Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(tinaby @ 2014 09 19, 11:16)
Nebus smile.gif Perkant už 50 sv. minusuoja 25 sv., o nemokamas siuntimas UK suteikiamas, perkant virš 25 sv.

O cia kodukas koks jusu asmeninis ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 19, 10:04)
pukini turit?

Taip, striuke pukine.
Atsakyti
Sveiki merginos uzduosiu toki idomu klausima smile.gif))
ar galima paltukams pakeisti sagustes i naujas. niekas nebande pvz ucb paltukams ?
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2014 09 19, 11:46)
Sveiki merginos uzduosiu toki idomu klausima smile.gif))
ar galima paltukams pakeisti sagustes i naujas. niekas nebande pvz ucb paltukams ?


jus turbut turite omenyje knopkytes, UCP paltuku jos greit nusibraizo, tai keicia mamytes
yra specialios znyples arba siuvyklelese pakeicia
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 10:18)

tai kad ten siuntimas nuo prekiu skaiciaus priklauso wink.gif koks skirtumas kiek idejo?
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2014 09 19, 12:57)
jus turbut turite omenyje knopkytes, UCP paltuku jos greit nusibraizo, tai keicia mamytes
yra specialios znyples arba siuvyklelese pakeicia

taip smile.gif tubut reiks situo uzsiimti. kaskaip nefainiai atrodo ant tiek nubrozdintos sagutes.
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 19, 10:44)
man geriausi yra lenne kombinezonai:) kažkurią žiemą parsisiunčiau columbia pabandyti, tai pardaviau ir nusipirkau lenne. man patinka, kad lengvi, šilti, atsparūs drėgmei ir vėjui, kakliukas gerai apgula, kapiušonas normalus, nei per didelis, nei per platus (tik plono šalmuko užtenka, šiltų kepurių nereikia), o kombinezonai patys platesni tokie (kai į pc važiuojam ar į pamokėles, nereikia perrengti, kombis tiesiai ant džisnų telpa). man asmeniškai ir printai jų gražūs. tik vienas minusas - nėra papildomos tvirtesnės medžiagos ant užpakalio ir kelių, tai jeigu vaikas labai energingas, gali nusitrinti šios strateginės vietos rolleyes.gif

Jie išties labai geri, kokybe, sakyčiau, analogiška, tik tiek, kad storesni ir dėl to šalantiems vaikams geresni. Gal siunčiatės iš kur nors?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 19, 11:00)
tai kad ten siuntimas nuo prekiu skaiciaus priklauso wink.gif koks skirtumas kiek idejo?

Dabar ir aš žinau, kad dauguma taip skaičiuoja.
Buvau pradedančioji ir "įmyniau" - 15.99 dalinom iš žmonių skaičiaus. Žinau žinau, garsiai nesijuokit, pati žiopla...
Tiek to, nebeteršiu temos.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 12:47)
Dabar ir aš žinau, kad dauguma taip skaičiuoja.
Buvau pradedančioji ir "įmyniau" - 15.99 dalinom iš žmonių skaičiaus. Žinau žinau, garsiai nesijuokit, pati žiopla...
Tiek to, nebeteršiu temos.

Gal galit man paaiskint kaip skaiciuojasi siuntimas? blush2.gif Visada maniau,kad 15,99 .
Gal vienai paciai apsimoka uzsisakyt???? blush2.gif
busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Siuntimas kainuoja 15.99, nesvarbu, kiek prekių pirksite 1vnt ar 101vnt.
Kuo daugiau prekių, tuo santykinai vienos prekės atsiuntimas kainuos pigiau. Tad labiausiai apsimoka pirkti daug, nesvarbu, ar vienai, ar kooperuotis.
Jei kooperuositės, geriau siuntimą dalinti į prekių skaičių, ne į žmonių skaičių.
Pvz. būsite 4, siuntimas kiekvienai po 4sv, bet viena pirks 5 prekes, o kita 55prekes, tada Jūs padengsite kito žmogaus pirkinius. Parankiau jei Jūs sumokėsite už savo 5 prekių siuntimą, o kitas už savo 55 prekių.
Atsakyti
Ziuriu Crocs nuolaida, viena pora perki, antrai -50 bigsmile.gif ziuriu vaikiskus zieminukus, bet lyg atsimenu pernai lapkricio menesi gavosi mazesne kaina g.gif dabar gaunasi 37,5eur, dar jei pritaikys uz naujienlaikrasti -20, tai bus 30 eur.Gal kuri atsimenat, kiek buvo pernai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 19 rugsėjo 2014 - 12:49
Gal kas planuojate pirkti is boots.com g.gif noreciau prisijungti su keliomis prekemis 4u.gif
Atsakyti