Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 01 26, 12:14)
15% GPM ir 6% PSD


Tai tada dar kažkokį mokestį nuskaito, nes atlyginimas ant popieriaus yra 1802,37 lt. o už atrus metus tą 40 proc. moka 538 lt. O aš paskaičiuoju 576 lt. ar kažką ne taip skaičiuoju? wub.gif

Dabar tik supratau, juk ima visų metų atlyginimus, tai gal tada taip ir gaunasi ten jiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 26 sausio 2015 - 11:48
Mane domina informacija apie šį punktą:
"Bendrai gyvenantiems asmenims arba vienam gyvenančiam asmeniui papildomai skiriama socialinė pašalpa, kurios dydis lygus 50 procentų socialinės pašalpos, mokėtos per praėjusius 12 mėnesių iki įsidarbinimo, vidutinio dydžio, už kiekvieną su darbo ar tarnybos santykiais susijusį mėnesį, bet ne ilgiau kaip 6 mėnesius"

Ar tikrai įsidarbinus papildomai dar skiriama socialinė pašalpa?
Atsakyti
Beje, kada reikia pateikti prašymą dėl tos papildomos pašalpos įsidarbinus?

Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 01 28, 11:37)
Mane domina informacija apie šį punktą:
"Bendrai gyvenantiems asmenims arba vienam gyvenančiam asmeniui papildomai skiriama socialinė pašalpa, kurios dydis lygus 50 procentų socialinės pašalpos, mokėtos per praėjusius 12 mėnesių iki įsidarbinimo, vidutinio dydžio, už kiekvieną su darbo ar tarnybos santykiais susijusį mėnesį, bet ne ilgiau kaip 6 mėnesius"

Ar tikrai įsidarbinus papildomai dar skiriama socialinė pašalpa?

Kiek mums aiskino del sio punkto, tai reikia metus stoveti birzoi ir isidarbinti ir tada tik mokes papildoma pasalpa.
Atsakyti
Sveikos visos, turiu keletą klausimų ir manau čia rasiu atsakymus, žinoma, dauguma Jūsų gali pagalvoti, kad turiu kreiptis į atitinkamas įstaigas ir viskas, bet pradžiai norėčiau pasidomėti čia, nes nesu apsisprendusi iki galo. Taigi, situacija tokia, kad studijuoju universitete, trečiame kurse, moku už mokslą, bet esu kaip ir našlaitė ir gavau pašalpas, 520lt iš socialinės rupybos tos vadinamos ir 390lt iš valstybinio studijų fondo. Esmė, kad mano universitetas jau ant bankroto ribos įklimbęs į skolas, skandalus, o dar pasirodo mano pačios specialybė negavo akreditacijos, puse grupiokų nešė mieles, kiti liko motyvuodami, tuo kad svarbu turės diplomą ir ok.. Bet aš nenoriu turėti diplomo tokios spec kurios nebėra ir kur užsidarė, taip pat užkniso bardakas , nuėjus pas vedėja su problemomis ji sako : '' niekas nelaiko, dabar jau ir į mokyklą nebeprivaloma eiti, o čia universitete jūs savo noru esate, tad jeigu kas nepatinka galite išeiti lauk..'' Visi grupiokai gal eitų, bet nėra vienybės, nes dauguma tik dėl diplomo stoja, ir jiems dzin ir kokybė ir dar kas, nelanko paskaitų, žodžiu, gauti diplomą bet kokį jiems užteks,todėl taip ir gaunasi..bet dabar jau net laikrašty ,internete išėjo gandai apie bankrotus, kad mano specialybė neatitinka reikalavimų ir kad tas ir tas..vienu žodžiu tikrai rimta.. noriu nebetęsti studijų, mesti tiesiog, nes nebėra motyvacijos, ir gaila pinigų, bet klausimas: ar jeigu dabar mesiu studijas, ir nebegausiu pašalpos, man nereiks grąžinti tų pinigų kurie buvo išmokėti tiek tie 520lt tiek 390 lt kur mokėjo kiekvieną mėn? ir dar, jeigu rudenį stosiu iš naujo (tik žinoma į kitą universitetą kitam mieste) ar man vėl mokės pašalpą jeigu man dar nebus suėję 24 metai? gal kas nors buvot susidūrusios su panašia situacija ir žinote ką nors.. AČIŪ..smile.gif
Atsakyti
520 tikrai nebegausit, nes stosit antrą kartą.
Atsakyti
Bet į kitą įstaigą juk, ne į tą patį universitetą.
Atsakyti
bet pvz aš baigiau vidurine, po to profesine ir man mokėjo vis tiek, o dabar mokausi universitete, ir jeigu perstočiau į kitą universitetą, ne tą patį..
Atsakyti
JOLANCIUK , kokios pasalpos ar kazkokia parama priklauso ( seima - mama ir du nepilnameciai vaikai ) jei pajamos mazos ( vienam apie 135 Eu ), bet turtas virsija norma ?
Papildyta:
Ir dar vienas klausimas ..
Kaip galima padeti vienai gyvenanciai mociutei ( turi sunu, bet visiskai ja nesirupina, nelanko) . Jai netoli jau 80 metu, gyvena didziuliame name viena Klaipedoje, buna kartais , kad iseina i parduotuve ir neberanda kaip gryzti namo ( kelis kart zmones parvede iki namu, gerai ,kad adresa pamena) , maisto daznai neturi, speju, kad nesiorentuoja paros laike, nes skambina mano mamai 4 val nakties kaip niekur nieko.. zodziu gaila zmogaus labai...ji mano mamos drauge, bet mes gyvename kitame Lietuvos gale ir daznai pas ja negalime atvaziuoti .. mano supratimu, jai reikalinga nuolatine prieziura..kaip ja gauti ?
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 02 03, 12:10)
JOLANCIUK , kokios pasalpos ar kazkokia parama priklauso ( seima - mama ir du nepilnameciai vaikai )  jei pajamos mazos ( vienam apie 135 Eu  ), bet turtas virsija norma ?
Papildyta:
Ir dar vienas klausimas ..
Kaip galima padeti vienai gyvenanciai mociutei ( turi sunu, bet visiskai ja nesirupina, nelanko)  . Jai netoli jau 80 metu, gyvena didziuliame name viena Klaipedoje, buna kartais , kad iseina i parduotuve ir neberanda kaip gryzti namo ( kelis kart zmones parvede iki namu, gerai ,kad adresa pamena) , maisto daznai neturi, speju, kad nesiorentuoja paros laike, nes skambina mano mamai 4 val nakties kaip niekur nieko.. zodziu gaila zmogaus labai...ji mano mamos drauge, bet mes gyvename kitame Lietuvos gale ir daznai pas ja negalime atvaziuoti .. mano supratimu, jai reikalinga nuolatine prieziura..kaip ja gauti ?

Nebent maisto paketai.
Vaiko pinigai ( jeigu vaikam nera 7 metu), jeigu praeitu metu pajamos nevirsijo zmogui 525 lt.
Papildyta:
QUOTE(diana34 @ 2015 02 03, 12:10)
JOLANCIUK , kokios pasalpos ar kazkokia parama priklauso ( seima - mama ir du nepilnameciai vaikai )  jei pajamos mazos ( vienam apie 135 Eu  ), bet turtas virsija norma ?
Papildyta:
Ir dar vienas klausimas ..
Kaip galima padeti vienai gyvenanciai mociutei ( turi sunu, bet visiskai ja nesirupina, nelanko)  . Jai netoli jau 80 metu, gyvena didziuliame name viena Klaipedoje, buna kartais , kad iseina i parduotuve ir neberanda kaip gryzti namo ( kelis kart zmones parvede iki namu, gerai ,kad adresa pamena) , maisto daznai neturi, speju, kad nesiorentuoja paros laike, nes skambina mano mamai 4 val nakties kaip niekur nieko.. zodziu gaila zmogaus labai...ji mano mamos drauge, bet mes gyvename kitame Lietuvos gale ir daznai pas ja negalime atvaziuoti .. mano supratimu, jai reikalinga nuolatine prieziura..kaip ja gauti ?

Manau reikia nueiti i socialini, nes pagal mane turetu paskirti soc.darbuotoja, kuri galetu rupintis, pirkti maista, gaminti, padeti buiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 vasario 2015 - 11:13
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 02 03, 12:15)
Nebent maisto paketai.
1,  Vaiko pinigai ( jeigu vaikam nera 7 metu), jeigu praeitu metu pajamos nevirsijo zmogui 525 lt.
Papildyta:

2,  Manau reikia nueiti i socialini, nes pagal mane turetu paskirti soc.darbuotoja, kuri galetu rupintis, pirkti maista, gaminti, padeti buiti.

Aciu uz atsakyma 4u.gif ..
1, Vienas vaikas 2,5 metu, kitas 14 metu. ...Ir maitinimas mokykloje ?
2, Negiminaitis gali nueiti? ..O kaip gaunama vieta i seneliu namus? Kur reikia kreiptis ? ( atsiprasau kad neitema )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana34: 03 vasario 2015 - 11:27
QUOTE(diana34 @ 2015 02 03, 12:23)
Aciu uz atsakyma  4u.gif  ..
1,  Vienas vaikas 2,5 metu,  kitas 14 metu. ...Ir maitinimas mokykloje ?
2,  Negiminaitis gali nueiti? ..O kaip gaunama vieta i seneliu namus? Kur reikia kreiptis ? ( atsiprasau kad neitema )

Tai tam kuriam 2.5 metu gali prasyti vaiko pinigu 52 lt, jeigu kaip ir rasiau praeitu metu seimos pajamos nevirsijo zmogui 525 lt, taip, ir nemokamas maitinimas.
Del antro klausimo net nezinau, manau galit pabandyt nueiti i socialini, gal jie kazkaip su sunum susisieks, gal patys kazka nuspres, gal globa galima bus iformint ant jusu mamos, bet sakau, del sito nezinau.
Atsakyti