QUOTE(remiga @ 2016 03 03, 22:41)
Ką manote apie šį lenkišką profilį su paslėpta varčia http://www.aluplast....i-paslpta-varia
Panašu, kad langų gamybos mados juda teisinga linkme.
Taip, šis modelis tikrai vykęs, ir šiaip pagal šilumines savybes aš aluplast vertinčiau kai vieną geresnių, bet vis tik aluplast langų niekam nerekomenduodavau montuotis dėl vieno niuanso - jie klijuoja stiklo paketą į rėmą, kas daro stiklo paketo pakeitimą sudėtingesne operacija. Man tai nepatinka.
Konkrečiai šiame modelyje teigiama, kad galimas ir standartinis stiklo paketo montavimas, tik maksimalus palaikomas stiklo paketo storis tuomet 49mm. Tai nėra didelis storis, mano languose yra 50mm storio stiklo paketai, kai maksimaliai rėmo palaikomas storis 52mm, taigi žiūrint konkrečiai dėl šio profilio tinkamumo EE namui, mano nuomone šiuo atžvilgiu yra ir geresnių profilių, bet kadangi palaikomas maksimalus stiklo paketo storis pakankamai didelis, šiuo atžvilgiu didesnio trūkumo neįžvelgiu.
Kas dėl montavimo apšiltinimo sluoksnyje, tai aš ir standartinius, tam neskirtus langus pilnai paskandinau apšiltinimo sluoksnyje. Man tie paveiksliukai kurie pateiktos reklaminiame straipsnyje įspūdžio nepaliko, nes ne ką prastesnį , o gal net ir šiltesnį sumontavimo būdą galite pasižiūrėti mano langų sumontavimo mazge. Taip sumontuotos visos šoninės ir viršutinė lango kraštinė.
Paveiksliukas
Įdomiausias mazgas, yra kaip sprendžiamas palangių tvirtinimo mazgas. Aš jo reklaminėse nuotraukose neaptikau. Tik šį mazgą įvertinęs galėčiau pasakyti savo nuomonę konkrečiai šių lango rėmų tinkamumo EE namams atžvilgiu.
Papildyta:
QUOTE(remiga @ 2016 03 03, 23:04)
Mano rėmas Uf~0.86 tai lygiai taip pat paskandinęs apšiltinimo sluoksnyje kiek gavau Uf~0.56?
Kai kalba apie Uw, tai nors čia įtaką rėmo šilumas irgi turi, bet jį aš labiau riščiau prie stiklo paketo šiltumo ir dydžio rėmo atžvilgiu.