Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

QUOTE(kristina juozaitienė @ 2014 12 12, 13:34)
va yra tokia situacija , mano mama yra prie saves priregistravusi mane su vyru ir musu dukryte , vyras stovi darbo biržoje, pati aš laukiuosi antro kudikėlio kuris gims šy mėnesi, be mūsų yra prie mamos registruoti brolis nepilnametis kuris lanko mokykla, ir sese kuri dar nepilnamete baigusi 10 kl. istojo i darbo birža.  jus man pasakykit ar mano mama turi teise gauti kuro kompensacija ar ne ? musu seimos pajamos tik 52 lt už mazike, o mamos socialine per menesi sudaro 877lt,: kuria sudaro po 180lt dviem nepilnameciams vaikams tėtčio netekimo pasalpa tai iš viso 360lt,ir  517  mamos naslyste ir uz vaikus nepilnamecius 52lt, 
  tai ar priklauso mamai kuro kompensacija? 
Ačiū

Taip priklauso, reikia rašyti du prašymus: vienas jūsų mamos, kitas jūsų šeimos. Prašymus pateikti abu vienu metu. O jums dar priklauso socialinė pašalpa.
Atsakyti
laba diena,
kiek seimai turi neisnesti pajamos del maisto paketu paramos? 525lt ar 350lt?
nes cia perskaiciau 350lt http://edem.siauliai...s-programa/1037 o kiek zinau 525lt asmeniui, tai pasimeciau

nesu tvarkiusis, siandien nuvaziavau i musu seniunija,sako dar nepriemam prasymu ir pirma karta girdim kad jau reikia priimti..nors cia skaiciau kad nuo gruodzio 15dienos, gal atidejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smelynes: 16 gruodžio 2014 - 13:30
QUOTE(smelynes @ 2014 12 16, 14:28)
laba diena,
kiek seimai turi neisnesti pajamos del maisto paketu paramos? 525lt ar 350lt?
nes cia perskaiciau 350lt http://edem.siauliai...s-programa/1037  o kiek zinau 525lt asmeniui, tai pasimeciau

nesu tvarkiusis, siandien nuvaziavau i musu seniunija,sako dar nepriemam prasymu ir pirma karta girdim kad jau reikia priimti..nors cia skaiciau kad nuo gruodzio 15dienos, gal atidejo?

525 lt/zmogui del maisto davinio, jus ne taip supratot perskaiciusi smile.gif
350 lt/zmogui soc.pasalpai gauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 16 gruodžio 2014 - 14:45
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 12 16, 15:43)
525 lt/zmogui del maisto davinio, jus ne taip supratot perskaiciusi smile.gif
350 lt/zmogui soc.pasalpai gauti.

aciu
o kada galima tvarkytis?
Atsakyti
sveiki, situacija tokia. Dirbu as viena vyras stovi LDB, mergaite 5 m. paskutini menesi vyras gavo nedarbo ismoka 50lt už lapkriti (buvo po 650), daugiau jau nebus. sakykit kada galima kreiptis kompensacijos sildymui ir maisto paketu. Mano alga apie 1400 lt. aciu 4u.gif
Atsakyti
Norejau pasiklausti, jei zmogus visus 2014 m dirbo pagal verso liudijima, taciau 2015 m pirmosiomis dienomis stosis jau i DB, kada galima kreiptis del pasalpos i seniunija? Ir cia butu zmogus kaip vienas gyvenantis asmuo, tai kokio laikotarpio pajamas ziuretu uz 2014 m? Kazkaip anksciau yra teke susidurti, kad net 3 paskutiniu menesiu neziurejo, o tiesiog kazkaip pritaike, kad ta menei kai kreipiasi nedirba, o stovi DB tai ir paskyre, gal kas zino kaip tiksliai cia butu? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Noreciau paklausti tokiu atveju..
Siuo metu gyvenu anglijoje, jau metai laiko, dirbau tik 4.5 men, per visa ta laikotarpi. Siuo metu esu nescia 12sav. Busiu vienisa mama. Bet anglijoje pasalpos jokios negausiu, nes nesu tam tikro laiko isdirbusi cia. Tai nutariau grysti i lietuva kai pilvukui bus apie 7 men, nes kolkas gyvenu pas sese, priziuriu jos berniuka. Grysciau pas mociute i kaima, nes nera kur daugiau. Ar as galeciau gauti kokia socialine pasalpa? Nes dirbti jau negalesiu.. Aisku stosiu i darbo birza, kad gydymas nekainuotu, bet is birzos nieko negausiu, nes neturiu stazo. Tai ar galeciau gauti ta menkute socialine pasalpa bent pradziai kol galeciau eit dirbti, ar visai nieko galiu nesitiketi? :/
Atsakyti
QUOTE(Lauriiana @ 2014 12 27, 16:34)
Sveikos smile.gif
Noreciau paklausti tokiu atveju..
Siuo metu gyvenu anglijoje, jau metai laiko, dirbau tik 4.5 men, per visa ta laikotarpi. Siuo metu esu nescia 12sav. Busiu vienisa mama. Bet anglijoje pasalpos jokios negausiu, nes nesu tam tikro laiko isdirbusi cia. Tai nutariau grysti i lietuva kai pilvukui bus apie 7 men, nes kolkas gyvenu pas sese, priziuriu jos berniuka. Grysciau pas mociute i kaima, nes nera kur daugiau. Ar as galeciau gauti kokia socialine pasalpa? Nes dirbti jau negalesiu.. Aisku stosiu i darbo birza, kad gydymas nekainuotu, bet is birzos nieko negausiu, nes neturiu stazo. Tai ar galeciau gauti ta menkute socialine pasalpa bent pradziai kol galeciau eit dirbti, ar visai nieko galiu nesitiketi? :/

Socialinę pašalpą gausite, bet tik už vaikutį, jei tėvas nurodytas gimimo liudijime ir alimentai nepriteisti. Tai gausite 350 Lt, jei neturėsite kitų pajamų. O gimus vaikui dar vienkartinę išmoką gausite, reikia berods į seniūniją kreiptis, bet patikslins ir plačiau parašys, kas žino geriau.
Nenorite anksčiau grįžti? Sunki kelionė, o gali ir neleisti lėktuvu skristi, juk nežinote, kokia bus būklė, sveikata, kai bus tie 7 mėnesiukai.
Atsakyti
QUOTE(*Selena* @ 2014 12 27, 15:05)
Norejau pasiklausti, jei zmogus visus 2014 m dirbo pagal verso liudijima, taciau 2015 m pirmosiomis dienomis stosis jau i DB, kada galima kreiptis del pasalpos i seniunija? Ir cia butu zmogus kaip vienas gyvenantis asmuo, tai kokio laikotarpio pajamas ziuretu uz 2014 m? Kazkaip anksciau yra teke susidurti, kad net 3 paskutiniu menesiu neziurejo, o tiesiog kazkaip pritaike, kad ta menei kai kreipiasi nedirba, o stovi DB tai ir paskyre, gal kas zino kaip tiksliai cia butu? 4u.gif

ir gal kas gali priminti ta formule, pagal kuria skaiciuojama kiek pasalpos priklauso 1gyv asmeniui, kai ziuri paskutiniu 3 men pajamas? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,norejau paklausti,vyras isejo is darbo birzos savo noru rugpjuti,jei sausi istos i birza vel,kada galesim tvarkytis socialini?
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2015 01 05, 10:36)
Laba diena,norejau paklausti,vyras isejo is darbo birzos savo noru rugpjuti,jei sausi istos i birza vel,kada galesim tvarkytis socialini?

Po 3 men.
Atsakyti
sveikos, nuo kada jau galima tvarkytos maisto parama?
Atsakyti