Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.23

QUOTE(audryta @ 2015 01 08, 23:50)
Laba. Antradieni istojau i DB(buvau ismesta). Kada galesiu tvarkytis soc pasalpa? Ar jau galiu ar reikia palaukyi 3men? Aciu

Man atrodo,kad turesi laukti 3 men. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pavardene @ 2015 01 08, 13:54)
Aš- ne dėl savo šeimos-teta su dabartiniu vyru yra bedarbiai, registruoti rajono Darbo biržoje.dar ne pensininkai, vyras jos- 2 gr invalidas be termino.Bendrų vaikų nėra, tetos dukra studijuoja kitame mieste, ten ir registruota, ten ir gyvena.Jie- ne alkoholikai,ne narkomanai,gauna socialinę pašalpą.Gyvena nuosavame name, turi 12 ha ūkį,be t girdęjo,kad kažkaip galima tapti socialinės rizikos grupės šeima...

Na abejuoju, kad galima smile.gif ir kam to reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, situacija tokia vaikui bus vasario men 7metukai , anksciau is savivaldybes gaudavau 52lt,-tai jie nebepriklausys, vyras dirba alga 1100lt ant popieriaus rasoma, atskaicius mokescius aisku lieka maziau, as nedirbanti,vaikas lanko darzeli, ar priklausytu kokia parama is savivaldybes, kaip suprantu tik maisto paketai? aciu kas zino ir atsakys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuneki @ 2015 01 12, 14:17)
Sveikos, situacija tokia vaikui bus vasario men 7metukai , anksciau is savivaldybes gaudavau 52lt,-tai jie nebepriklausys, vyras dirba alga 1100lt ant popieriaus rasoma, atskaicius mokescius aisku lieka maziau, as nedirbanti,vaikas lanko darzeli,  ar priklausytu kokia parama is savivaldybes, kaip suprantu tik  maisto paketai?  aciu kas zino ir atsakys wink.gif

Jus birzoj stovit? Kiek vyras i rankas gauna?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 01 12, 14:19)
Jus birzoj stovit? Kiek vyras i rankas gauna?

Birzoje nestoviu planuoju vasario pradzioje prisiregistruoti i rankas gauna ~900lt
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2015 01 09, 15:45)
Man atrodo,kad turesi laukti 3 men. g.gif

istojus iskarta nueiti reikia i socialini pasalpai tvarkytis

Papildyta:
QUOTE(dymka @ 2015 01 12, 16:10)
istojus iskarta nueiti reikia i socialini pasalpai tvarkytis

atsiprasiau nedaskaiciau. kokia socialine pasalpa jei birzoj nestovit
Atsakyti
QUOTE(ramuneki @ 2015 01 12, 16:03)
Birzoje nestoviu planuoju vasario pradzioje prisiregistruoti i rankas gauna ~900lt

Tai tik tada ir galesit kreiptis del soc.pasalpos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 01 12, 15:25)
Tai tik tada ir galesit kreiptis del soc.pasalpos.


o silumai( kazkaip uz malkas) ar nepriklausytu jai kreiptumemes, ar tik istojus i birza priklausytu?
Atsakyti
QUOTE(ramuneki @ 2015 01 12, 16:38)
o silumai( kazkaip uz malkas) ar nepriklausytu jai kreiptumemes, ar tik istojus i birza priklausytu?

Tik kai istosit i birza, ir jeigu tam name jus deklaruoti vieni.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 01 12, 16:16)
Tik kai istosit i birza, ir jeigu tam name jus deklaruoti vieni.

deklaruoti esam tik mes name, aciu uz atsakymus wink.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas susidurete noriu paklausti del nemokamo maitinimo.Mano vaikai gauna nemokama maitinima, bet lanko skirtingas mokyklas,tai viena gauna ir maisto krepselius atostogu metu(paprastai pries Kaledas ir Velykas) visai nemazus, o kitas nieko.Taigi ar privalo gaunantys nemokama maitinima gauti tuos sausus maisto davinius atostogu metu ir jei ne kur dingsta paskirti bet nepnaudoti pinigai? g.gif Tiesiog skirtumas skirtingose mokyklose akivaizdus ir ne tik del tu atostoginiu ,vienur net uz praleista diena davinuka atiduoda kitur nieko,ar gali taip skirtis maitinimo tvarka,kur kreiptis jei itari pazeidimus??
Atsakyti
atsiprasau, gal ne i tema, ar darzelio ugdymo mokestis skaiciuojamas uz raudonas sventines dienas?
Atsakyti