Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(roka @ 2014 09 19, 09:58)

Pati kartais parenku kompaniją, žinau kiek nerimo tai kainuoja. Kartais kažkurio vieno belaukiant kitų prekės mikliai dingsta, bet reikia taip ir sakyt.



nu nzn kurioje pardeje apsipirkinejot - bet daznai buna kad pirkt leidzia, o pries issiuntima pranesa kad to to ir to - neidejo, nes nebera, grazins pinigus... Ka tokiu atveju daryt? Ne visad renkancioji kalta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2014 09 19, 09:30)
Sveiki,

po atskiru kombinezono Columbia, isbandeme Gap ir siemet busime su Gap atskiru kombinezonu  4u.gif  Patiko kokybe- lengvas, siltas, patogus  thumbup.gif Geriausiai pirkti su koduku  4u.gif

pukini turit?
Atsakyti
Uzsakinesiu sportsdirect

Kaunas-silainiai-kiti miestai pastu

Kaina skaiciuoju svarais dauginant is 4.5 -10%
Del siuntimo nzn ten lyg turetu nemokamai dar gautis, taigi renku iki nemokamo

Bankas swed

Tvarkingus krepsiukus prasau imeskit i pasta kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti
Taigi, kad bent jau PRIEŠ išsiuntimą praneša, kad kažko nebėr... Ir už tą prekę pinigų nenuskaičiuoja. Būna, kad ir atidarius dėžę randi kažką supainiota. Visko būna. Bet tąkart įtariau piktybinį atvejį cool.gif Fuj, kokia aš negera biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 19, 09:01)
nu nzn kurioje pardeje apsipirkinejot - bet daznai buna kad pirkt leidzia, o pries issiuntima pranesa kad to to ir to - neidejo, nes nebera, grazins pinigus... Ka tokiu atveju daryt? Ne visad renkancioji kalta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 19 rugsėjo 2014 - 09:14
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 10:08)
Taigi, kad bent jau PRIEŠ išsiuntimą praneša, kad kažko nebėr... Ir už tą prekę pinigų nenuskaičiuoja. Būna, kad ir atidarius dėžę randi kažką supainiota. Visko būna. Bet šįkart įtariu piktybinį atvejį  cool.gif  Fuj, kokia aš negera  biggrin.gif
Papildyta:



na kad ne visada g.gif

va neseniai sau asdoj uzsakinejau uz 100 svaru. ir patvirtinima atsiunte ir pinigus nuskaiciavom. o jau kita diena - atsiunte kita sarasa ir padare 20 svaru grazinima (aisku jau kitu kursu) ir akivaizdu, kad neidejo "paciu paciu" akcijiniu prekiu.

tai siuo atveju as viena buvau sau bosas. o jei buciau su kuo kooperavusis g.gif

zagset nekaltai dar kelis metus tureciau doh.gif

tikrai noro buti "renkanciaja" nedaug. schmoll.gif

gal jei jau pasakojat istorija - tai pasakykite ir kokia parduotuve butu. nes SD pvz iskart informuoja. bet ne visur.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2014 09 19, 09:16)
gal jei jau pasakojat istorija - tai pasakykite ir kokia parduotuve butu. nes SD pvz iskart informuoja. bet ne visur.

E5p.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 09 19, 09:52)
http://www.thehealthbay.com/

nupirkta
bus kelios laisvos pakuotes, ir Osteocare 4u.gif

Po kiek gavosi Osteocare? Gal priglausciau pora pakuociu 4u.gif

O Equazen kurie atliks?
Atsakyti
na, man buvo su GAP labai nepasiseke - uzisakiau, uzsakyma prieme, pinigus nusiskaiciavo, o po poros dienu parase, kad "cancelled" uzsakymas, nes poros prekiu kainos (kurios buvo mano krepselyje) jus sistemoje bu klaidingos...
likau be nieko
pinigus po poros savaiciu grazino
Atsakyti
Merginos, bet vokieciu vaistineje UMCKALOR lasiukai vadinasi UMCKALOABO..Ar cia tas pats?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 09 19, 09:25)
Merginos, bet vokieciu vaistineje UMCKALOR lasiukai vadinasi UMCKALOABO..Ar cia tas pats?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2014 09 19, 10:24)
na, man buvo su GAP labai nepasiseke - uzisakiau, uzsakyma prieme, pinigus nusiskaiciavo, o po poros dienu parase, kad "cancelled" uzsakymas, nes poros prekiu kainos (kurios buvo mano krepselyje) jus sistemoje bu klaidingos...
likau be nieko
pinigus po poros savaiciu grazino

Aš irgi bijau to pačio, nes jau kaip ir turėjau gauti, pinigai rezervuoti doh.gif . Statusas "Pending Shipment" ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 19 rugsėjo 2014 - 09:33
QUOTE(roka @ 2014 09 19, 10:08)
Taigi, kad bent jau PRIEŠ išsiuntimą praneša, kad kažko nebėr... Ir už tą prekę pinigų nenuskaičiuoja. Būna, kad ir atidarius dėžę randi kažką supainiota. Visko būna. Bet tąkart įtariau piktybinį atvejį  cool.gif  Fuj, kokia aš negera  biggrin.gif



nzn, man ir matalan ir tesco ir asda net SD daznai atsiuncia kad neidejo ir pinigu nenuskaiciuoja uz juos, nes iki to buna rezervuota suma, o paskui jau nusiraso kita wink.gif Uzsakau tikrai daug ir daznai - taip, buna kad jau nelieka krepsy pirkimo metu, bet kartais sudetinga suziuret kieno preke dingo ir kiek ju dar liko is to zmogaus... kol suziuresi - dar 3 dings wink.gif
Atsakyti