Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(fortuneafilius @ 2014 09 17, 12:40)
Merginos, ar Jūsų vaikai valgo Eye q žuvų taukus tuos kur nuo 5 metų, kurie jau nėra braškių skonio. Vaikui jau 5 metai, logiškiau būtų pirkti tuos be skonio, bet bijau kad atsisakys...

juos ne valgyt reikia o gerti kaip vaistus užgeriant vandens g.gif mano sūnus dar neturintis 5metų tokius jau gėrė.
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2014 09 17, 12:40)
Merginos, ar Jūsų vaikai valgo Eye q žuvų taukus tuos kur nuo 5 metų, kurie jau nėra braškių skonio. Vaikui jau 5 metai, logiškiau būtų pirkti tuos be skonio, bet bijau kad atsisakys...

ten jau nevalgomi, o kapsulės, kurias reikia praryti. jeigu šiaip ryja kapsules, tai prarys ir šias. nuo vaiko priklauso. maniškis tik link 6 sutiko ką nors ryti doh.gif o dėl logiškumo, man atrodo, tie kramtomi yra nuo 3 ir iki suaugusių. nebent dozės skiriasi, šito netikrinau, bet iš esmės jeigu vien dėl to norite keisti, tai neverta. aš negavau eye q kramtomų gera kaina, tai nusipirkau kitokių žuvų taukų. tikiuosi, gers, nes tuos braškinius tai dievina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 17, 12:54)
ten jau nevalgomi, o kapsulės, kurias reikia praryti. jeigu šiaip ryja kapsules, tai prarys ir šias. nuo vaiko priklauso. maniškis tik link 6 sutiko ką nors ryti doh.gif o dėl logiškumo, man atrodo, tie kramtomi yra nuo 3 ir iki suaugusių. nebent dozės skiriasi, šito netikrinau, bet iš esmės jeigu vien dėl to norite keisti, tai neverta. aš negavau eye q kramtomų gera kaina, tai nusipirkau kitokių žuvų taukų. tikiuosi, gers, nes tuos braškinius tai dievina smile.gif

tų nuo 5 metų ir tų, kur nuo 3 sudėtis skiriasi tik tuo, kad skonių įdėta. daugiau viskas identiška
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 09 17, 13:14)
tų nuo 5 metų ir tų, kur nuo 3 sudėtis skiriasi tik tuo, kad skonių įdėta. daugiau viskas identiška

tai tuo labiau neverta keisti, buvau teisi. aš tai visiškai kitos firmos nutariau išbandyti rolleyes.gif tai dėl jų abejoju. bet tikiuosi, pripras ir bus ok. ne, tai patys sugersim ir žvejosiu eye q
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2014 09 17, 11:07)
Priimsiu kokį nedidelį krepšiuką iš GAP.eu. Turiu -20% nuo Sale kainų. Kaunas, rašykite AŽ.


NEBERENKU 4u.gif Užsakiau jau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2014 09 17, 13:05)
Uzsakyta, nebesiuskit

Ooh ir vėl pražiopsojau, gal kas dar užsakinės? Labai jau noriu to paltuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 09 17, 12:53)



QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 17, 12:54)



QUOTE(padraika22 @ 2014 09 17, 13:14)



QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 17, 13:25)


Ačiū mirksiukas.gif Taip ir galvojau, kad neverta rizikuoti. Jei dar ir sudėtis analogiška tai liux. Maniškis juos irgi dievina.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 09 17, 14:54)
Ooh ir vėl pražiopsojau, gal kas dar užsakinės? Labai jau noriu to paltuko  wub.gif

Kurį nusižiūrėjot?
Atsakyti
Maniskei beveik 6 tai, praryti nemoka. kai nuo alergijos puse mazytes reikia, niekaip, vos ne apsivemia, tai kramtome braskines ir vargo nematomes, juolab, kad ir siaip jai patinka. cia kaip guminukas biggrin.gif
Atsakyti
ar kas nors dar renka GAP Kaune arba Vilniuje

man sikart prie dvieju mamyciu nepavyko prisijungti blush2.gif
o kreditine namie... iki vakaro mano dydziu neliks verysad.gif

jungciausi su dviem prekem, suma apie 20 eur plius dar ta nuolaidele
Atsakyti
Gal kas Klaipedoje planuoja uzsakyma is http://www.unserekleineapotheke.de 4u.gif
Atsakyti
SVEIKI

AR KAZKAS UZSAKO IS ALLEGRO PUSLAPIU ? ir galetu patarpininkauti man ?


ar galit i AZ parasyti nes temos neseku smile.gif

buciau labai dekinga
Atsakyti