama ne iš jaučio, o iš veršelio odos
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2015 03 09, 16:32)
As irgi siuos abejus ziurineju, tik juodu zinoma jau nebera  doh.gif Gaila kad dydis ne 39, o tai mielai perpirkciau  mirksiukas.gif
O siaip dydi abu atitinka?

Tie Helen flats sakyciau, kad mazinti, nes ir drauge su siauresne 38 koja matavosi ir jai truputi spaudzia. Gaila, kad nepagalvojau ir 39 pasiimti, nu bet uzteks ir vienu, atperka savo groziu nusivylima mano tie lakiniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2015 03 09, 15:48)
Manieji penktadieni i Lenkija atkeliavo tai siandien jau gavau, tad jus tikriausiai gausit rytoj  mirksiukas.gif

Super!
Bet dbr skaitau Jusu pasisakymus apie Khrio ir mastau su24 cm gal 37 mazi bus ..nors visus turiu 37
Atsakyti
Merginos, jei nesunku, priminkite, kaip grazinti? Sistemoj nieko pildyti nereikia? blush2.gif
Atsakyti
Su pirmu siuntinuku gavau ideta 10 proc. nuolaidu koduka, tai uzsakiau batus vyrui
http://www.yoox.com/...p...G&sizeId=11
Kazin ar su kiekvienu siuntinuku bus nuolaidos kodukas dovanu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 09, 19:55)
Merginos, jei nesunku, priminkite, kaip grazinti? Sistemoj nieko pildyti nereikia? blush2.gif

Returns reikia daryt Su nurodyta priezastim smile.gif
Atsakyti
Oho kiek atsiliepimu apie batus thumbup.gif As irgi laukiu nesulaukiu savuju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2015 03 09, 21:39)
Su pirmu siuntinuku gavau ideta 10 proc. nuolaidu koduka, tai uzsakiau batus vyrui
http://www.yoox.com/...p...G&sizeId=11
Kazin ar su kiekvienu siuntinuku bus nuolaidos kodukas dovanu?  biggrin.gif

tikrai nea, nuolaidų kodo jie nesiunčia su kiekvienu siuntiniu wink.gif
Papildyta:
MERGAITĖS, RAŠYDAMOS ATSILIEPIMĄ APIE SAVO GAUTUS GROŽIUS ĮDĖKITE NE TIK NUORODĄ Į YOOX PUSLAPĮ, BET IR GAMINTOJO PAVADINIMĄ BEI DYDĮ KURĮ PIRKOTE. PARAŠYDAMOS, KOKIOS KONKREČIAI FIRMOS BATUS/RŪBUS PIRKOTE LABAI PADĖSITE ATEITIES PIRKINIAMS. AČIŪ
Atsakyti
Jau matau, kad mano batai Karmelavoje (7val "Importo skenavimas").

Idomu, siandien gausiu (Kaune) rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2015 03 10, 09:19)
Jau matau, kad mano batai Karmelavoje (7val "Importo skenavimas").

Idomu, siandien gausiu (Kaune)  rolleyes.gif  ?

Yra tikimybe,o kodel Jus nepaziurite galutines datos,kada numatytas pristatymas i namus? smile.gif


As esu pirkusi Dsquared2,MISSONI,FABI,Bruno Premi batus,Fabrizio Chini,Marc Jacobs,BCBGMAXAZRIA,irgi galeciau pakomentuoti jei reikia kam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2015 03 10, 09:19)
Jau matau, kad mano batai Karmelavoje (7val "Importo skenavimas").

Idomu, siandien gausiu (Kaune)  rolleyes.gif  ?



as Vilniuje tikiuosi siandien gauti, praeita karta taip ir buvo- ryte isvyko is Karmelavos, o 11 val siuntinukas jau buvo pas mane bigsmile.gif

QUOTE(Cocainna @ 2015 03 10, 09:40)
Yra tikimybe,o kodel Jus nepaziurite galutines datos,kada numatytas pristatymas i namus? smile.gif
As esu pirkusi Dsquared2,MISSONI,FABI,Bruno Premi batus,Fabrizio Chini,Marc Jacobs,BCBGMAXAZRIA,irgi galeciau pakomentuoti jei reikia kam mirksiukas.gif


Nerodo pristatymo datos schmoll.gif Mano siuntinuka ir veliau issiunte ir dar parai buvo uzlaike, netgi perspejima buvo atsiunte. Pirkinys kovo 1 dienos.

o Fabrizio Chini avalyne isimylejau wub.gif Jau menesi turiu vienus batus ir noriu dar...mane patrauke ant grubumo, tai sie nerealiai patogus, tik dydziu nebelike jau: http://www.yoox.com/...p...FW&sizeId=5
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 10 kovo 2015 - 09:48
Nezinau per kur Jus ziurite,bet man per UPS visada parodo (net kai dar siuntinys IT) data kada numatytas pristatymas smile.gif Perku belekiek metu.

Fabrizio ir man laaaabai patinka stilius batu,bet turiu vienus,nesioju juos retai. Nes kazkaip nepatogu. Bandysiu dar vienus imti,jei bus tas pats,daugiau nebepirksiu smile.gif Ne mano kojai turbut.
Atsakyti