Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

O tai nieks neturit mango outlet koduko? blush2.gif
Atsakyti
Atsimenu kazkada buvo diskusija apie vaikiskus dviracius, bet tuo metu buvo neaktualu, tai tik perzvelgiau ir tiek. blush2.gif Gal galite priminti, pagal ka reiketu issirinkti dvirati. Mergaites ugis apie 110 cm, svoris apie 20 kg, 5 metai. Ziuriu dabar Mytoys.de, bet nelabai zinau su kiek coliu reiketu rinktis. Internete randu labai skirtinga informacija, tai gal kuri patars is patirties g.gif 4u.gif
Ir dar idomu atsiliepimai apie vaikiskus rieducius?
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2014 09 21, 11:33)
Atsimenu kazkada buvo diskusija apie vaikiskus dviracius, bet tuo metu buvo neaktualu, tai tik perzvelgiau ir tiek. blush2.gif  Gal galite priminti, pagal ka reiketu issirinkti dvirati. Mergaites ugis apie 110 cm, svoris apie 20 kg, 5 metai. Ziuriu dabar Mytoys.de, bet nelabai zinau su kiek coliu reiketu rinktis. Internete randu labai skirtinga informacija, tai gal kuri patars is patirties g.gif  4u.gif
Ir dar idomu atsiliepimai apie vaikiskus rieducius?


Manau db idealiausia butu 18 coliu ratai, bet jei ziuret i kitus metus, tai gal jau ir su 20 coliu ziureciau. Pabandykit musu parduotuvese pasimatuot dydi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 09 21, 11:09)
Manau db idealiausia butu 18 coliu ratai, bet jei ziuret i kitus metus, tai gal jau ir su 20 coliu ziureciau. Pabandykit musu parduotuvese pasimatuot dydi  g.gif

20coliu per didelis. mano berniukas 114 ir su 20colių bijo važiuoti. manau 18 būtų liux rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 09 21, 00:17)
Kaip atsaukti SD uzsakyma? Apsipirkau ir tik dabar pamaciau, kad nuolaida galima gaut.


Jei neklystu, tai nuolaida iki vakar galiojo g.gif

QUOTE(Lince1 @ 2014 09 21, 09:52)
O ne į Vilnių per Tukį ar PA pigiau gaunasi, gal kas siuntėtės žinote.smile.gif PA randu kainą iki vietos, o Tukio nerandu.


Bandžiau ir vienus vežėjus, ir kitus, ir dar Britlitą, man per Tukį pigiausia ax.gif Nes ima už gryną svorį, PA dar tūrį priskaičiuoja, kiekvieną siuntinį ar ne po 1 lt apmokestina, dar pristatymas į kitą miestą papildomai kainuoja, susideda žodžiu doh.gif Apie Britlitą išvis be komentarų, nors ir kauniečiai, bet siuntinį po gavimo sugebėjo tik per 2 sav pristatyt (dar padoriai nuplėšė cool.gif), nes atseit vis ne pakeliui jiems buvo man užvežt, nors gyvenu lyg ir centre g.gif Gal vilnietėms ir panašiai gaunasi su PA, nežinau, iš kitų miestų mano nuomone Tukis tinkamas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 09 21, 12:17)
20coliu per didelis. mano berniukas 114 ir su 20colių bijo važiuoti. manau 18 būtų liux rolleyes.gif


Taip, pritariu del siu metu tik 18 drinks_cheers.gif Bet siaip dar nuo dviraciu priklauso, koks remas yra, ir nuo pacio vaiko, maniske labai norejo su dideliu vazinet, ji su 116 cm jau vazinejo su 20 ratais. Bet va su draugo dviraciu sunkiai pavaziuodavo, nors irgi buvo 20, gal delto berniukisko remo g.gif bet ir siaip pedalus sunkiau myne g.gif Nors tais paciais metais ir su 22 coliu dviraciu pavaziavo, taip kad tikrai nuo pacio remo dar daug kas priklauso ir ant kiek sedyne maximaliai nusileidzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 09 21, 12:56)
Jei neklystu, tai nuolaida iki vakar galiojo g.gif
Bandžiau ir vienus vežėjus, ir kitus, ir dar Britlitą, man per Tukį pigiausia ax.gif Nes ima už gryną svorį, PA dar tūrį priskaičiuoja, kiekvieną siuntinį ar ne po 1 lt apmokestina, dar pristatymas į kitą miestą papildomai kainuoja, susideda žodžiu doh.gif Apie Britlitą išvis be komentarų, nors ir kauniečiai, bet siuntinį po gavimo sugebėjo tik per 2 sav pristatyt (dar padoriai nuplėšė cool.gif), nes atseit vis ne pakeliui jiems buvo man užvežt, nors gyvenu lyg ir centre g.gif  Gal vilnietėms ir panašiai gaunasi su PA, nežinau, iš kitų miestų mano nuomone Tukis tinkamas rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
bandau paraginti dar smile.gif 4u.gif

pirkčiau šiandien vakare, nes noriu kai kurių prekių iš sale'o, kuris galioja iki šiandien.
Kol kas preliminariai esame dviese.

krepšiukus siųskite - koraluklubui@gmail.com


QUOTE(ladybird4 @ 2014 09 20, 18:47)
Sveikos,
gal būtų norinčių jungtis prie http://www.fragrancedirect.co.uk/ 5,99 sv. siuntimo išlaidoms pasidalinti?

iki rytojaus ten dar galioja  -85% - http://www.fragrance...ehome?curpage=1
user posted image
nors aišku dauguma išpirkta

o man asmeniškai labai patinka šios gumytės - geresnių dar nebuvau radusi smile.gif))
http://www.fragrance...es/invt/0050578

patiko ir ši skysta pudra, bet jei tos pačios serijos bus, tai galiojimas matyt jau pasibaigęs bus - http://www.fragrance...ml/invt/0050229
norėčiau pirkti vėliausiai rytoj, krepšiukus siųskite koraluklubui @ gmail.com wink.gif

būtų super, jei siuntimą gautume po 1sv smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 21 rugsėjo 2014 - 12:26
QUOTE(me2za @ 2014 09 21, 11:56)
kiekvieną siuntinį ar ne po 1 lt apmokestina

kiekvieno neapmokestina, tik už siuntinių apjungimą ima po 1Lt rolleyes.gif ir nebūtinai netgi reikia jungti siuntas. jeigu neapsimoka, galima formuoti atskiras sąskaitas
Lince1, jeigu Jūs nieko nebandėt, siūlyčiau išbandyti abu ir tada nuspręsti. aš dabar siunčiuosi tik per PA, man ir kiek žinau ne tik man pasirinkimą lemia ne tik kaina. bet aš iš Vilniaus, vilniečiams paprasčiau rolleyes.gif
Atsakyti
nerandu aliexpress temos, klausykit neteko pirkt kailinių liemenį iš kiniečių?
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2014 09 21, 10:46)
Vakar dar atrase ir paklausė ar SM narys ir daugiau nebesulaukiau.Na gal nesibaigs ta akcija. schmoll.gif

TBS akcijos pasikeicia antradieniais, nebent kodas galioja kitaip.
Bet nepamirskit, kad TBS daznai nepraleidzia pirkimo ir reikia ju prasyt, rasyt laiska.
Atsakyti

Renku E5 Vilniuje
Galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti