Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

QUOTE(spinduliukėa @ 2016 05 09, 10:04)
Vaiko pinigus 15e ismoka atbuline data? smile.gif Nes sausi nesusitvarkiau verysad.gif

Nieko baisaus, galite vėluoti metus.
Atsakyti
sveikos
gal biskeli ne i tema,bet pateirausiu.
del esanciu prisiregistravusiu prie savivaldybiu-buvo priimtas istatymas kad iki siu metu liepos 1d. reikia susirast kur prisiregistruot,nes bus esantys prie savivaldybes kaip ir isregistruoti.bet balandzio menesi buvau skaicius straipsni,kad ivesta vistik pataisa siam atvejui-iki 2017m lyg liepos 1d susitvarkyt-prailgintas laiko tarpas sitam dalykui zmonem susitvakyt.bet siandien uzejau i savivaldybe pateiraut,ar tikrai,tai ten sako nieko nezinantys apie sita pataisa,prailginima.gal kuri zinot tiksliau ar kur ieskot informacijos?
Atsakyti
Sveiki.situacija tokia:mano vyras turi sunu ir moka alimentus,bet jo buvusoji turi nauja seima ir gauna soc pasalpa.kas 3 men vyro buvusioji reikalauja pazymos is vyro darbuovietes apie pajamas(sako,kad reikalauja soc darbuotoja) ar taip gali būti?juk ji gauna alimentus tai kam ta pazyma is vyro darbovietes?man tai lb keista
Atsakyti
QUOTE(laurita83 @ 2016 06 28, 14:06)
Sveiki.situacija tokia:mano vyras turi sunu ir moka alimentus,bet jo buvusoji turi nauja seima ir gauna soc pasalpa.kas 3 men vyro buvusioji reikalauja pazymos is vyro darbuovietes apie pajamas(sako,kad reikalauja soc darbuotoja) ar taip gali būti?juk ji gauna alimentus tai kam ta pazyma is vyro darbovietes?man tai lb keista

tikrai negali, pati ex susigalvojo.
Atsakyti
QUOTE(laurita83 @ 2016 06 28, 15:06)
Sveiki.situacija tokia:mano vyras turi sunu ir moka alimentus,bet jo buvusoji turi nauja seima ir gauna soc pasalpa.kas 3 men vyro buvusioji reikalauja pazymos is vyro darbuovietes apie pajamas(sako,kad reikalauja soc darbuotoja) ar taip gali būti?juk ji gauna alimentus tai kam ta pazyma is vyro darbovietes?man tai lb keista

Negali, pati tiesiog praso, kad matyti kiek jis uzdirba, ot lape smile.gif
Ji gauna is jo alimentus, viskas, daugiau jokiu pazymu is jo reikalaut neturi, pasiuskit ja toli.
Atsakyti
ciu uz info.as irgi taip manau,kad negali taip buti,bet dabar sugalvojo nauja priezasti,kad tik reikia pazymos apie atskaiciuotus alimentus.sake,kad banko israsas netinka,butinai is darbovietes pazyma.man siaip negaila,bet tik keista,juolab kad gyvenam visai kitam mieste ir ta pazyma turi vezti ar siusti jai...esu girdejusi kad alimentai keliauja per anstole ar advokete,tai is jos pazymos negali gauti?mistika kazkokia
Atsakyti
QUOTE(laurita83 @ 2016 06 29, 15:31)
ciu uz info.as irgi taip manau,kad negali taip buti,bet dabar sugalvojo nauja priezasti,kad tik reikia pazymos apie atskaiciuotus alimentus.sake,kad banko israsas netinka,butinai is darbovietes pazyma.man siaip negaila,bet tik keista,juolab kad gyvenam visai kitam mieste ir ta pazyma turi vezti ar siusti jai...esu girdejusi kad alimentai keliauja per anstole ar advokete,tai is jos pazymos negali gauti?mistika kazkokia

Kaip tik saskaitos israsas ir tinka, jokios pazymos nieks nereikalauja.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2016 06 07, 20:49)
sveikos
gal biskeli ne i tema,bet pateirausiu.
del esanciu prisiregistravusiu prie savivaldybiu-buvo priimtas istatymas kad iki siu metu liepos 1d. reikia susirast kur prisiregistruot,nes bus esantys prie savivaldybes kaip ir isregistruoti.bet balandzio menesi buvau skaicius straipsni,kad ivesta vistik pataisa siam atvejui-iki 2017m lyg liepos 1d susitvarkyt-prailgintas laiko tarpas sitam dalykui zmonem susitvakyt.bet siandien uzejau i savivaldybe pateiraut,ar tikrai,tai ten sako nieko nezinantys apie sita pataisa,prailginima.gal kuri zinot tiksliau ar kur ieskot informacijos?

Pratęsė laiką, kad privalo persideklaruoti per metus, nuo įstatymo įsigaliojimo, bet ne nuo pataisos. Tai yra iki 2017m. sausio 1d.

QUOTE(laurita83 @ 2016 06 29, 15:31)
ciu uz info.as irgi taip manau,kad negali taip buti,bet dabar sugalvojo nauja priezasti,kad tik reikia pazymos apie atskaiciuotus alimentus.sake,kad banko israsas netinka,butinai is darbovietes pazyma.man siaip negaila,bet tik keista,juolab kad gyvenam visai kitam mieste ir ta pazyma turi vezti ar siusti jai...esu girdejusi kad alimentai keliauja per anstole ar advokete,tai is jos pazymos negali gauti?mistika kazkokia

Antstoliams reikia mokėti už pažymas, tai ji tiesiog taupo pinigus. O idealiausia yra antstolio pažyma, turi tikti ir banko išrašas, kur ir nurodyta suma, data bei už ką ta suma. Neša ir pažymas iš darbovietės, kur buhalterė alimentų sumą įrašo į tam tikrą grafą, bet tai negali būti vienintelis dokumentas įrodantis alimentų mokėjimą. Kažkokia nesąmonė.
Atsakyti
Sveikos, norejau jusu paklaust o kokio dydzio dabar mokinio krepselis soc remtinoms seimoms? smile.gif aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(ivoncik123 @ 2016 06 30, 23:42)
Sveikos, norejau jusu paklaust o kokio dydzio dabar mokinio krepselis soc remtinoms seimoms? smile.gif aciu uz atsakyma

57 eur.
Atsakyti
Laba diena,isidarbinau birzelio 21d pries tai gaudavau soc.pasalpa,ar man dar priklausys uz birzeli kazkiek?aciu
Atsakyti
QUOTE(camil@ @ 2016 07 13, 11:16)
Laba diena,isidarbinau birzelio 21d pries tai gaudavau soc.pasalpa,ar man dar priklausys uz birzeli kazkiek?aciu

Priklausys už tas 20 dienų,moka už praėjusį mėnesį rolleyes.gif
Atsakyti