Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(Maja Di @ 2014 09 19, 10:27)
Aš irgi bijau to pačio, nes jau kaip ir turėjau gauti, pinigai rezervuoti doh.gif . Statusas "Pending Shipment" ax.gif .

kazkaip ir man si karta ilgai siunte gapas, dazniausiai jau kita diena buna, o sikart pending shipment buvo ilgiau nei para, paskui savaitgalis (savaitgali siuntiniai nejuda) ir tik pirmasieni pajudejo, o uzsakinejau ketvirtadieni poepiet, na svarbaiusia tvarkingai atsiuncia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
man geriausi yra lenne kombinezonai:) kažkurią žiemą parsisiunčiau columbia pabandyti, tai pardaviau ir nusipirkau lenne. man patinka, kad lengvi, šilti, atsparūs drėgmei ir vėjui, kakliukas gerai apgula, kapiušonas normalus, nei per didelis, nei per platus (tik plono šalmuko užtenka, šiltų kepurių nereikia), o kombinezonai patys platesni tokie (kai į pc važiuojam ar į pamokėles, nereikia perrengti, kombis tiesiai ant džisnų telpa). man asmeniškai ir printai jų gražūs. tik vienas minusas - nėra papildomos tvirtesnės medžiagos ant užpakalio ir kelių, tai jeigu vaikas labai energingas, gali nusitrinti šios strateginės vietos rolleyes.gif

Maja Di, gap galima sekti, pažiūrėkite statusą ir jeigu išsiųstas, kur siuntinys mirksiukas.gif aš sugebėjau savąjį vakar pražiopsoti, nesitikėjau, kad kitą dieną po užsakymo jau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2014 09 18, 16:42)
merginos, gal kuri pirkote tokia striuke? pakomentuotumete apie siltuma, ar silta ar ne? http://www.sportsdir...customerreviews



as vyrui tokia pirkau pernai, ziemai tikrai tinkama..tik ziurekit kad nebutu per trumpa. jeigu vyras jusu labai aukstas tokia striuke netiks.
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 19, 10:44)

Maja Di, gap galima sekti, pažiūrėkite statusą ir jeigu išsiųstas, kur siuntinys mirksiukas.gif aš sugebėjau savąjį vakar pražiopsoti, nesitikėjau, kad kitą dieną po užsakymo jau bus rolleyes.gif

Tai kaip suprantu neišsiųstas dar ax.gif
Atsakyti
Ka galetumete parekomenduoti is vokieciu vaistines vaikams.. 7 m. Imuitetui ar vitaminu kokiu.. ax.gif
Atsakyti
Labas,

gal kam ko iš THE BODY SHOP reikia? Trūksta 24 sv. iki 50 proc. nuolaidos ax.gif
Užsakyti norėčiau iki šiandienos vakaro. Pirksiu per PA. Vilnius, galiu persiųsti.
Rašykite į tinaby.uzsakymai [eta] gmail.com

Peržiūrėjau kelis psl. ir labai atsiprašau, jei nepastebėjau: gal kas Vilniuje renkate užsakymą iš vokiečių vaistinės?
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 19, 09:44)
Maja Di, gap galima sekti, pažiūrėkite statusą ir jeigu išsiųstas, kur siuntinys mirksiukas.gif aš sugebėjau savąjį vakar pražiopsoti, nesitikėjau, kad kitą dieną po užsakymo jau bus rolleyes.gif



Aha, vakar gavau Gap siuntini biggrin.gif Is UK keliavo per Vokietija i Vilniu, paskui Vilniuj apsisuko ir nusprende nukeliauti i Portugalija, paskui i Ispanija, pasisilde sauluteje ir nutare gristi per Vokietija vel i Vilniu ir galiausiai pas mane i Siaulius lotuliukas.gif ( cia pagal siuntos sekimo koduka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 19 rugsėjo 2014 - 10:06
QUOTE(tinaby @ 2014 09 19, 10:53)
Labas,

gal kam ko iš THE BODY SHOP reikia? Trūksta 24 sv. iki 50 proc. nuolaidos  ax.gif
Užsakyti norėčiau iki šiandienos vakaro. Pirksiu per PA. Vilnius, galiu persiųsti.
Rašykite į tinaby.uzsakymai [eta] gmail.com


O siuntimo mokestis bus iki PA?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 09 19, 10:10)
O siuntimo mokestis bus iki PA?

Nebus smile.gif Perkant už 50 sv. minusuoja 25 sv., o nemokamas siuntimas UK suteikiamas, perkant virš 25 sv.
Atsakyti
Šiandien po papildymo, pirksiu iš www.everything5pounds.com Bankas Swed. Miestas Jonava. Į Kauną galiu atvežti (jei neskubu). Į kitus miestus siunčiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2014 09 19, 11:04)
Aha, vakar gavau Gap siuntini  biggrin.gif Is UK keliavo per Vokietija i Vilniu, paskui Vilniuj apsisuko ir nusprende nukeliauti i Portugalija, paskui i Ispanija, pasisilde sauluteje ir nutare gristi per Vokietija vel i Vilniu ir galiausiai pas mane i Siaulius  lotuliukas.gif ( cia pagal siuntos sekimo koduka)

Oho, aš šiandien prilipus DHL seku nuorodą GAP, matau, kad jau Vilniuj, laukiu kol bus Kaune, nes labai reik iki rytojaus gaut, tikiuosi nepasuks atgal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 09:18)

iš čia rinkau tik kelis kartus, ir abu kartus buvo taip, kad užsakyt leidžia o paskui prieš išsiunčiant informuoja ko nėra.

Tai ką man užsakančiąjai siūlytumėt daryt?! parašyt kad iš jūsų 5 prekių liko viena ir pasiūlyt man pačiai ją nusipirkti nes nebenorit kooperuotis??
aš suprantu, jei dedant į krepšį jau prekių nebebuvo, tuomet taip. reiktų atsiklausti..
Atsakyti