Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

Mergaites, kas is sportdirect planuoja uzsakyneti, Vilniuje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 09 10, 23:56)
Nuo karpu labai geras liaudiskas metodas ir bais pigus. Dviem zmonem dingo karpos, nors jau buvo prarade vilti, senai jas "augino" ir naikino. Jei domina, az, dabar rudeni kaip tik labai tinkamas metas, o jei nepades, spesit nusipirkti vaistu smile.gif
Nelabai tikiu tokiais dalykais, na bet du pavyzdziai ant akiu.

nukrypkim nuo temos ir parašykit čia tą gerą būdą 4u.gif ačiū iš anksto 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, padekit, nesuprantu size lenteles, cia pusinius dydzius kazkaip zymi, koki imti reiktu, pvz jei man reikia 33 ismieros, tai 1UK g.gif ir 25 ismieros, tai 8 todler? g.gif 4u.gif
http://www.amazon.co...ords=crocs kids
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 10, 14:48)
Man visos 4 yoox poros buvo super.

O aš paskutinįkart labai "apsipirkau". 3 poros pusę dydžio per mažos (abi vaikiškos ir moteriškos), o vyriški gal 1.5 dydžio per dideli.
Papildyta:
QUOTE(darlia25 @ 2014 09 11, 06:57)
parasiau jums az  mirksiukas.gif

Gal tikrai tiesiai čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 09 11, 06:10)
Sveikos ax.gif
Gal kas is Vilniaus planuoja uzsakineti www.mytoys.de? Prisijungciau su keliom prekem ax.gif

Beje, paprotinkit kaip jus gaunat nuolaidu koda? Noretusi paciai pabandyti uzsisakyti, bet esu visai zalia siam reikale blush2.gif


Google visagalis biggrin.gif

QUOTE(Kristiniux @ 2014 09 11, 08:03)
nukrypkim nuo temos ir parašykit čia tą gerą būdą 4u.gif


Pritariu, nes až užlūš įtariu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 09 11, 08:26)
merginos, padekit, nesuprantu size lenteles, cia pusinius dydzius kazkaip zymi, koki imti reiktu, pvz jei man reikia 33 ismieros, tai 1UK g.gif ir 25 ismieros, tai 8 todler? g.gif  4u.gif
http://www.amazon.co...ords=crocs kids

Crocsų dydžius patariu žiūrėt pagal lentelę jų pačių puslapyje (Crocs Kids' Size Chart) - ten jie surašę ir pėdos išmatavimus mm, ir dydžius pagal UK bei EU.
Ir dar atsiliepimus visada naudinga paskaityt - ar nepadidintas/nepamažintas modelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kas esat pirkę iš Woolovers, kaip megztukų kokybė? Neištyžta skalbiant? Dydžiai atitinka?
Atsakyti
Sveikos. Gal kas Yoox renkat? Prisijungčiau. 4u.gif
Atsakyti
Merginos vilnietes,
gal kas zulily renkat ar norit parinkti?
As kaip tik laukiau sio led naktinio sviestuvo i vaiku kambary bigsmile.gif
Gal parenkam? http://www.zulily.co...y...html?pos=3
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 rugsėjo 2014 - 08:49
Planuoju pirkti Marks&Spencer
Rinksiu iki nemokamo UK siuntimo (nuo 50 svarų)

Vilnius, bet galiu ir persiųst 4u.gif Pageidavimus siųskit eglynas@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 10, 21:24)
nu bet skirtumas, daugiau nei 10 cnt... (cia nuo muitines)

muitinė vistiek žiūri tik savo kursą rolleyes.gif aš va praeitą mėnesį pirmą kartą papuoliau į muitinės akiratį. pagal banko kursą būtų amen. bet banko dokumentų siųsti nereikėjo, tik iherb sąskaitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 10, 23:07)
ai atsaukiau ir per naujo krepsius sukroviau - kazkaip baisu uzluzti...


Tai jus ziurekite ne kiek bankas nuskaiciavo, muitine banko kursu neziuri, jus ziurekite i muitines kursa, tik juo muitine vadovaujasi apskaiciuodama siuntinio verte rolleyes.gif
Atsakyti