Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 08 26, 19:00)
Jei nėra renkančių Klaipėdoje http://www.yoox.com, parinkčiau aš 4u.gif
krepšiukų laukiu d.kvasnia@gmail.com
galiu persiųsti

Gal renka kas Kaune? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 26, 19:01)
laba, ar pačiai neteko ups kurjerį kviestis?...na nerandu kaip, prašau pagalbos SOS 4u.gif

teko, vakar wink.gif
o kas nesiseka?
tokiu metu, ta vargiai iseitu, ryte skambinkite.
Atsakyti
kas dar tesco clothing, Telsiai persiunciu. siuntimas siuo metu 12lt
tvarkingus krepsiukus siuskit kudikiss@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 08 25, 15:03)
Renku SD,Kaunas. 4u.gif
I kitus miestus siunciu pastu,krepselius su SM niku siuskite agnesiuntimas@gmail.com

Teberenku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 19:24)
teko, vakar wink.gif
o kas nesiseka?
tokiu metu, ta vargiai iseitu, ryte skambinkite.


Taigi padekit biski ax.gif nereikejo registruotis prie ups puslapio, tiesiog paskambinot-tais numeriais ir viskas? ten yra du lipdukai-abudu klijuot, rasyt paciai nieko nereikia?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 26, 19:28)
Taigi padekit biski ax.gif  nereikejo registruotis prie ups puslapio, tiesiog paskambinot-tais numeriais ir viskas? ten yra du lipdukai-abudu klijuot, rasyt paciai nieko nereikia?

1. Užpildote yoox tinklapyje prašymą, kurią prekę norit grąžinti.
2. Skambinate darbo metu UPS tarnybai, suderinate laiką. Tel.:: +370 5 2472222 (Čia Vilniuje) http://www.ups.com/c...l?WT.svl=Footer
3. man liepė dėžės neužklijuoti, nes kurjeris turėtų pažiūrėti siuntos turinį.
4. Atvykus kurjeriui užklijavom kartu lipduką, pažiūrėjo kas viduje dėžės ir lipnia juosta užklijavom. Viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 26 rugpjūčio 2014 - 18:58
QUOTE(Asstule @ 2014 08 26, 18:23)
Gal renka kas Kaune? g.gif



As galiu parinkt
Bet tik Kaunas, be persiuntimu
Jei surinksim iki nemokamo siuntimo, tada perku smile.gif
www.yoox.com

Krepselius i pasta:
lina0612@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 26 rugpjūčio 2014 - 19:02
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 26, 19:56)
1. Užpildote yoox tinklapyje prašymą, kurią prekę norit grąžinti.
2. Skambinate darbo metu UPS tarnybai, suderinate laiką. Tel.:: +370 5 2472222 (Čia Vilniuje) http://www.ups.com/c...l?WT.svl=Footer
3. man liepė dėžės neužklijuoti, nes kurjeris turėtų pažiūrėti siuntos turinį.
4. Atvykus kurjeriui užklijavom kartu lipduką, pažiūrėjo kas viduje dėžės ir lipnia juosta užklijavom. Viskas



labai ačiū už pasidalintą info, tikrai labai pagelbėjot, manau, ne man vienai pravertė....kaip smagu, kad yra geranoriškų žmonių 4u.gif

Tiesa, o grązinimas 15 dienu bus nuo tos dienos, kai as gavau preke ir iki tos -kai kurjeris paeme, ar kai yooxas pas save gavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 26 rugpjūčio 2014 - 19:06
Pirksiu is Gap.eu gal kas nori prisijungti iki nemokamo siuntimo mirksiukas.gif Siauliai
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 26, 19:28)
Taigi padekit biski ax.gif  nereikejo registruotis prie ups puslapio, tiesiog paskambinot-tais numeriais ir viskas? ten yra du lipdukai-abudu klijuot, rasyt paciai nieko nereikia?

Viktorija jau atsake, bet as dariau taip:
Prisijungiau prie paskyros ir pranesiau apie grazinima, tiksliau keiciau dydi.
Ju puslapy parodyti zingsniai, tai as ir uzklijavau. Nesupratau, o ka kurjeris matys, kad ten vienokia bliuske ar kitokia? g.gif Kazkoks keistas kurjeriu reikalavimas. Ar bomba siunti? Kiseniu gi netikrins. Na, labai jau keista ir nesamone atrodo cool.gif
Numeriu as kitu skambinau: Tel.:: +370 37 350505
Jis nurodyta ir yooxe.

QUOTE(dives @ 2014 08 26, 20:05)
Tiesa, o grązinimas 15 dienu bus nuo tos dienos, kai as gavau preke ir iki tos -kai kurjeris paeme, ar kai yooxas pas save gavo?

Sitas ir man idomu, nuo kada skaiciuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 rugpjūčio 2014 - 19:20
QUOTE(dives @ 2014 08 26, 21:05)

Tiesa, o grązinimas 15 dienu bus nuo tos dienos, kai as gavau preke ir iki tos -kai kurjeris paeme, ar kai yooxas pas save gavo?


berods nuo to laiko, kai pirkejas gavo preke. 15 dienu begyje galima uzpildyti grazinimo forma ir iskviesti kurjeri grazinimui. Diena, kada yooxas gauna, nera jau svarbi.
Papildyta:
Gal visgi yra besirenkanciu pirkimui is yoox'o Vilniuje? 4u.gif
Labai noreciau prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 08 26, 16:27)
Tik i UK adresa galit pirkt, nes sitie nesiuncia i LT.

taip, turėjau omeny per UK adresą. ačiū 4u.gif

renku equazen žuvų taukus per boots.com. man pačiai trūksta vienos pakuotės 180 kramtomų. rinksiu iki 75 sv., tada bus -10 proc. papildomai. Vilnius, bankas bet kuris, keliaus per PA
Atsakyti