Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

Sveikos,
gal kas zino, ar yra mytoys.de dabar koks kodukas pirmam apsipirkimui. Nes man raso kad negaliojantis, koki iskasu internete ax.gif
Gal kas pirkot ir zinot? 4u.gif Aciu.
Atsakyti
Gal kas galite atsakyti ar rimta cia parduotuve, pagal ka butu galima spresti, '

http://www.swarovski...ierced-earrings
aciu 4u.gif
Atsakyti
gal kas vilniuj renka everythingfor5pounds
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 09 13, 22:20)

na, jei pries pat place order neatsiranda suma, tai gal ir gali. O gal ir pardavejas ne amazon.
Atsakyti
Uzsakinesiu is Boots ir Forever21 (UK) parduotuviu UK adresu (per PA). Noreciau nemokamo pristatymo UK, tad jeigu kas noretu prisijungti, rasykite AZ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pandora_: 14 rugsėjo 2014 - 15:02
Gal kas zinote ar pirmam apsipirkimui is amazon.co.uk yra koks kodukas ir ar siuncia tiesiai i LT, buciau dekinga uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 13, 09:56)
sumasinot ir mane smile.gif o šiom kelnėm galioja dar papildoma nuolaida? g.gif kaip zinot kam galioja?


vel yra nuolaida -35% papildomai nuo pirkiniu virs 100$
tai ciupkite mirksiukas.gif
imkite pas tarpininke kur as uzsisakiau (MeistroMargarita), nes mano dydis ir spalva 'almost gone' doh.gif
tai noriu kad kuo greiciau ten susirinktu memytes ir reikiama krepselio suma blush2.gif
kad spetu nupirkti kol maniskiu yra ... blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif

http://www.sierratra...;colorFamily=12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laabeille: 14 rugsėjo 2014 - 15:13
Merginos,
ar jum lookfantastic pritaiko savaitgalio kodą? g.gif
man neveikia schmoll.gif
ir dar, kur pigiausia Korres dušo želes pirkti? g.gif
Atsakyti
Renku tesco clothing uzsakyma.

Tvarkingus krepselius siuskit i pasta kristina.kristrar@gmail.com

Kaina skaiciuoju dauginant is 4.5, siuntimas is uk 7lt.

Kaunas arba kiti miestai pastu.
Atsakyti
Laba diena, visoms:) Apsvieskit mane prasau, nes seniai nepirkau is Sportdireck - ar teisingai matau, kad siuntimas nemokamas i LT pasidare? Anksciau pirkdavom is UK, taciau dabar atsidariau per pl puslapi ir ten rodo nemakama siuntima i LT? "Litwa Od 0,00 zł"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-jazz: 14 rugsėjo 2014 - 16:53
QUOTE(Laabeille @ 2014 09 14, 15:13)
vel yra nuolaida -35% papildomai nuo pirkiniu virs 100$
tai ciupkite  mirksiukas.gif
imkite pas tarpininke kur as uzsisakiau (MeistroMargarita), nes mano dydis ir spalva 'almost gone'  doh.gif
tai noriu kad kuo greiciau ten susirinktu memytes ir reikiama krepselio suma  blush2.gif
kad spetu nupirkti kol maniskiu yra ...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

http://www.sierratra...;colorFamily=12

as pas rudaplauke gavau 40proc nuolaida vakar smile.gif tikiuos pavyko joms uzsakyt
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2014 09 14, 09:10)
Kurios uzsakinejot is ebay.de batu balzama per kiek laiko jums issiunte siunta? Nes 09.05d. padariau uzsakyma ir iki siol negavau nei pranesimo nei zenkliukas nedega(ryskus zenkliukas tik kad apmoketa) kad man siunta butu issiusta. Ar normalu kad taip ilgai neissiuncia? g.gif  g.gif Nors kai tik padariau uzsakyma tai su patvirtinimu atejo kad siunta gausiu Estimated delivery: Thu. 11 Sep. - Tue. 16 Sep.


Kiek atsimenu tai ir net gavus jau siuntinį niekas ten man nepasikeitė ir neuužsidegė biggrin.gif
Atsakyti