Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(Matilda1 @ 2014 09 19, 18:19)
Sveikos,
gal kas žinot kur nusipirkti tikro šafrano.

LT KLP Moguntia prekiauja. Bet turbut tik didmena. O ka jis gero duoda apart skonio?
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2014 09 19, 18:41)
LT KLP Moguntia prekiauja. Bet turbut tik didmena. O ka jis gero duoda apart skonio?


Aš tai noriu skonį paragaut, kažkaip intriguoja - šafranas, šafranas toks ypatingas prieskoni, o aš dar neragavau. Parsivežėm iš Tuniso, tipo tikrą (mokėjom visai nepigiai) tai realiai nei kvapo nei spalvos neduoda, supratau, kad švelniai tariant apgavo. Tai dabar norėtusi nusipirkt tikro, užtat ir klausiu gal kas yra susidūręs, pabandęs ir išmano, kad vėl nenusipirkt dažytų žolelių.
O šiaip dar išskaičiau, kad šafrano arbata kepenis valo.
Atsakyti
Sakykit, o as visada galvojau kad SD pirkti geriausiai doleriais. Ar kaip kazkas rase, kad geriau eurais?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 09 19, 20:52)
Sakykit, o as visada galvojau kad SD pirkti geriausiai doleriais. Ar kaip kazkas rase, kad geriau eurais?

Kažkada buvo, dabar tas pats, na gal ten centais skyrias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 19, 10:32)
nzn, man ir matalan ir tesco ir asda net SD daznai atsiuncia kad neidejo ir pinigu nenuskaiciuoja uz juos, nes iki to buna rezervuota suma, o paskui jau nusiraso kita wink.gif Uzsakau tikrai daug ir daznai - taip, buna kad jau nelieka krepsy pirkimo metu, bet kartais sudetinga suziuret kieno preke dingo ir kiek ju dar liko is to zmogaus... kol suziuresi - dar 3 dings wink.gif


jums gerai, o man tai asda pastoviai atgrąžina pinigus, jei kokios prekės nebūna. Gerai kad tik po vieną ir nedidelės tos kainos, tai ir tas kursų skirtumas man nedidelis nuostolis tebūna.
Atsakyti
ech, nemažai spragų ten, bet šita pati "geriausia".

Aišku, kai dvi prekės vienodos įdėtos - parodo, kad guli tavo krepšiuke ir gali atsekti pripliusavus sekantį vienetą. Tačiau kai viena, tada labiausiai padeda regimoji atmintis (ar matei, ar nematei tarp užsakymų) smile.gif)))))) ir svarbiausia ar sau įdėjai ko norėjai, ar pripliusavai jau, ar dar ne... o gal bilobilo paimt, nes neprisimeni ar pliusavai smile.gif)))
na bet gal nesumaišiau.. o jeigu ko ir nepaėmiau - paimsim kitu užsakymu, kai siuntimas 1 euras, kai daugumos prekių kaina perpus mažesnė, o kai kurių ir trigubai, tai ir parinkti nesunku smile.gif)))

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 19, 07:51)
drinks_cheers.gif
mane labai erzina, kad kelis kart įdėjus tą pačią prekę, jos nesipliusuoja  doh.gif



Atsakyti
Mano GAP pajudėjo thumbup.gif , jau galvojau neišsiųs ax.gif
Atsakyti
Gal patarsit kur ieskot, vaikiska virtuvele pirkti 4u.gif ar bent kokio gamintojo verta ziuret ir kokios mazdaug ju kainos.
Visad maniau, kad virtuves tik mergaitems idomios. Bet kad mano bernuzelis virt megejas, tai ir jam puikiai tiktu biggrin.gif
Atsakyti
patarkite kaip su MYTOYS.DE susiekti, nuo rugpjucio men siuntinys nepajuda, email rasiau, nenueina, atmeta doh.gif gal imanoma kazkaip per ju puslapi susisiekti, tik as to nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 09 19, 22:20)
jums gerai, o man tai asda pastoviai atgrąžina pinigus, jei kokios prekės nebūna. Gerai kad tik po vieną ir nedidelės tos kainos, tai ir tas kursų skirtumas man nedidelis nuostolis tebūna.


tai buna ir atgrazina, bet buna kad nuraso ir retai is krepsio ismeta pirkimo metu... (nebent perkam is seilo ir prekes akyse nyksta)
Atsakyti
ar teko kam GAP grazinima daryt?
Atsakyti
pirksiu ryt SD eurais. truksta 70 euru iki pristatymo uz 1 eura smile.gif
Atsakyti