Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(Cocainna @ 2015 02 26, 13:01)
Visada taip bus ? Nes zinau kad is eu pusl Pvz Vokieciams zymiai mazesnes kainos negu LT, jie mus skaite uz labai tolimas salis, skirtumas buvo Prekiu akivaizdus, labai laukiau kada pagaliau jie pakeis savo politika smile.gif)

manau kad čia laikina akcija. pastaruoju metu siuntimas į LT nepriklausomai nuo sumos būdavo 10 EUR.
asortimento kažkaip pakanka, ką siūlo Lietuvai smile.gif bėda su piniginės turiniu, visiems norams įgyvendinti nepakanka smile.gif
Atsakyti
Nu negaliu,kaip nervina,man neleidzia apmoketi.Gavau dar 20% Koduka.
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2015 02 26, 18:30)
Nu negaliu,kaip nervina,man neleidzia apmoketi.Gavau dar 20% Koduka.


o aš kokia kvaila, nusipirkau be kodo, nors esu gavus
3 pirkiniams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 26, 12:44)
manau kad čia laikina akcija. pastaruoju metu siuntimas į LT nepriklausomai nuo sumos būdavo 10 EUR.
asortimento kažkaip pakanka, ką siūlo Lietuvai smile.gif bėda su piniginės turiniu, visiems norams įgyvendinti nepakanka smile.gif

drinks_cheers.gif
As sau visada randu, nes perku tikrai nepigius doh.gif nes tik jie traukia mano aki kazkodel smile.gif)) man labai patinka yoox, visada laukiu koduko ir iskart perku jei labai noriu ir leidzia galimybe, per tarpininkes is usa neapsimoka bent jau man pirktis smile.gif tuo labiau kai grazinti negali..
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 02 26, 19:43)
drinks_cheers.gif
As sau visada randu, nes perku tikrai nepigius  doh.gif nes tik jie traukia mano aki kazkodel smile.gif)) man labai patinka yoox, visada laukiu koduko ir iskart perku jei labai noriu ir leidzia galimybe, per tarpininkes is usa neapsimoka bent jau man pirktis smile.gif tuo labiau kai grazinti negali..


aš lyginau kainas USA ir eu,..ir tikrai būtent tie batai, kuriuos aš pirkau buvo žymiai USA pigesni ..na taip, bet aš visad už pirkimą pačioms, nors ir brangiau, bet nors galima grąžint
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 02 26, 18:52)
aš lyginau kainas USA ir eu,..ir tikrai būtent tie batai, kuriuos aš pirkau buvo žymiai USA pigesni ..na taip, bet aš visad už pirkimą pačioms, nors ir brangiau, bet nors galima grąžint

Gal anksciau buvo? Nes dabar kad ir kelnes perki uza takim 69, o gauni beveik 80eu... anksciau ir as pirkdavau tik is usa, dabar nebent kokius guess ar MK batus siunciuosi, nes tikrai zymiai pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 02 27, 11:57)
Gal anksciau buvo? Nes dabar kad ir kelnes perki uza takim 69, o gauni beveik 80eu... anksciau ir as pirkdavau tik is usa, dabar nebent kokius guess ar MK batus siunciuosi, nes tikrai zymiai pigiau smile.gif


nu kad ne, aš dar prieš kelias savaites iš USA yoox papirkau dvi poras batų - Premiata ir C'N'C, europiniame puslapyje jie buvo žymiai brangesni rolleyes.gif niekaip neapsimokėjo pačiai siųstis. Aišku, jei būčiau žinojus, kad įmes 20 proc koduką, gal būčiau palaukus ir pati pirkus vien dėl galimybės grąžinti. Bet kai tavo nužiūrėtus batus galų gale nukainuoja iki padorios kainos ir būna likus viena pora daug nemąstai biggrin.gif
Batus vien tik yoox'e perku, bet visada reikia lyginti kainas, nes europiniame kartais būna žymiai didesnės.
Atsakyti
Siandien kaip tik lyginau,mano norimi EU zymiai pigesni negu USA o kur dar procentai tarpininkavimo smile.gif Dabar zinosiu,kad reikia is pradziu palyginti.
Atsakyti
knisuos po yooxa, gal kam patiks, gera kaina svarkelis-dar jei su -20
http://www.yoox.com/...p...HW&sizeId=4

platformos
http://www.yoox.com/...p...I&sizeId=15
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 02 kovo 2015 - 09:56
QUOTE(Cocainna @ 2015 03 01, 22:46)
Siandien kaip tik lyginau,mano norimi EU zymiai pigesni negu USA o kur dar procentai tarpininkavimo smile.gif Dabar zinosiu,kad reikia is pradziu palyginti.


šiuo momentu taip, tai dar ir lt yoox'e apsiprekinau biggrin.gif biggrin.gif
kažkaip dabar gerų kainų mestelėjo geriems batams ir europinis puslapis wub.gif
Atsakyti
O Europiniam psl dar -20 proc nuolaida yra? Koks kodas, nes nematau, ar cia i pasta issiuntinejo? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi Roberto del Carlo batus? ar labai siaurai kojai?
Atsakyti