Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 10, 09:00)

Nespėjau pajusti, kad sausintų... Tiesą sakant, man tas purškalas iki šiol taip efektyviai suveikia, kad nesu vartojusi jo ilgiau, nei 1 dieną smile.gif Kad ir vakar, ryte dukra pradėjo čiaudėt, akys jau blizga, aiškiai, matėsi, kad kabinasi kažkas... tai ryte papurškiau, paskui dar dieną, po mokyklos grįžus, ir vakare jau nė ženklo kokios nors slogos. Šįryt pabudo sveikutėlė, linksma.


o jei jau nosyte uzgulus?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 09 10, 09:13)
o jei jau nosyte uzgulus?

Atkemša ir užgultą 4u.gif Bet kaip sakiau, nesu vartojus ilgėlesnį laiką... kažkaip neprireikė.

O šiaip imunitetui galima tiesiog greipfurtų sėklų ekstraktą lašiukais pavartot (yra ir didesnis buteliukas, 118 ml). Kažkada seniai Citroseptą siųsdavaus, o paskui kažkaip jį pabrangino, nebeapsimokėjo, tai dabar šį turim namie. Vaikui dažniausiai į apelsinų sultis sulašinu, sau į arbatą - priklausomai nuo poreikio: jei profilaktiškai, tai tiesiog po 5 lašiukus, jei aplink visi pradeda labai sirgt, tada ir po 10, o jei jau rimtai prikimba kažkas, galima ir po 15 lašiukų arba dažniau, bent 3 kartus per dieną.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 10, 09:00)
Atkemša ir užgultą 4u.gif Bet kaip sakiau, nesu vartojus ilgėlesnį laiką... kažkaip neprireikė.

jei profilaktiškai, tai tiesiog po 5 lašiukus, jei aplink visi pradeda labai sirgt, tada ir po 10, o jei jau rimtai prikimba kažkas, galima ir po 15 lašiukų arba dažniau, bent 3 kartus per dieną.

GSE po 5 ar 15 lasiuku duodate?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 10, 10:00)
Atkemša ir užgultą 4u.gif Bet kaip sakiau, nesu vartojus ilgėlesnį laiką... kažkaip neprireikė.

O šiaip imunitetui galima tiesiog greipfurtų sėklų ekstraktą lašiukais pavartot (yra ir didesnis buteliukas, 118 ml). Kažkada seniai Citroseptą siųsdavaus, o paskui kažkaip jį pabrangino, nebeapsimokėjo, tai dabar šį turim namie. Vaikui dažniausiai į apelsinų sultis sulašinu, sau į arbatą - priklausomai nuo poreikio: jei profilaktiškai, tai tiesiog po 5 lašiukus, jei aplink visi pradeda labai sirgt, tada ir po 10, o jei jau rimtai prikimba kažkas, galima ir po 15 lašiukų arba dažniau, bent 3 kartus per dieną.

o greipfurtai nealergizuoja?
Noriu bandyt, bet vis abejones kankina.
Atsakyti
pasakykit kas nors kodel man i krepseli idejus situos pripliusuoja iskart beveik 6$ o ne 1$ suma?
http://www.iherb.com...-Softgels/61073
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlmaJa: 10 rugsėjo 2014 - 09:46
QUOTE(AlmaJa @ 2014 09 10, 10:45)
pasakykit kas nors kodel man i krepseli idejus situos pripliusuoja iskart beveik 6$ o ne 1$ suma?
http://www.iherb.com...-Softgels/61073

Siuntimą didesnį iš karto rodo dolerinės vertės prekei, pridėsit brangesnių prekių, siuntimas bus 4 USD. Pasiskaitykit iherb temos 1 puslapį, kažkuri buvo įmetus 4u.gif. Jei tokių paprastų konsultacijų reikia, galit per až kreiptis, kad temos neteršt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 10 rugsėjo 2014 - 09:52
QUOTE(AlmaJa @ 2014 09 10, 09:45)
pasakykit kas nors kodel man i krepseli idejus situos pripliusuoja iskart beveik 6$ o ne 1$ suma?
http://www.iherb.com...-Softgels/61073

pirma kart perkat? vieną vienetą isidėjot?
Ar tikrai Item Total 5.95?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 10, 10:51)
Siuntimą didesnį iš karto rodo dolerinės vertės prekei, pridėsit brangesnių prekių, siuntimas bus 4 USD. Pasiskaitykit iherb temos 1 puslapį, kažkuri buvo įmetus 4u.gif. Jei tokių paprastų konsultacijų reikia, galit per až kreiptis, kad temos neteršt 4u.gif



man rodos turi omeny, kad prekes kainą rodo pilną o ne trial.

Gal neprisiregistravus dedant rodo iš karto visą kainą, nes neaišku ar jau pirkot tą produktą ar ne. 1$ kaina pabandymui, jei norėtumėt vėl pirkti tą patį produktą kainuotų beveik 7$
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 10 rugsėjo 2014 - 09:56
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 09, 20:59)
Neseniai tokius minėjau čia, tai pakartosiu žinutę mirksiukas.gif
Beje, iš iHerb produktų, artėjant šaltajam sezonui, nuoširdžiai rekomenduoju purškalą nuo slogos ir purškalą gerklei (abu jie greipfurtų sėklų ekstrakto pagrindu) - ir vienas, ir kitas man buvo nerealus atradimas bigsmile.gif Sudėtis švari, o veikia neįtikėtinai efektyviai thumbup.gif

o tas purškalas nosiai tik atkemša? ar ir gydo slogą?
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 09 10, 10:54)
man rodos turi omeny, kad prekes kainą rodo pilną o ne trial.

Gal neprisiregistravus dedant rodo iš karto visą kainą, nes neaišku ar jau pirkot tą produktą ar ne. 1$ kaina pabandymui, jei norėtumėt vėl pirkti tą patį produktą kainuotų beveik 7$

Na matos, kad narė pirmą kart perka ax.gif
Atsakyti
Atliko Equazen žuvų taukų dvi pakuotes... Gal kam reikia ...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 09 10, 10:25)
GSE po 5 ar 15 lasiuku duodate?

Jei profilaktiškai, tai po 5. 15 lašiukų man jau didelė dozė atrodo - tiek duodu tii ligos atveju 4u.gif

QUOTE(bambyze @ 2014 09 10, 10:26)
o greipfurtai nealergizuoja?
Noriu bandyt, bet vis abejones kankina.

Bet gi čia labai jau individualu... Jei žmogų iš esmės citrusiniai alergizuoja, tai gal ir greipfurtai gali. Bet pati nesusidūriau.
Atsakyti