Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

QUOTE(jele25 @ 2014 11 05, 21:41)
as rugseji gavau dekretines 3913 lt,tai sita suma reikia padalinti?

Taip, jus gavot visa iskart, bet sodroj ji isskirstita pagal menesius, kiek butent tik jus galit matyti iejusi per savo el.bankininkyste i si puslapi
https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Suformuokit suvestine apie priskaiciuotas ir ismoketas pasalpas, atrodo taip vadinasi ir matysit kiek pajamu kokiam menesiui, nes socialinis ziuri i sodros duomenys, tad mato, motinystes pasalpa jusu pagal menesius, o ne visa suma ta kuria gavot.
Atsakyti
Gal kas man pasakytu nuo 8 google ieskau info ir nieko. :-(Situacija toke stoviu DB ,alimentu negaunu,anstolis sake 3men laukt ir tada galesiu kreiptis i VIF. Spalio1 gavau visas iseitines,nes isejau is darbo . Tai lapkricio 10 ainu tvarkytis soc pasalpos. Gruodi jos negausiu,nes buvo permoka kazkada ir 400lt yra skola tos pasalpos ,ka man permokejo. Tai sausi tik gausiu soc ir sausi galesiu kreiptis i VIF. Situacija baisi pajamos 52lt,o as su mergaite kuri lanko darzeli,skola jau 150lt darzeliui si men dar dasides skola aisku jau ne 150lt,nes beveik visa menesi sirgo,bet 50lt tai tikrai. Dar lauke gruodis 3men nemoketa,dukros nepriims i darzeli,o as visiskai viena,kaip tada dyrbt,kur vaika deti. O as juk negaunu tokiu pinigu ,tai tik 52lt i men..:-( Ar galiu tokioje situacijoje kreiptis vienkartines ismokos? (lyg taip vadinasi) Ar gal yra Kaune koks soc. skyriaus NR kur toke info galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 11 06, 12:27)
Gal kas man pasakytu nuo 8 google ieskau info ir nieko. :-(Situacija toke stoviu DB ,alimentu negaunu,anstolis sake 3men laukt ir tada galesiu kreiptis i VIF. Spalio1 gavau visas iseitines,nes isejau is darbo . Tai lapkricio 10 ainu tvarkytis soc  pasalpos. Gruodi jos negausiu,nes buvo permoka kazkada ir 400lt yra skola tos pasalpos ,ka man permokejo. Tai sausi tik gausiu soc ir sausi galesiu kreiptis i VIF.  Situacija baisi pajamos 52lt,o as su mergaite kuri lanko darzeli,skola jau 150lt darzeliui si men dar dasides skola aisku jau ne 150lt,nes beveik visa menesi sirgo,bet 50lt tai tikrai. Dar lauke gruodis 3men nemoketa,dukros nepriims i darzeli,o as visiskai viena,kaip tada dyrbt,kur vaika deti.  O as juk negaunu tokiu pinigu ,tai tik 52lt i men..:-( Ar galiu tokioje situacijoje kreiptis vienkartines ismokos? (lyg taip vadinasi) Ar gal yra Kaune koks soc. skyriaus NR kur toke info galima gauti?

O tai kol tvarkotes del VIF, nejau nemoka socialinis vaikui, gi jam tada priklauso soc.pasalpa g.gif
Isimties tvarka turi paskirti, nes pas jus visai jokiu pajamu nera.
Atsakyti
tai soc mum abiem priklauso,bet kaip rasiau tik sausi.. verysad.gif o sausi as jau gal dyrbsiu..kaip sie du menesiai..
Papildyta:
ir ta vienkartine ar man iseitu?
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 11 06, 18:47)
tai soc mum abiem priklauso,bet kaip rasiau tik sausi.. verysad.gif o sausi as jau gal dyrbsiu..kaip sie du menesiai..
Papildyta:
ir ta vienkartine ar man iseitu?

Tai nuo sausio abiem, bet dabar tai galit prasyti, kad isimties tvarka bent jau vaikui paskirtu soc.pasalpa. Nebent iseitine gavot uz kelis menesius, tai kaip ir gali prikibti, kad gyvent turit is ko.
Del vienkartines nezinau, reikia eiti teirautis.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 11 06, 21:55)
Tai nuo sausio abiem, bet dabar tai galit prasyti, kad isimties tvarka bent jau vaikui paskirtu soc.pasalpa. Nebent iseitine gavot uz kelis menesius, tai kaip ir gali prikibti, kad gyvent turit is ko.
Del vienkartines nezinau, reikia eiti teirautis.

as uz minimuma dyrbau tik..tai gavau mazai ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 11 05, 22:06)
Taip, jus gavot visa iskart, bet sodroj ji isskirstita pagal menesius, kiek butent tik jus galit matyti iejusi per savo el.bankininkyste i si puslapi
https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Suformuokit suvestine apie priskaiciuotas ir ismoketas pasalpas, atrodo taip vadinasi ir matysit kiek pajamu kokiam menesiui, nes socialinis ziuri i sodros duomenys, tad mato, motinystes pasalpa jusu pagal menesius, o ne visa suma ta kuria gavot.

Aciu,viska radau sodros puslapi kaip ir saket,ten parasyta koki men kokia suma,tai paskaiciavau,man vistiek reikes eiti tik sausi,tada neisnesa pajamos ir gausim nuolaida darzeliui smile.gif
Atsakyti
Laba diena.
turiu klausima: seimoj 4 asmenys.

Vienas dirbantis: i menesi 895lt (i rankas), kitas 0lt. + 2 vaikai.

i kokias galima pretenduoti pasalpas? 4u.gif aciu. kaip apskaiciuoti? dekoju
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2014 11 13, 20:33)
Laba diena.
turiu klausima: seimoj 4 asmenys.

Vienas dirbantis:  i menesi 895lt  (i rankas), kitas 0lt. + 2 vaikai.

i kokias galima pretenduoti pasalpas? 4u.gif  aciu. kaip apskaiciuoti? dekoju

Vaiko pinigus negaunat po 97.50 lt ar po 52 lt?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 11 13, 20:43)
Vaiko pinigus negaunat po 97.50 lt ar po 52 lt?

ne
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2014 11 13, 20:44)

Tai tada soc.pasalpa jusu bus 405 lt. kazkur.
Atsakyti
Sveiki situacija tokia esam Seimoje 4 vyro pajamos uz vaika auginima 398kazkur bus mano pajamos stoviu darbo birzoje 495lt ir vaiku pinigeliai 149,50lt noreciau paklausti mums socialine pasalpa priklausys jai as stoviu darbo birzoje ? ir norejau paklausti kokia daly kompencuoja darzeli kai gauni pasalpa?
Atsakyti