Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

Gal kas susidure su tuo. Kaip gauti is maisto banko parama besibaigiancio galiojimo produktais? Kokios turi buti pajamos? Ar ju turi isvis nebuti? unsure.gif Labai man cia idomiai viskas. Pagal ka jie ja skiria,ar gal kas tik rizikos grupei stovi.... Nes mum neiseina net po 100e 1asm ... O soc skyriui tiesiai sviesiai pasake. Nenusisnekek, negausi unsure.gif Na gal tikrai neatitinku tu kriteriju... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 10 14, 22:53)
Gal kas susidure su tuo. Kaip gauti is maisto banko parama besibaigiancio galiojimo produktais? Kokios turi buti pajamos? Ar ju turi isvis nebuti?  unsure.gif Labai man cia idomiai viskas. Pagal ka jie ja skiria,ar gal kas tik rizikos grupei stovi.... Nes mum neiseina net po 100e 1asm ... O soc skyriui tiesiai sviesiai pasake. Nenusisnekek, negausi  unsure.gif Na gal tikrai neatitinku tu kriteriju... verysad.gif


man rodos pajamos turi būt ne daugiau 525lt/men žmogui. Jūs tikrai turit teisę gauti tik informuokit savo soc darbuotoją apie tai. Bet laukti teks ilgai-mes gavom pirmąkart gana greit, bet antrąkart tai jei neklystu tik po trijų metų... tada 8savaites vieną kartą savaitėj gausit besibaigiančio galiojimo produktų (bent vln taip) Jei spaudžia didelės fin bėdos galima prašyt papildomos paramos ilgai negendančiais maisto produktais. Aną kartą kai prašiau šios paramos reikėjo rašyti priežastis, o paskutinį kartą visai neseniai tik reikėjo į socialinį nuvažiuot ir pasakė kada galiu nuvažiuot paimti. Sėkmės wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar kas gali pasakyt, jeigu dirbu už minimumą, sūnus pilnametis, bet dar mokosi, ar mes galim gaut kompensacijas už šildymą ir pan. Ačiū už ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juste0527 @ 2015 10 15, 08:50)
man rodos pajamos turi būt ne daugiau 525lt/men žmogui. Jūs tikrai turit teisę gauti tik informuokit savo soc darbuotoją apie tai. Bet laukti teks ilgai-mes gavom pirmąkart gana greit, bet antrąkart tai jei neklystu tik po trijų metų... tada 8savaites vieną kartą savaitėj gausit besibaigiančio galiojimo produktų (bent vln taip) Jei spaudžia didelės fin bėdos galima prašyt papildomos paramos ilgai negendančiais maisto produktais. Aną kartą kai prašiau šios paramos reikėjo rašyti priežastis, o paskutinį kartą visai neseniai tik reikėjo į socialinį nuvažiuot ir pasakė kada galiu nuvažiuot paimti. Sėkmės wink.gif

O jai soc skyriui neduoda. Kazi jai i nemuno g pasiskambint? Nes jai sudejus tryju men pajamas tai 2men gavau 86e tik 2asm.Tai po 43e tik..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spinduliukėa: 16 spalio 2015 - 18:13
ar reiktu zmogui kuriam neisnesa pajamos ir tvarkytus soc.pasalpa atidirbti viesuosius ,zmogus turi 45%nedarbinguma ,
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2015 11 02, 14:55)
ar reiktu zmogui kuriam neisnesa pajamos ir tvarkytus soc.pasalpa atidirbti viesuosius ,zmogus turi 45%nedarbinguma ,

Man rodos kiekvienam mieste yra skirtingai priimta. Panevėžio m. nereikia. Pasiskaitykite savo savivaldybės psl.
Atsakyti
o tai jei spali gavau 91eura uz mokyklinius reikmenis tai jie ieina i soc,pasalpos pajamas kai skaiciuoja?sakykim pajamos 231.33euru tai tie 91 ir isiskaiciuos ar ne?jei nesunku primeskit ,tai kiek mes gausim soc.pasalpos uz spali skaiciuojant 4 zmonem ,man tvarkantis taip ir nepasake
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2015 11 03, 17:23)
o tai jei spali gavau 91eura uz mokyklinius reikmenis tai jie ieina i soc,pasalpos pajamas kai skaiciuoja?sakykim pajamos 231.33euru tai tie 91 ir isiskaiciuos ar ne?jei nesunku primeskit ,tai kiek mes gausim soc.pasalpos uz spali skaiciuojant 4 zmonem ,man tvarkantis taip ir nepasake

mokyklines neieina
Atsakyti
ar i birza istojus spalio pabaigoj ,soc.pasalpa vistiek skaiciuos uz visa spali ?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2015 11 09, 15:10)
ar i birza istojus spalio pabaigoj ,soc.pasalpa vistiek skaiciuos uz visa spali ?


taip
Atsakyti
Neradau panašios temos, todėl atidarau naują.
Mano klausimas toks: esame dirbantys, nepretenduojantys į kompensacijas. Išnuomojame butą (nuosavybė vyro, bet mes ten neregistruoti) pensininkui, jis ten priregistruojamas. Ar turi teisę pensijinio amžiaus nuomininkas į kompensacijas?
Atsakyti
nuo kiek Eur priklauso kompensacija uz sildyma ir nemokami pietus mokykloj?
ir ar stipendija skaiciuojasi i pajamas?
Atsakyti