Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

QUOTE(norala @ 2014 09 08, 17:49)
Kas liečia mano praktiką su boots , tai pirkau bent keturis artus su skirtingomis kortelemis ir PA adresu ir tiesiai i LT-:visi užsakymai buvo atmesti.
Į užklausimus: kokios priežastys, nieko konkrečiai neatsako g.gif
Dabar dar viena galimybe: bandyti moketi kortele...
Bet kodel kitose parduotuvese mokant per Paypal nera tokių problemų ? g.gif  g.gif
Papildyta:
Beje, pirkčiau[b] E5, jei atsirastų norinčių  :4u[/B]:


bet kaip suprantu mokėjot visus 4 kartus paypalu?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 08, 16:15)
http://www.beautyatcreightons.co.uk/ išsiuntė prekes. Šnd į paypal sąskaitą grąžinta 25lt. tačiau jokio meilo apie atšauktas prekes negavau. O kaip kitos? Ar gavot atšauktų prekių sąrašą?

gavau laišką su trūkstamom prekėm, bet ar grąžino prieš laišką ar po to nežinau biggrin.gif
Man grąžino, bet dėl kurso skirtumo praradau 5 litus doh.gif Jaučiu pražioplinau ir per daug aliejaus pirkau, dabar turiu du lyšnus buteliukus ax.gif greifrutų ir rožinių pipirų, gal kas priglaustumėt 4u.gif
Sunku suskaičiuot su tais visai grąžinimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2014 09 08, 17:51)
Sveikos..
Gal galit primin lenku parduotuve kur kontaktiniais lesiais prekiauja?
Pameciau nuoroda  ax.gif


www.szkla.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 09 08, 18:09)
O koks jūsų vaiko ūgis? Jaučiu skęsim mes tada g.gif

mano sunus mazdaug 122cm ugio emem Sdydi 4u.gif Pas mane jis labai kudas, tai dabar uzdejus ant sortu ir maikutes biski juokingai atrodo, bet ziema bus pats tas 4u.gif rankoves tai gerai kad biski ilgesnes, bus rezervo kitiems metams, tiesiog pati striuke jam plati ir ilga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 09 08, 18:26)
bet kaip suprantu mokėjot visus 4 kartus paypalu?


Dabar pagalvojau,kad lyg ir esu viena karta mokejus tiesiai kortele g.gif
Tik is skirtingu paskyru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 08 rugsėjo 2014 - 18:05
QUOTE(norala @ 2014 09 08, 18:51)
www.szkla.com 4u.gif


aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 09 08, 17:49)
Kas liečia mano praktiką su boots , tai pirkau bent keturis artus su skirtingomis kortelemis ir PA adresu ir tiesiai i LT-:visi užsakymai buvo atmesti.
Į užklausimus: kokios priežastys, nieko konkrečiai neatsako g.gif
Dabar dar viena galimybe: bandyti moketi kortele...
Bet kodel kitose parduotuvese mokant per Paypal nera tokių problemų ? g.gif  g.gif


Tai cia tik man sekasi Boots moketi per Paypal? g.gif g.gif Net idomu pasidare... O uzsakyma atmeta dar pirkimo proceso metu, t.y. norint susimoketi, bet mokejimo nepriima? Ar leidzia sumoketi, pinigus rezervuoja, bet pakui uzsakyma atsaukia ir rezervuoti pinigai grazinami? Kazkaip idomu kodel vienoms leidzia, kitoms ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(flexy @ 2014 09 08, 18:15)
leidzia sumoketi, pinigus rezervuoja, bet pakui uzsakyma atsaukia ir rezervuoti pinigai grazinami

va taip ir daro, tik pinigai kaba rezervuoti 14 dienų doh.gif
norala, man ir su kortele atmetė dabar jau, nors iki tol sėkmingai pirkau PA adresu, mokėjau paypal.
flexy, taip, Jums pasisekė. atsimenu, aš irgi čia temoj girdavausi, kai jau kitoms nepavykdavo, o dabar ir ant manęs boots'as supyko:)
aš va galvoju, gal pabandyti nurodyti, kad adresas komercinis. pas juos kažkur prie užsakymo yra varnelė, gal tada nuveš PA adresu g.gif ar tada kažkoks kitoks užsakymo apiforminimas g.gif čia kaip idėja. bet aš jau nebandysiu, jau tūkstantį pakabinau doh.gif

aš radau kitokius žuvų taukus su gera sudėtimi. bandysiu užsisakyti, nes eye q pigiau negu boots neradau niekur rolleyes.gif o brangiau nenoriu
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 08, 19:25)

nes eye q pigiau negu boots neradau niekur rolleyes.gif o brangiau nenoriu


as ebay buvau radus pigiau, nei boots mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 08, 18:46)
as ebay buvau radus pigiau, nei boots mirksiukas.gif



as irgi ebay buvau
bet kai atsiunte pasibaigusio galiojimo, dabar tik boots perku mirksiukas.gif

kol dar praleidzia, gerai
nepraleis, ieskosim kitu
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 09 08, 20:08)
as irgi ebay buvau
bet kai atsiunte pasibaigusio galiojimo, dabar tik boots perku mirksiukas.gif

kol dar praleidzia, gerai
nepraleis, ieskosim kitu


o pirkai po viena pakuote? as tai kur emiau jis daug turejo, daug ir pirkau, galiojimas geras mirksiukas.gif Jei jau taip buna - tada aisku gal geriau pries perkant perklausti iki kada galioja...
Atsakyti
Prisijungciau prie boots vitaminu..

(pati esu pirkusi tiesiai i LT tai problemu nebuvo).
Atsakyti