Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

Ačiū už atsakyma smile.gif O va mane domina dar toks dalykas. Jei esi jau kaip ir ilgalaikis bedarbis. Gauni tą socialinę paramą. Ji po kurio laiko yra mažinama 20-30proc. Tai dabar jei žmogus išeina iš biržos, parama jau visai nutraukiama, ir jei po 3 menesiu vėl kreipiasi soc.paramos, tai jau jis gaus vėl kaip iš naujo skaičiuojama parama t.y. 100pro, ar vistiek gaus tą 20-30proc sumažintą, nes prieš 3 menesius tokią jam ir mokėjo? Nes konkrečiai, kad būtų kažkur parašyta nerandu.
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2015 06 10, 09:58)
Ačiū už atsakyma smile.gif O va mane domina dar toks dalykas. Jei esi jau kaip ir ilgalaikis bedarbis. Gauni tą socialinę paramą. Ji po kurio laiko yra mažinama 20-30proc. Tai dabar jei žmogus išeina iš biržos, parama jau visai nutraukiama, ir jei po 3 menesiu vėl kreipiasi soc.paramos, tai jau jis gaus vėl kaip iš naujo skaičiuojama parama t.y. 100pro, ar vistiek gaus tą 20-30proc sumažintą, nes prieš 3 menesius tokią jam ir mokėjo? Nes konkrečiai, kad būtų kažkur parašyta nerandu.


randu socmin.lt puslapyje parašyta, kad Socialinės pašalpos mokėjimo laikotarpiai skaičiuojami sudedant laikotarpius, kuriais buvo mokama socialinė pašalpa. Tačiau, jeigu šie asmenys dirbo (taip pat savarankiškai dirbo) 12 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius, įstatyme numatyti socialinės pašalpos mokėjimo laikotarpiai pradedami skaičiuoti iš naujo.
Atsakyti
tai taip įšeina, kad tarkim žmogus įsidarbins, padirbs nepilnus metus, tai vistiek gaus sumažintą pašalpą? nes prieš tai nedirbo metus ar ilgiau.
Atsakyti
Labadiena smile.gif Gal kas galetu pasidalinti informacija del mokinio krepselio?Kaip kas ir pan smile.gif siektiek pasimeciau,virnam forume radau,jog yra tik kazkokia suma,kuri skiriama nepasiturincioms seimoms,o tas tikras mokinio krepselis yra suma,kuri pervedama mikyklai.Na ir nieko tikslaus..
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2015 06 29, 07:34)
Labadiena smile.gif Gal kas galetu pasidalinti informacija del mokinio krepselio?Kaip kas ir pan smile.gif siektiek pasimeciau,virnam forume radau,jog yra tik kazkokia suma,kuri skiriama nepasiturincioms seimoms,o tas tikras mokinio krepselis yra suma,kuri pervedama mikyklai.Na ir nieko tikslaus..
aciu  4u.gif

http://www.socmin.lt...-mokiniams.html

Taip, o mokinio krepseli perveda mokyklai.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 06 29, 09:31)
http://www.socmin.lt...-mokiniams.html

Taip, o mokinio krepseli perveda mokyklai.

Pasimečiau skaičiuose gal padėsite Kad gauti mokinio parama ir nemokama maitinimą vienam asmeniui turi būti 153 eurai? o 204 eurai jai gaunasi tai savivaldybe sprendžia paskirti ar ne?
ir antras klausimas Vyras per darbo biržą pasiustas i kursus per mėnesį gauna stipendija 180euru keliones išlaidos apmokamos 130euru ir neįgalumą 40euru ar visos pajamos įskaičiuojamos ar keliones išlaidos vertinant pajamas neįskaičiuojamos? jai viskas įskaičiuojama tai mėnesio pajamos vienam asmeniui gaunasi 159eurai jai kelione neįskaičiuojama tai 139 eurai
Atsakyti
sveiki,norejau pasiteirauti del nemokamo mokinio maitinimo pazymu.vaikas gauna 103euru maitintojo netekimo pasalpa.as 188euru invaliduma.vaikui piklause matinimas.db persikelem i kita rajona pas sugyventini.jis stovejo birzoj-bedarbio pasalpos negavo.nuo 05-01 isidarbino gavo 1 alga 265 euru.is ju moka 116 alimentu.pagal mano apskaiciavimus musu pajamos vienam asmeniui sudaro 149.is kur gauti pazyma kad jam isskaiciuoja alimentus?ir kad.gauna alga?aciu
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2015 07 03, 09:11)
sveiki,norejau pasiteirauti del nemokamo mokinio maitinimo pazymu.vaikas gauna 103euru maitintojo netekimo pasalpa.as 188euru invaliduma.vaikui piklause matinimas.db persikelem i kita rajona pas sugyventini.jis stovejo birzoj-bedarbio pasalpos negavo.nuo 05-01 isidarbino gavo 1 alga 265 euru.is ju moka 116 alimentu.pagal mano apskaiciavimus musu pajamos vienam asmeniui sudaro 149.is kur gauti pazyma kad jam isskaiciuoja alimentus?ir kad.gauna alga?aciu

pazyma isduos anstole,o apie darbo atliginima pas darbdavi
Atsakyti
merginos ar priklauso pasalpa asmeniui vyresniam kaip 18 m , gyvenanciam su tevais, bedarbiui ?
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 07 08, 10:47)
merginos ar priklauso pasalpa asmeniui vyresniam  kaip 18 m , gyvenanciam su tevais, bedarbiui ?

Jei kartu sudėjus tėvų pajamas ir padalinus, kiekvienam neišeina po 350 Lt (kiek ten dabar eurais, nežinau), tai tada taip.
Atsakyti
QUOTE(Riedek @ 2015 07 08, 10:04)
Jei kartu sudėjus tėvų pajamas ir padalinus, kiekvienam neišeina po 350 Lt (kiek ten dabar eurais, nežinau), tai tada taip.




axa supratau, Aciu,


as dar siandien apgavaui sc darbuotoja kad nuomoju kambari , sake gali ateit tiktirt , kaip as gyvenu,

na bet galvoju jei man sodra mokes pasalpa ar darbo birza uz liepa o ne soc paramso centras - ty jie pasalpos man nepriskirs kadangi mokes odra tai jie manes ir netikrins ?
Papildyta:
QUOTE(Lin1 @ 2015 07 08, 10:17)
axa supratau, Aciu,
as dar siandien apgavaui sc darbuotoja kad nuomoju kambari ,  sake gali ateit tiktirt , kaip as gyvenu,

na bet galvoju jei man sodra mokes pasalpa ar darbo birza  uz liepa o ne soc paramso centras - ty jie pasalpos man nepriskirs  kadangi mokes odra tai  jie manes ir netikrins  ?



Nuraminkite mane prasau nes nezinau kodel nepasakiau tiesos, o apsimelavau doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
esam truju asmenu seima (vyras+zmona+mazametis vaikas). Su vyru dirbame pilnu etatu. I rankas menesines abieju pajamos 514 eu i rankas (abieju algos minimalios- ant popieriaus 300 eu). Buto plotas 64 m2. Ar mums priklausytu kompensacija uz sildyma ir karsta vandeni?
Aciu 4u.gif
Atsakyti