Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

priesmokyklinukams nera.jie skaito jau kaip mokini ji.tipo mokykloj gi pusryciu nevalgot.bent jau man taip sake aukletoja.o seip darzelyje jei ne priesmokyklinukas,jei esi soc remtina tai moki tik 25 proc.
Atsakyti
QUOTE(MAILUTĖ @ 2015 09 15, 12:30)
priesmokyklinukams nera.jie skaito jau kaip mokini ji.tipo mokykloj gi pusryciu nevalgot.bent jau man taip sake aukletoja.o seip darzelyje jei ne priesmokyklinukas,jei esi soc remtina tai moki tik 25 proc.

Priklauso nuo miesto, vienur taikoma tokia lengvata, kitur ne, Vilniui taikoma darzeli, nesvarbu, kad priesmokyklinukas, bet eini i darzeli ir moki uz ji, tad nuolaida taikoma. O mokykloi pusrycius valgo ir mokykla nera mokama, kaip darzelis.
Atsakyti
QUOTE(MAILUTĖ @ 2015 09 15, 12:30)
priesmokyklinukams nera.jie skaito jau kaip mokini ji.tipo mokykloj gi pusryciu nevalgot.bent jau man taip sake aukletoja.o seip darzelyje jei ne priesmokyklinukas,jei esi soc remtina tai moki tik 25 proc.

mes tikrai uz darzeli mokejome tikrai daugiau nei 25%,man atrodo 50% mokejom...
Idomiai visos savivaldybes skirtingai daro lengvatas g.gif
Papildyta:
o kiek ikimokyklinis dabar krepselys? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,esu issituokus ir turiu 6m dukryte,registruota darbo birzoj,Jei isidarbinciau ir gauciau mazas pajamaas pvz.apie 30 euru ar paramos skyrius damoketu socialine pasalpa?Gaunu alimentu 101.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas zino, girdejau ganda, nors vienam forumiuke rase, jog auginant tris vaikus, esant daugiavaikei seimai nuimamas mokestis uz siuksliu isvezima, o gal taikoma kazkokia kompensacija? Cia butu Vilniaus miestas.
Seimoje yra tik vienas musu tetis , kuris gauna pajamas ir nesiekia tu 525 lt ant musu 5 asmenu seimos.
Atsakyti
QUOTE(Jurga75 @ 2015 09 15, 15:26)
Sveiki,esu issituokus ir turiu 6m dukryte,registruota darbo birzoj,Jei isidarbinciau ir gauciau mazas pajamaas pvz.apie 30 euru ar paramos skyrius damoketu socialine pasalpa?Gaunu alimentu 101.

Taip, moketu soc.pasalpa, jeigu zmogui neiseitu 102 eur.
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2015 09 15, 12:28)
SVEIKI,
iskilo man toks klausimas jaigu gaudavai soc pasalpa vyras issipirko patenta isejo is birzos po menesio vel istojo socialine sako kad dabar tvarkytis socelines negalim tris menesiu gal galit paaiskint kodel?



nieks nezino atcakimo?gal zinot kur galiu pasikonsultuoti?
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2015 09 16, 13:07)
nieks nezino atcakimo?gal zinot kur galiu pasikonsultuoti?

turbut todel.kad nepraneset,kad vyras isidarbino.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 15, 18:32)
Taip, moketu soc.pasalpa, jeigu zmogui neiseitu 102 eur.

Bet reiktu vistiek darbo birzoj but registruotai?
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2015 09 16, 13:07)
nieks nezino atcakimo?gal zinot kur galiu pasikonsultuoti?

O uz ta menesi, kai vyras dirbo su patentu jus gavot soc.pasalpa? Ar praneset socialinei, kai vyras iseme patenta?
Papildyta:
QUOTE(Jurga75 @ 2015 09 16, 15:02)
Bet reiktu vistiek darbo birzoj but registruotai?

Taip, jeigu isidarbinsit maziau nei 0.75 etato.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 16, 15:39)
O uz ta menesi, kai vyras dirbo su patentu jus gavot soc.pasalpa? Ar praneset socialinei, kai vyras iseme patenta?
Papildyta:

Taip, jeigu isidarbinsit maziau nei 0.75 etato.



mes pranesem soc jis buvo patenta isipirkes pilnam etatui.Mums nutrauke soc. Ji mum net neismokejo uz liepa nors patenta isipirko rugpjuti.Kai nuvaziavau i seniunyja klaust kodel ner pinigu.ji sutvarke ,kad gauciau. Pasakiau ,kad parasysiu skunda ,kad ji neatlieka savo pareigu ( nes jau ne pirmas kartas kai ji man soc nesutvarko nors laiku dokumentai priduoti ) tai ji pareiske manai man pakenksi mano vyras prienu meras man nieko nebus..patikekit isejau pasiutus..ir ji pareiske ,kad jus negausit soc tris men ir nesirodykit man akyse...tai vat ir idomu ar ji taip elges del piktumo ar pagal istatymus
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2015 09 16, 17:40)
mes pranesem soc jis buvo patenta isipirkes pilnam etatui.Mums nutrauke soc. Ji mum net neismokejo uz liepa nors patenta isipirko rugpjuti.Kai nuvaziavau i seniunyja klaust kodel ner pinigu.ji sutvarke ,kad gauciau. Pasakiau ,kad parasysiu skunda ,kad ji neatlieka savo pareigu ( nes  jau ne pirmas kartas kai ji man soc nesutvarko nors laiku dokumentai priduoti ) tai ji pareiske manai man pakenksi mano vyras prienu meras man nieko nebus..patikekit isejau pasiutus..ir ji pareiske ,kad jus negausit soc tris men ir nesirodykit man akyse...tai vat ir idomu ar ji taip elges del piktumo ar pagal istatymus

Matyt del piktumo, nes uz liepa jums turejo ismoketi, kai pasikeicia pajamos saltinys, skaiciuoja is vieno menesio.
O jus abudu deklaruoti toi pacioi vietoi? Nes jeigu skirtinguose, tai i kita socialini galit nueiti.
Arba dar pabandykit internetu uzpildyt prasyma
www.spis.lt
Atsakyti