Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(Cocainna @ 2015 03 04, 20:07)
Naujiesniems dalykams duoda 20%nuolaida kovo8 proga smile.gif
Taip vienos tases noriu,ir nezinau ar verta tiek pinigu ax.gif

Parodykit. aip tik aš nupirkau pabrangiaja rankinę mamai... Labai jai patiko, o tam brandui nelabai akcijų būna, tai ir pagriebiau su 20proc.. Tikiuosi nenuvils.

QUOTE(ssimonyte @ 2015 03 05, 12:34)
Gavau siandien tokius Emanuela Passeri batus http://www.yoox.com/...p...0GM&sizeId=
Tooobuli  thumbup.gif minksta odyte, ziauriai patogus ir tinka platesnei mano letenai  wub.gif zodziu,esu baisiai patenkinta  cool.gif  smile.gif

Gražūs labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2015 03 05, 11:34)
Gavau siandien tokius Emanuela Passeri batus http://www.yoox.com/...p...0GM&sizeId=
Tooobuli  thumbup.gif minksta odyte, ziauriai patogus ir tinka platesnei mano letenai   wub.gif zodziu,esu baisiai patenkinta  cool.gif  smile.gif


gal galit pamatuot aulo ploti 4u.gif ir dar kaip keltis? O Jus pirkot is USA?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 05 kovo 2015 - 11:20
QUOTE(zujka19 @ 2015 03 05, 12:15)
ar YOXX pristatymui užtenka tokio užrašo
"Karmelava, Lithuania 05/03/2015 6:25 Pristatymo vietos skenavimas" ,
ar dar turi daugiau atsirast?  ax.gif

Karmėlavoje yra gaunamos visos siuntos, vėliau siuntos skirstomos į konkrečias vietoves: Vilnius, Kaunas ir t.t. Tad turi atsirasti papildomas įrašas.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 03 05, 12:15)
gal galit pamatuot aulo ploti 4u.gif ir dar kaip keltis? O Jus pirkot is USA?

Tiktu ir su aukstesne keltim,nes mano tokia wink.gif aulo plotis raso 35cm,tai atitinka,nes man su dzinsais dar truputi vietos lieka (mano apie33cm). Dydis irgi atitinka-emiau 39,5 del to,kad jie tokie smailianosiai, o mano peda platoka ax.gif priekyje dar lieka vietos smile.gif
Pirkau europiniame yoox'e 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 05 kovo 2015 - 11:47
QUOTE(ssimonyte @ 2015 03 05, 12:46)
Tiktu ir su aukstesne keltim,nes mano tokia wink.gif aulo plotis raso 35cm,tai atitinka,nes man su dzinsais dar truputi vietos lieka (mano apie33cm). Dydis irgi atitinka-emiau 39,5 del to,kad jie tokie smailianosiai, o mano peda platoka  ax.gif  priekyje dar lieka vietos  smile.gif
Pirkau europiniame yoox'e  4u.gif


ačiū labai, man platūs bus, pas mane 41, o blauzda 34, perdaug laisvi bus, tada aulas ko gero kokia 37 jau bus g.gif

kaip laukiu savo 10-ies batų, oi negaliu...Karmėlavoj guli..aš tai sugebėjau tada apsižioplint ir turėdama nuolaidos kodą -nusipirkau be jo doh.gif

aišku, kad ne visi man-grąžinsiu netikusius ar nelabai patikusius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 05 kovo 2015 - 12:09
QUOTE(dives @ 2015 03 05, 13:00)
ačiū labai, man platūs bus, pas mane 41,  o blauzda 34, perdaug laisvi bus, tada aulas ko gero kokia 37 jau bus g.gif

Nera jie bais laisvi,pvz, lyginant su kokiais frye biggrin.gif turiu problema ir as renkantis ilgaaulius,nes reikia siauresniu aulu ax.gif sitie man tinka,nes ziema nemegstu sEjonu,o ant dzinsiuku super smile.gif
Sitie irgi pirkti be papildomos nuolaidos doh.gif ai,nu bet grazus batai,tai tiek to rolleyes.gif laukiu nesulaukiu premiata ilgaauliu,jau su tuo koduku pirktu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 05 kovo 2015 - 12:14
ssimonyte, ačiū už komentarą, supratau...jei dar vieną krepšį krausiu ir taikys mano neišnaudotą -20, paimsiu, gražūs batai, jei ką gi grąžint galima.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ssimonyte @ 2015 03 05, 13:12)
Sitie irgi pirkti be papildomos nuolaidos doh.gif ai,nu bet grazus batai,tai tiek to  rolleyes.gif laukiu nesulaukiu premiata ilgaauliu,jau su tuo koduku pirktu  bigsmile.gif


jei tinka-zinoma drinks_cheers.gif
man tai nepasisekė nieko labai vertingo nugvelbt...eiliniai batai visi
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 03 05, 10:57)
Parodykit. aip tik aš nupirkau pabrangiaja rankinę mamai... Labai jai patiko, o tam brandui nelabai akcijų būna, tai ir pagriebiau su 20proc.. Tikiuosi nenuvils.

As tik vardinius ten perku,na islaukiu nuolaidos,turiu megiamus ir pan. Rankines neperku siaip. Nes dazniausiai taupau labai ilgai joms,bet jos klasikines visos daug maz,nesioju po 5metus,ir atrodo kaip naujos,aisku ir kaina atitinkama smile.gif Bet uzsimaniau MISSONI,esme tame,kad jos kaina kad ir su 20% 160eu. Nekosmosas,bet ten vien medziaga biggrin.gif Tai galvoju ar imti ar neimti,aisku imti labiau norisi,bet o jei pragules? doh.gif Geriau batus pirktis biggrin.gif
Atsakyti
Ar cia tik man ar free ship'as baigesi? sad.gif koduko laisvo 20 off niekas nereikalingo neturi?
Atsakyti
rimtai nėra free shipo, baigės geros dienos...tipo pusė kainos, vietoj 20eurų tik 10
aš turiu dar kodą, bet iki balandžio galioja-manau, kad dar pati pirksiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 05 kovo 2015 - 12:35
Merginos,įsimylėjau šituos batus http://www.yoox.com/...p...4LC&sizeId=, bet žiauriai brangūs, gal kuri užmatėt kituose puslapiuose, kur juos pigiau pardavinėja. Aš visą internetą išnaršiau, niekur nerandu. USA puslapyje jų kaina dar brangesnė 355 USD sad.gif
Atsakyti
Aš šiandien šituos SCOOP gavau, dydis atitinka, tik neturi jokių užtrauktukų, dėl to mano plačia pėda sunkiai lenda unsure.gif
http://www.yoox.com/...p...3CV&sizeId=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 05 kovo 2015 - 13:26