Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

Uzbegau trumpam parasyti, kad creightouna gavau, bet del force majoro neturejau laiko siuntiniu uzsiimt. Persiprasau del uztrukimo, nuo pirmadienio jau gausit laiskus del atsiemimo 4u.gif
Viena preke neideta, atsiunte laiska, kad grazins pinigus, bet saskait.dar nera ir buvo kelios pazeistos prekes. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 19 rugsėjo 2014 - 12:57
QUOTE(laurita99as @ 2014 09 19, 13:33)
Ziuriu Crocs nuolaida, viena pora perki, antrai -50 bigsmile.gif  ziuriu vaikiskus zieminukus, bet lyg atsimenu pernai lapkricio menesi gavosi mazesne kaina g.gif  dabar gaunasi 37,5eur, dar jei pritaikys uz naujienlaikrasti -20, tai bus 30 eur.Gal kuri atsimenat, kiek buvo pernai? 4u.gif


netaiko kodo schmoll.gif o ir nemokamo siuntimo nesiulo, dar pries pora valandu nrode kad nuo 35 euru
Atsakyti
Gal kas renkate SD Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 13:32)
Siuntimas kainuoja 15.99, nesvarbu, kiek prekių pirksite 1vnt ar 101vnt.
Kuo daugiau prekių, tuo santykinai vienos prekės atsiuntimas kainuos pigiau. Tad labiausiai apsimoka pirkti daug, nesvarbu, ar vienai, ar kooperuotis.
Jei kooperuositės, geriau siuntimą dalinti į prekių skaičių, ne į žmonių skaičių.
Pvz. būsite 4, siuntimas kiekvienai po 4sv, bet viena pirks 5 prekes, o kita 55prekes, tada Jūs padengsite kito žmogaus pirkinius. Parankiau jei Jūs sumokėsite už savo 5 prekių siuntimą, o kitas už savo 55 prekių.

Aciu 4u.gif
Sita zinojau, vienai neapsimoka pirkt smile.gif Daug neperku nes kazkaip nerandu kas patiktu. Labai jau greit ten isperka kas grazesnio smile.gif
As vis per tarpininke perku, pas ja tik po 25Lt uz preke, jei reikia kam galiu kontaktus duoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 19 rugsėjo 2014 - 13:28
Sakykit VERTBAUDET normaliai praeina tukio adresu? man kelinta diena jokio statuso. Processing raso ir viskas
Atsakyti
Sveikos, gal kas planuoja uzsakineti is eobowie.pl? ten siuntimas 47lt iki LT, tai pasidalintume siuntima:) yra neblogu kainyciu:) jeigu neatsirastu, kas renka, tai butu norinciu jungtis? Veiksmas vyksta Kaune:)
Atsakyti
Mergaitės kas perka iš Mango.com/lt ar leidžia atsiskaityti MYLIMIAUSIA kortele?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 19, 14:16)
Sakykit VERTBAUDET normaliai praeina tukio adresu? man kelinta diena jokio statuso. Processing raso ir viskas

o tiesiai į LT neapsimokėjo siųstis? pigiau per Tukį?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 09 19, 14:52)
o tiesiai į LT neapsimokėjo siųstis? pigiau per Tukį?

net nezinojau kad galima, nu ten vistiek nemokamas siuntimas, p ir prekes labai lengvos, manau tas pats gausis. o kiek i LT siuntimas?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 19, 14:55)
net nezinojau kad galima, nu ten vistiek nemokamas siuntimas, p ir prekes labai lengvos, manau tas pats gausis. o kiek i LT siuntimas?

5,90EUR
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 09:58)
Mes irgi tikimės, kad gausim smile.gif Buvo Jums vargelio sužiūrėt šitiek krepšių. Ačiū wub.gif

Yra man taip buvę vienoje kooperacijoje - išsirinkau prekių, sumokėjau už siuntimą lygiai su visomis, vadė pranešė, kad viskas nupirkta, atsiskaičiau už visas prekes, o kai atėjo siuntinys, gavau tik vieną prekę iš visų užsakytų. Neva kitų neįdėjo.
Aš pati jaučiausi išsidūrusi - iš karto reikėjo sakyti, kad šių prekių nebėra, būčiau galvojusi, sprendusi, kooperuotis ar ne, kitą kažką išsirinkus. Reikėjo kuo daugiau galvų siuntimo išlaidoms pasidalinti, o kad mano prekių nebėr nesvarbu...
Pati kartais parenku kompaniją, žinau kiek nerimo tai kainuoja. Kartais kažkurio vieno belaukiant kitų prekės mikliai dingsta, bet reikia taip ir sakyt.
Matau, kad ši moteris čia vis dar pasiūlo karts nuo karto kooperacijas, bet aš jau nebepasitikiu cool.gif Jei skaitot dabar mane, tai linkėjimai  bye1.gif Tikiuosi bent jau ausys kaista  biggrin.gif

o tai kaip jus mokejote siuntima? as visada dalinu is prekiu skaiciaus-be to, pirma karta girdziu kad is keliu prekiu liktu tik viena ax.gif yra buve, kad neideda vienos prekes arba ideda ne ta, bet viename siuntinyje pasitaiko daugiausiai 2 tokios klaidos-beje is E5P pranesima kad nebus gali gauti po 2 dienu, o gali gauti jau kai siuntini gauni ir pats pamatai kad nera-jie nevisada informuoja is karto 4u.gif rytoj parinksiu is everything5pounds- kol kas prekes apie 28 lt uz viena gaunasi, bet visada uzsakau kad nebutu daugiau kaip po 27 lt, kartais ir po 26 lt gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 09 19, 11:38)
Jie išties labai geri, kokybe, sakyčiau, analogiška, tik tiek, kad storesni ir dėl to šalantiems vaikams geresni. Gal siunčiatės iš kur nors?

nesisiunčiu:) porą kartų pirkau pačioje gamykloje Taline, tiesiog prie progos užsukdavau, bet ten tik ne sezono metu kaina mažesnė rolleyes.gif
Atsakyti