Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 227 tema

paskutinis klausimas
man dabar skaiciuoti suma iki 75lt prekiu su nuolaida ir be siutimo mokescio , ar turi nevirsyti visa bendra suma su siuntimo kaina? Nes nerandu niekor tokios info?
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 09 10, 14:03)
paskutinis klausimas
man dabar skaiciuoti suma iki 75lt prekiu su nuolaida ir be siutimo mokescio , ar turi nevirsyti visa bendra suma su siuntimo kaina? Nes nerandu niekor tokios info?


IHERB temos pirmajame puslapyje viskas labai smulkiai paaiskinta rolleyes.gif

QUOTE(Ice @ 2014 08 15, 10:51)

Ką rašys ant dėžės?

(Items) - (Savings) = (Suma ant dėžės)

Pvz.:

Items:  $30
Savings:  ($10) --- (į šia sumą įeina nuolaidos, pvz., 1st order 5$, VIP 5%, freebio kaina, hot deals 10%)
Shipping:  $4.00
Total Before Tax: $24 --- (Items - Discounts + Shipping)
Tax: $0.00
Order Total:  $24
Reward:  ($5)
Grand Total:  $19.00 --- (kiek nurašys iš kreditinės kortelės = Order total - Reward)

Suma ant dėžės bus $20
(Items $30 - Savings $10 = $20)


Atsakyti
Atidariau iHerb temą, galite pasikalusinėti, kam reikėjo http://www.supermama...howtopic=983124
Atsakyti
gal kas zinote koki dabar dolerio kursa muitine ima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 10, 14:37)
gal kas zinote koki dabar dolerio kursa muitine ima? g.gif

http://www.cust.lt/web/guest/734
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 09 10, 14:47)


aciu 4u.gif , anksciau kazkoks kitas psl buvo - bet nebeaktyvus (kur issiaugojus turejau) blush2.gif telpu i krepsi - jeeeee, varau jamt yahoo.gif
Atsakyti
Na va gavome minkstucius batukus, deja mums dideli verysad.gif pirkom 40 dydi. gal kas norite o tai teks siusti atgal verysad.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Persikute*: 10 rugsėjo 2014 - 14:12
Man visos 4 yoox poros buvo super. Pražioj vyras kai sužinojao kad užsakiau sakė, kad išprotėjau, o kai gavo nurimo bigsmile.gif . Ir dar kai draugas pasakė, kad jo sūnus už tokius kur mes mokėjom 25 apie 100 eurų mokėjo...
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 10, 15:48)
Man visos 4 yoox poros buvo super. Pražioj vyras kai sužinojao kad užsakiau sakė, kad išprotėjau, o kai gavo nurimo bigsmile.gif . Ir dar kai draugas pasakė, kad jo sūnus už tokius kur mes mokėjom 25 apie 100 eurų mokėjo...

emet visus savo dydzio? 4u.gif
as surizikavau ir pirkau 37,5, siaip nesioju 37. ir neprasoviau, manau 37 butu mazoki. tai susimasciau koki ateity dydi reikes pirkt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 09 10, 16:43)
emet visus savo dydzio?  4u.gif
as surizikavau ir pirkau 37,5, siaip nesioju 37. ir neprasoviau, manau 37 butu mazoki. tai susimasciau koki ateity dydi reikes pirkt.  g.gif

Nešioju tarp 38,5 ir 39, ėmiau 39, abiejos basutės puikiai tiko. Vyras ir sūnus tarp 42,5 ir 43 , ėmiau 43 irgi puikiai tiko, tiesa vieni tik tik, kiti (rudeniniai) galima ir su storesne kojine.
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 09 10, 14:12)
Na va gavome minkstucius batukus, deja mums dideli  verysad.gif pirkom 40 dydi. gal kas norite o tai teks siusti atgal  verysad.gif
My Webpage



kokia galutine kainyte butu? as siaip nesioju 40. Faini batukai. bet gal ir man bus per dideli? g.gif
Atsakyti
Renku Sportsdirect iki nemokamo siuntimo

Kaunas-silainiai

Kaina skaiciuoju dauginant is 4.5

Krepselius siuskit kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti