Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(Rasakela @ 2014 09 17, 17:34)
Labas vakaras,

Supratau, kad pavėlavau umckaloro užsakyti... gaila. Gal kas renkate iš naujo krepšelius ių vokiškų vaistinių? Prisijungčiau smile.gif

Mačiau tarpininkė mam5 berods iš juvalio perka, tai umckaloro kaina 1,5-2 eurais mažesnė nei kitose parduotuvėse, iš kur galima siųstis pačioms . Kalbu apie šį http://www.juvalis.d...r...69&suchart=
Atsakyti
is www.bio-apo.de vakar uzsakyta, bet tik siandien likusioms issiuntinejau laiskelius, amazon taip pat nupirkta
o Sportdirect pirksiu irgi su 10 proc koduku-reikia kelniu vaikui 4u.gif rasykite kas nori prisideti iki nemokamo siuntimo 4u.gif alinuska@bamba.lt
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2014 09 17, 16:49)
Uoj... Ziurint kam ko reikia biggrin.gif
Man atrodo tikrai neblogos kainos, dar su -20%,


ačiū 4u.gif
berniukams nieko panašaus nėra schmoll.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif gal kas nors Vilniuje renka yoox,prisijungciau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 09 17, 14:55)
ką jūs tame GAP'e perkat?

aš tai vyriškus marškinius, gerai lyginasi, po daug skalbimų kaip nauji rolleyes.gif
ir vaikui maikes ir batus. su nuolada batai gavosi apie 17 Lt (man gražūs), maikės po 15-20. gap tikrai geriau nešiojasi negu asda ar tesco, o kaina su nuolaidom labai panaši
ir dar man kūdikiški drabužėliai gap labai patinka. gaila, kad nėra kam pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 17 rugsėjo 2014 - 18:35
Turiu Tukio siuntini skirta Mildai D, Jeruzales kooperacija. Sakau, gal cia lankosi.... Lauksiu a.z.
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 17, 19:33)
ir dar man kūdikiški drabužėliai gap labai patinka. gaila, kad nėra kam pirkti rolleyes.gif

Mes mielai priimam dovanas flirt.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 17, 19:33)
aš tai vyriškus marškinius, gerai lyginasi, po daug skalbimų kaip nauji rolleyes.gif
ir vaikui maikes ir batus. su nuolada batai gavosi apie 17 Lt (man gražūs), maikės po 15-20. gap tikrai geriau nešiojasi negu asda ar tesco, o kaina su nuolaidom labai panaši
ir dar man kūdikiški drabužėliai gap labai patinka. gaila, kad nėra kam pirkti rolleyes.gif

Gal galit isbandytu vyrusku marskiniu nuorodele imesti? ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
beje, norejau paklausti po kiek pernai buvo DEMAR zieminukai-radau vienoje vietoje kainas 55-70 lt ( pigiau mazesni dydziai iki 29, o brangiau 30-35 dydzio) ir galvoju ar panasiai pernai pirkote ar buvo pigiau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 17, 18:44)
Mes mielai priimam dovanas  flirt.gif  laugh.gif

žinosiu drinks_cheers.gif smile.gif
QUOTE(Naira @ 2014 09 17, 18:53)
Gal galit isbandytu vyrusku marskiniu nuorodele imesti?  ax.gif Aciu 4u.gif

išbandyti tai tokie, ten yra ir kitokių spalvų. man jie neužmušami. ir dar patinka, kad nėra platūs. maniškis aukštas, o kai kurie gamintojai galvoja, kad jeigu didelis, tai turi būti platus. tik ilgom rankovėm reikia gaudyti žiemos pabaigoje arba pavasarį. o dabar papirkau trumpom rankovėm. tikiuosi, bus tokie pat faini rolleyes.gif iš ryto pirkau, jau išsiųsta, tai galėsiu ryt/poryt pakomentuoti, ar nesiskiria. iš ryto daugiau pasirinkimas buvo. aš pirkau medvilnės ir lino/medvilnės, o dabar nematau lininių
QUOTE(darlia25 @ 2014 09 17, 19:18)
beje, norejau paklausti po kiek pernai buvo DEMAR zieminukai-radau vienoje vietoje kainas 55-70 lt ( pigiau mazesni dydziai iki 29, o brangiau 30-35 dydzio) ir galvoju ar panasiai pernai pirkote ar buvo pigiau  ax.gif  4u.gif

didesni dydžiai 75 pernai pas dėdę kainavo Gariūnuose rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 17 rugsėjo 2014 - 19:42


Aciu ToBeOrange uz atsakyma 4u.gif Maniskis irgi aukstas ir jam maziausia 3XL reikia. Turbut beviltiska rasti ypac per ispardavimus. Siuos perziurejom, nera jo dydziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 17 rugsėjo 2014 - 20:02
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 17, 20:39)
didesni dydžiai 75 pernai pas dėdę kainavo Gariūnuose rolleyes.gif

aciu-tai manau su avytemis ir besmegeniai uz 55 nera daug ax.gif vat tokius http://www.nemokamis...lyne-86203.html
ir dar, gal kas esate pirke DEMAR MAMMUT ar jie tinkami ziemai? nes kaina irgi tokia pati, bet yra iki 35 dydzio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 17 rugsėjo 2014 - 20:58