Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(Eglynas9 @ 2014 08 26, 15:15)
Renku GAP.EU iki nemokamo siuntimo į LT 4u.gif
Nuolaidos mokykliniams rūbams, taip pat marškinėliams, megztiniams, džinsams, kelnėms. Galima ir iš sale skyrelio smile.gif
Vilnius 4u.gif Rašykit į eglynas@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 08 26, 19:55)
taip, turėjau omeny per UK adresą. ačiū 4u.gif

renku equazen žuvų taukus per boots.com. man pačiai trūksta vienos pakuotės 180 kramtomų. rinksiu iki 75 sv., tada bus -10 proc. papildomai. Vilnius, bankas bet kuris, keliaus per PA

bet ar tada duos 15proc vitaminams..aš dariau savaitgalį, tai man tik vieną kodą davė įvesti, nes 15proc be kodo neduoda..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 20:19)
Viktorija jau atsake, bet as dariau taip:
Prisijungiau prie paskyros ir pranesiau apie grazinima, tiksliau keiciau dydi.
Ju puslapy parodyti zingsniai, tai as ir uzklijavau. Nesupratau, o ka kurjeris matys, kad ten vienokia bliuske ar kitokia? g.gif Kazkoks keistas kurjeriu reikalavimas. Ar bomba siunti? Kiseniu gi netikrins. Na, labai jau keista ir nesamone atrodo cool.gif

Nežinau, šis reikalavimas turbūt dėl to, kad bent preliminariai pažiūrėtų, kad daiktą siunti, o ne šiukšlių pridėta. žinant žmonių sąžiningumą...
Atsakyti
Merginos, norėjau paklausti - kai renkat užsakymą ir rašot TIK pvz. SEB bankas, kokiu čia tikslu? O jei iš kito banko ir apmokėsiu bankines išlaidas kodėl netinka?
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 08 26, 21:25)
Merginos, norėjau paklausti - kai renkat užsakymą ir rašot TIK pvz. SEB bankas, kokiu čia tikslu? O jei iš kito banko ir apmokėsiu bankines išlaidas kodėl netinka?


tarp to paties banko pavedimai labai greitai atliekami ir nemokamai, o tarp skirtingu popietiniai pavedimai tik kitos darbo dienos apie pietus pasimato ir kainuoja
Atsakyti
Gal kas Kaune norėtų prisijungti prie landsend siuntimui pasidalinti? Baisiai prireikė tos striukytės- paltuko biggrin.gif
Atsakyti
Ryt pirksiu Gap.eu. Renku iki nemokamo siuntimo, Panevėžys:)
Atsakyti
Sveikos,

o pati pirma karta perkant mytoys.de neina susimazinti siuntimo kainos? uzsiregistravau, jokio kodo nesiulo, tik jau darant uzsakyma siulo idet ale ceki kitam kartui uz 10 euru, o man reiketu dabar susimazinti tiesiog kaina ar siuntima...
Atsakyti
Gal kam nedaug betruksta iki nemokamo siuntimo is Yoox.com (miestas nesvarbu)? Prisijungciau su 49eurais kuo skubiau, nes bijau, kad nebeliks issirinktu batuku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 26 rugpjūčio 2014 - 21:21
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 08 26, 19:57)
bet ar tada duos 15proc vitaminams..aš dariau savaitgalį, tai man tik vieną kodą davė įvesti, nes 15proc be kodo neduoda..

neduoda. o koks kodas? neradau blush2.gif aciu, jei galesite pasidalinti
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 08 26, 21:51)
neduoda. o koks kodas? neradau blush2.gif aciu, jei galesite pasidalinti

VITS15 wink.gif

Ps gal yra renkanciu eye q baby ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuliukas_: 26 rugpjūčio 2014 - 22:07
As taip pat prisijungciau prie Yoox.com jei kas pirktu 4u.gif
Atsakyti