Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

QUOTE(smelynes @ 2014 11 26, 16:34)
o ka reiskia tie procentai?
o man uzrase ant lapuko 1170lt kad nevirsytu pagal ta sistema kaip jau rasiau  g.gif  turi nevirsyti 1400lt 4 asmenu seimai? tad abusim soc remtina seima? ir mes gausim kokia parama apart to kad galeciau tvarkytis del darzelio?
nes man sake jeigu ir truksta iki to 1170lt tada gausite ta skirtuma kiek jums truksta iki tos sumos  g.gif
nu kaip kvaila kai pacios klaidinga info sako  doh.gif nes vakar del to buvau reikia eiti tada su istatymais pas jas kur apie tai galima rasti?

o kokiu dokumentu reikia tvarkantis del sios maisto paramos? nes as susitvarkaiu vaiko pinigus tai mums tikrai neisnesa 525lt nes pati skaiciavau pajamas

Skaiciuoja, pirmam 100%-350 lt, antram 80%-280, treciam ir t.t 70%-245 lt, cia kai jokiu pajamu seima neturi.
Jeigu pajamos yra, tai 350*seimos skaiciu-seimos pajamos=suma/ seimos nariu skaiciaus=suma ir jau nuo sios sumos skaiciuojama 100%, 80%,70% ir t.t.
Taip, 4 asmenu seimai pajamos turi nevirsiti 1400 lt, eikit aiskintis, kodel jie jus klaidina.

Del maista paketu tik nuo gruodzio 15 d. galima pildyt prasymus, ziures rugsejo, spalio, lapkricio pajamas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 11 26, 16:47)
Skaiciuoja, pirmam 100%-350 lt, antram 80%-280, treciam ir t.t 70%-245 lt, cia kai jokiu pajamu seima neturi.
Jeigu pajamos yra, tai 350*seimos skaiciu-seimos pajamos=suma/ seimos nariu skaiciaus=suma ir jau nuo sios sumos skaiciuojama 100%, 80%,70% ir t.t.
Taip, 4 asmenu seimai pajamos turi nevirsiti 1400 lt, eikit aiskintis, kodel jie jus klaidina.

Del maista paketu tik nuo gruodzio 15 d. galima pildyt prasymus, ziures rugsejo, spalio, lapkricio pajamas.

aciu 4u.gif
aisku viskas db jau, tikrai reikes eiti aiskintis kaip gerai kad yra ko paklausti ir viska aiskiai suzinoti, nes va kaip jos idomiai sneka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smelynes @ 2014 11 26, 16:58)
aciu  4u.gif
aisku viskas db jau, tikrai reikes eiti aiskintis kaip gerai kad yra ko paklausti ir viska aiskiai suzinoti, nes va kaip jos idomiai sneka doh.gif

jei kalbama apie Vilniu, taip, man irgi taip buvo, bet pildziau prasyma ir kompensacijai ir soc pasalpai, tai priemeja pasake, nepriklausys, o as atsakiau, kad ne ji priima sprendima, juk dokumentai siunciami i Kauno gatve, gavau socialine
Papildyta:
[quote=maskatukas,2014 11 27, 13:35]
jei kalbama apie Vilniu, taip, man irgi taip buvo, bet pildziau prasyma ir kompensacijai ir soc pasalpai, tai priemeja pasake, nepriklausys, o as atsakiau, kad ne ji priima sprendima, juk dokumentai siunciami i Kauno gatve, gavau socialine

net pinigu suma buvo ta pati parasyta ant lapelio, seima 4 asmenys
Atsakyti
[quote=maskatukas,2014 11 27, 13:37]
jei kalbama apie Vilniu, taip, man irgi taip buvo, bet pildziau prasyma ir kompensacijai ir soc pasalpai, tai priemeja pasake, nepriklausys, o as atsakiau, kad ne ji priima sprendima, juk dokumentai siunciami i Kauno gatve, gavau socialine
Papildyta:
[quote=maskatukas,2014 11 27, 13:35]
jei kalbama apie Vilniu, taip, man irgi taip buvo, bet pildziau prasyma ir kompensacijai ir soc pasalpai, tai priemeja pasake, nepriklausys, o as atsakiau, kad ne ji priima sprendima, juk dokumentai siunciami i Kauno gatve, gavau socialine

net pinigu suma buvo ta pati parasyta ant lapelio, seima 4 asmenys
[/quote]
Cia kokiam soc.centre taip sake? g.gif
Mes anksciau kai gaudavom ( pora kartu tvarkiausi Virsuliskiu socialiniam, o paskui Kauno g. ), tai visada normaliai sake, kad zmogui turi nevirsiti 350 lt, tad musu 4 asmenu seimai pajamos turi nevirsiti 1400 lt, niekada nesake, kad maziau smile.gif Idomiai.
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 11 25, 16:33)
Situacija tokia, buvo paskirti viešieji darbai atidirbti už pašalpą. Susiklostė taip kad nenuėjau, nepranešiau... Pašalpos man neskirs.
O jei ateity norėsiu kreiptis į socialinį, ar nebus dėl to bėdų man?

Tai kaip? ax.gif
O beje dabar irgi jau nebeturiu jiems nieko pranešti ar dar paskambinti?
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 11 27, 15:43)
Tai kaip? ax.gif
O beje dabar irgi jau nebeturiu jiems nieko pranešti ar dar paskambinti?



Nežinau kiek tame tiesos, bet man socialiniam sake taip: jei kažkada tau buvo paskyrę viešuosius darbus ir tu jų neatlikai, tai tada reikės atlikti senuosius, prieš tai neįvykdytus darbus už naujai skiriamą pašalpą + dar vieni viešieji darbai už naujos pašalpos paskyrimą.
Bet sakau, tikrai nežinau kiek tame tiesos, gal pasakė tiesiog taip, kad pagazdinti.
Atsakyti
Sveikos, jei gruodzio menesi kai baigsis biuletenis gausiu nedarbingumo ismoka ir gruodzio 16 man i socialini tai kaip man uz gruodi tik paskaiciuos socialine su tom papildomom pajamom, ar trims menesiams skaiciuos?nes jei trim tai gal labiau tada apsimoka geriau visai nerasyti prasymo sodrai del nedarbingumo ismokos?
Atsakyti
Sveiki,norejau pasiteirauti ar pajamos skaiciuojamas tos,kur gaunam i rankas ar kur ant popieriaus?
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2014 12 02, 18:44)
Sveiki,norejau pasiteirauti ar pajamos skaiciuojamas tos,kur gaunam i rankas ar kur ant popieriaus?

I rankas.
Atsakyti
gerbiamosios gal galite papasakoti kokie reikia kad gautum kuro kompensacija ? kokie kriterijai .
Atsakyti
QUOTE(kristina juozaitienė @ 2014 12 11, 19:45)
gerbiamosios gal galite papasakoti kokie reikia kad gautum kuro kompensacija ? kokie kriterijai .

Tie patys kaip ir sildymo kompensacijai smile.gif
Ziurima i registruotus zmones.
Busto plota.
Apsildymo plota.
Pajamas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 12 11, 23:43)
Tie patys kaip ir sildymo kompensacijai smile.gif
Ziurima i registruotus zmones.
Busto plota.
Apsildymo plota.
Pajamas.




va yra tokia situacija , mano mama yra prie saves priregistravusi mane su vyru ir musu dukryte , vyras stovi darbo biržoje, pati aš laukiuosi antro kudikėlio kuris gims šy mėnesi, be mūsų yra prie mamos registruoti brolis nepilnametis kuris lanko mokykla, ir sese kuri dar nepilnamete baigusi 10 kl. istojo i darbo birža. jus man pasakykit ar mano mama turi teise gauti kuro kompensacija ar ne ? musu seimos pajamos tik 52 lt už mazike, o mamos socialine per menesi sudaro 877lt,: kuria sudaro po 180lt dviem nepilnameciams vaikams tėtčio netekimo pasalpa tai iš viso 360lt,ir 517 mamos naslyste ir uz vaikus nepilnamecius 52lt,
tai ar priklauso mamai kuro kompensacija?
Ačiū
Atsakyti