Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

Laba vakara,ar galiu as kreiptis del maisto davynio? Esam 4,ir pajamos 220 euru i men,bet va vyras isvaziavo is LT,ar galiu eiti tvarkytis ant 3 asmenu? Ar manes klaus kur vyras? Beje esam nesusituoke,vaikai turi jo pavarde.ir ar galiu kreiptis del soc pasalpos ant 3 asmenu?
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2015 02 08, 21:12)
Laba vakara,ar galiu as kreiptis del maisto davynio? Esam 4,ir pajamos 220 euru i men,bet va vyras isvaziavo is LT,ar galiu eiti tvarkytis ant 3 asmenu? Ar manes klaus kur vyras? Beje esam nesusituoke,vaikai turi jo pavarde.ir ar galiu kreiptis del soc pasalpos ant 3 asmenu?

Ne, kiek zinau reikia tada alimentus priteistus rodyt.
Atsakyti
Sveiki, situacija tokia, kad esu vaiko auginimo atostogose, tuoj reikes gristi i darba, bet neturiu kur palikti vaikuciu, i darzelius neatejo eiles ir nepriima.

Jeigu pasiimciau 3 metus nemokamu atostogu, ar mus remtu valstybe ir kaip? Esu viena su 2 vaikuciai, vienam butu 2m, kitam 4.

Menesines pajamos alimentai 115EUR, ir neigalumas su prieziura - 210 Eur.
Atsakyti
Sveiki, gal kas galit duoti iš patirties atsakymą, kaip yra su kompensavimu dėl šildymo ir karšto vandens? Pateikiau prašymą, nes atitinku kriterijus, gruodžio mėn, bet kol kas jokios kompensacijos sąskaitose nesimato, ar jie moka po šildymo sezono ar kokiu būdu, ne kiekvieno žiemos mėnesio sąsk. tai turi atsispindėti?
Atsakyti
Soc remtiniem pasa pasidaryt nekainuoja? Kokiu dokumentu reikia? Jai pameti taipat nekainuoja?
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 03 01, 19:34)
Soc remtiniem pasa pasidaryt nekainuoja? Kokiu dokumentu reikia? Jai pameti taipat nekainuoja?

Nekainuoja, reikia pazymos is socialinio, kad gaunat pasalpa.
Atsakyti
Ar gali iš Samariečių Bendrijos gauti paramą daiktais asmenys,kurių bendro pajamos nesiekia 350 eurų,ir iš kurių vienas registruotas Darbo Biržoje ,o kitas 50 proc darbingas.gauna neįgalumo pensiją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavardene: 02 kovo 2015 - 10:47
QUOTE(pavardene @ 2015 03 02, 11:46)
Ar gali iš Samariečių Bendrijos gauti paramą daiktais asmenys,kurių bendro pajamos nesiekia 350 eurų,ir iš kurių vienas registruotas Darbo Biržoje ,o kitas 50 proc darbingas.gauna neįgalumo pensiją?

O kaip ja gauti? Musu seimos pajamos 215e tik:-)
Atsakyti
Sveiki. Turiu ir as dabar galvos skausma. Vasari susitvarkiau soc. pasalpa 21 dienoj mazajai suejo 3 metukai. Lanko darzeli, darzeliui pristaciau pazyma, kad gausiu soc. pasalpa iki balandzio men. Atsistojau i darbo birza. Apsilankymo, pas darbo birzos, tarpinike metu, manes paprase banko saskaitos ir pasake, kad gericiausiai man mokes dabar sodra pasalpa ( pries susilaukdama vaiko 2 metus niekur nedirbau, stovejau birzoje ir negavau is jos jokios pasalpos ). Sake is sodros atsakyma gaus kovo 20 diena. Dabar net nezinau kaip man elgtis. Eiti i socialini, sakyt, kad gausiu pasalpa, o jai negausiu? Tai liksiu visai be nieko. Uz kuri laika man priklauso dar gauti pasalpa is socialinio? Kaip daryti su darzeliu?
Atsakyti
Sveiki smile.gif turiu klausimuka. Uzsiregistravau socialinei pasalpai gauti. Norejau paklausti iki kurios dienos priimami prasymai, pasalpai gauti uz si menesi (t.y.kova)?
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gal:) @ 2015 03 03, 12:59)
Sveiki smile.gif turiu klausimuka. Uzsiregistravau socialinei pasalpai gauti. Norejau paklausti iki kurios dienos priimami prasymai, pasalpai gauti uz si menesi (t.y.kova)?
Dekoju 4u.gif

Iki paskutinės mėnesio dienos
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2015 03 03, 17:08)
Iki paskutinės mėnesio dienos


Dekui wink.gif anksciau lygtai buvo iki 20 kazkelintos dienos smile.gif
Atsakyti