Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 06, 23:05)

aš galvoju, turiu truputi kašike. reiktų jau. kiek pas Tave?
Atsakyti
Gal kas kaune turite Eye Q baby nuo 6 men parduoti? Laukciau a.z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 07, 08:58)
jei PAYPAL reigistruotas lietuvoje, jis neleidzia siusti i kitas salis.

man leisdavo, buvau nurodžiusi billing adresą lietuvišką, sutampantį su paypal adresu, ir viskas būdavo gerai. tiesa, paskutinį kartą taip pirkau pavasarį kažkur, o praeitą savaitę tikrai jau nepraleido. pabandysiu dabar kaip Jūs, mokėsiu kortele smile.gif

ieškau kompanijos woolovers kardiganui
user posted image
http://www.woolovers...i-cardigan.aspx
arba kažką kitą galima rinktis iš šių prekių, kad pilnai pasinaudoti pasiūlymu:)
bus papildoma nuolaida (du už 70) ir dar minus 20 proc. su koduku, jeigu daiktas iš naujos kolekcijos. kardiganui tikrai bus:)
aišku, priimsiu ir su kitokiom prekėm, bet pirmiausia ieškau draugės pasiūlymui "2 už 70".
Vilnius, siuntimą aptarsime su norinčiomis. saugiau gal per UK g.gif nes siunčia neregistruotu paštu. pakuoja jie kompaktiškai, galima siųsti per PA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 07 rugsėjo 2014 - 11:16
QUOTE(kristrar @ 2014 09 06, 07:16)
Dekui ! smile.gif

Taigi taikant 20% nuolaida bus daromas tesco ckothing uzsakymas!:)

Uzsakinesiu pirmadieni. Pavedimu laukiu pries uzsakyma. Bankas swed.

Kaunas-silainiai

Kaina skaiciuoju dauginant is 4.5. Parsiuntimas is uk 7 lt

Tvarkingus krepselius siuskite i pasta:  kristina.kristrar@gmail.com


Uzsakau rytoj. Viska noreciau sutarti siandien. Kas norit kartu uzsisakyti rasykite
Atsakyti
Sveikos,

renku užsakymą iš crocs.eu, iki rytojaus 12 valandos. Turiu nuolaidos kodą -20%, siuntimą (10,95 euro) dalinu iš daiktų skaičiaus. Vilnius (Šeškinė), SEB. Ar bus norinčių prisijungti? 4u.gif
Atsakyti


Dar truksta iki UK nemokamo siuntimo

http://www.marksands...fined|0|1|2|3|4

UK- LT per tuki, 1 kg- 6 lt

Krepseliu lauksiu i lina0612@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 07, 08:58)
jei PAYPAL reigistruotas lietuvoje, jis neleidzia siusti i kitas salis. kaip suprantu tai saugumo sumetimais, kad nebutu kas pavojes accounto..Iš boots man tikrai jau geras pusmetis kaip neleidzia mokėt paypal ir siųsti į kitą šalį nei liruva..bandziau ir su kitom parduotuvėm, neleido.


As pries kelis menesius siunciausi is boots i lt ir viskas tvarkoj, o dabar su ta pacia kortele atmeta. Uzsakymas virs 50 svaru, tikrai nedidelis. Nesuprantu... Minejote apie korteles registracija saugiuose pirkimuose ar pan.. o kaip tai reikia padaryti? unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
kokius zuvu taukus perkate vaikuciams (2m)?

esu issisaugojus labai giriamus stai siuos - http://www.iherb.com...oz-250-ml/20493

gal pas vokiecius yra panasiu (pvz vokieciu vastinese ar kt)?
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 07, 09:28)
žinokite, aš irgi visada taip siunčiausi, bet praeitą savaitę nepraleido paypal, atšaukė užsakymą. bandžiau du kartus, abu atšaukė schmoll.gif kažkas pas juos pasikeitė


As irgi praeita savaite pirkau, viskas kaip visada normaliai praejo g.gif ax.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 07, 09:58)
jei PAYPAL reigistruotas lietuvoje, jis neleidzia siusti i kitas salis. kaip suprantu tai saugumo sumetimais, kad nebutu kas pavojes accounto..Iš boots man tikrai jau geras pusmetis kaip neleidzia mokėt paypal ir siųsti į kitą šalį nei liruva..bandziau ir su kitom parduotuvėm, neleido.


Pas mane Paypal registruotas LT, visada Boots moku per Paypal, siunciuosi i UK adresa, niekada problemu neturejau, rugpjuti 2 uzsakymus Boots padariau, praeita savaite dar viena-viska normaliai prieme, nezinau kodel tuomet mano uzsakymus priima jei kitoms neiseina g.gif g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti