Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

gal kas noretu jungtis prie amazon.co.uk
batu sale
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 09 04, 18:49)
aš ir noriu po 3,99
dabar beveik 12 su -30 proc gaunasi  doh.gif


Aha, aš ir norėč biggrin.gif Kiek žiūrinėju visur, taip jau ne pigiai gaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2014 09 04, 20:39)
Aha, aš ir norėč  biggrin.gif  Kiek žiūrinėju visur, taip jau ne pigiai gaunas  4u.gif


as pirmuosius irgi pirkau tik su tuo 30 ar 40% - bet jie ir to verti... Mokyklai mums pakako 2 (pakaktu gal ir 1 - kiekviena savaitgali isskalbiant) - negaila buvo tu svaru...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 04, 19:46)
as pirmuosius irgi pirkau tik su tuo 30 ar 40% - bet jie ir to verti... Mokyklai mums pakako 2 (pakaktu gal ir 1 - kiekviena savaitgali isskalbiant) - negaila buvo tu svaru...

Iš gap.com per tarpininkes užsisakinėjate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2014 09 04, 21:08)
Iš gap.com per tarpininkes užsisakinėjate?  4u.gif


nea, is uk atrodo, o gal eu - neskiriu ju lotuliukas.gif bet is ten kur greit atkeliauja arba per UK perku visada mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Sense už kantrybę užsakant iš beautyatcraightons.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 04, 20:11)
nea, is uk atrodo, o gal eu - neskiriu ju lotuliukas.gif bet is ten kur greit atkeliauja arba per UK perku visada mirksiukas.gif

Aš nei iš com, nei iš eu nesu užsisakinėjus, tai man išvis čia žalias miškas. Bet turbūt reikia iš kažkur užsakyt, nes labaaaai reikia 4u.gif
Atsakyti
Kiek butu siuntimas i LT is next.co.uk,,

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2014 09 04, 21:26)
Aš nei iš com, nei iš eu nesu užsisakinėjus, tai man išvis čia žalias miškas. Bet turbūt reikia iš kažkur užsakyt, nes labaaaai reikia  4u.gif


is com ko gero pati nenusipirksit... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2014 09 04, 21:30)
Kiek butu siuntimas i LT is next.co.uk,,

4u.gif


ziurekir next europini puslapi... lyg ir nextdirect g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 04, 20:46)
as pirmuosius irgi pirkau tik su tuo 30 ar 40% - bet jie ir to verti... Mokyklai mums pakako 2 (pakaktu gal ir 1 - kiekviena savaitgali isskalbiant) - negaila buvo tu svaru...


o kokią spalvą ėmėt? baltą?
aš kažkaip nieko balto saviškiams nepirkdavau, nes terliai baisūs, bet čia kitos tik labai tamsios spalvos
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 09 04, 22:16)
o kokią spalvą ėmėt? baltą?
aš kažkaip nieko balto saviškiams nepirkdavau, nes terliai baisūs, bet čia kitos tik labai tamsios spalvos


sunui tamsiai melyni buvo, o dukrai raudoni mirksiukas.gif
Atsakyti