Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(valyte_7 @ 2014 09 04, 13:19)
mergaites, o kokios dabar nuolaidos gap.eu? nuo regular ir nuo sale kainu?

buvau darzelyje, taip sakant, ozadacili biggrin.gif , dukriukui reikia sportiness aprangos, ilgos, i lauka. nu is kur as jiems taip staigiai paimsiu doh.gif


Iš Akropolio hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 09 04, 14:26)
Iš Akropolio hihihi.gif

Nespėjau atsakyt lotuliukas.gif . Jau tiek pripratom per internetą užsakinėt, kad pamirštam jog ir LT maximos ir turgus yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2014 09 04, 14:07)
per kiek laiko atkeliauja is gap.eu prekes

Beveik visada per dieną mirksiukas.gif Prieš savaitę paskutinį kartą užsakinėjau, tai perpiet užsakiau, kitą dieną per pietus jau kurjeris stovėjo prie durų. Patinka man jų greitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 09 04, 14:26)
Iš Akropolio hihihi.gif


Jums ir paciai juokinga biggrin.gif

buvo toptelejusi tokia mintys, bet .... gal jau geriau is gapo.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 04, 14:31)
Nespėjau atsakyt lotuliukas.gif . Jau tiek pripratom per internetą užsakinėt, kad pamirštam jog ir LT maximos ir turgus yra lotuliukas.gif


yra, bet kur galima nupirkti sportini kostiumeli vaikui, kuris atrodytu padoriai ir nenubluktu ir neissitampytu po dvieju skalbimu? o dar kad ir kaina soko busenos nekeltu?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 09 04, 14:49)
Jums ir paciai juokinga biggrin.gif

buvo toptelejusi tokia mintys, bet .... gal jau geriau is gapo.. biggrin.gif
Papildyta:
yra, bet kur galima nupirkti sportini kostiumeli vaikui, kuris atrodytu padoriai ir nenubluktu ir neissitampytu po dvieju skalbimu? o dar kad ir kaina soko busenos nekeltu?

o tai jau turgų visai nuvertinot biggrin.gif
Atsakyti
tai kaip suprantu gap papildomos 15% netaiko ane? turbut neverta registruotis ir laukti kol parsius ta 15% g.gif
Atsakyti
Bet tai dabar taip išeina kad labiau apsimoka pačiai sau pirktis į uk ir gauti 15 svarų nuolaidą g.gif nes kol čia viskas išsiaiškins tai liksim be prekių visai
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 09 04, 14:53)
o tai jau turgų visai nuvertinot  biggrin.gif


nu kodel gi? per pora menesiuku (staigiai prireike) nupirkau gariunuose dukrom apatines maikus ir po kardigana, ten kioskelis yra kur prekem is uk prekiauja, hm, tesco, next biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 09 04, 14:01)
Bet tai dabar taip išeina kad labiau apsimoka pačiai sau pirktis į uk ir gauti 15 svarų nuolaidą  g.gif nes kol čia viskas išsiaiškins tai liksim be prekių visai


Aš tai UŽ, kad į LT vis tiek. Man užtenka ir 50%, tik mes vis daugiau norim tų nuolaidų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 09 04, 15:05)
Aš tai UŽ, kad į LT vis tiek. Man užtenka ir 50%, tik mes vis daugiau norim tų nuolaidų hihihi.gif

Na bet čia nemaža nuolaida gaunas, jei tarkim apsiperki sau už 30svarų, gauni dar sykį 50% nuolaidą (-15sv), tai čia labai neblogai. O pačios vienos ir kiekis kg gal nebus labai super didelis g.gif tikrai ne 15kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 09 04, 14:49)
Jums ir paciai juokinga biggrin.gif

buvo toptelejusi tokia mintys, bet .... gal jau geriau is gapo.. biggrin.gif
Papildyta:
yra, bet kur galima nupirkti sportini kostiumeli vaikui, kuris atrodytu padoriai ir nenubluktu ir neissitampytu po dvieju skalbimu? o dar kad ir kaina soko busenos nekeltu?



aš saviškei va tam pačiam akropoly HM'e pirkau ir kaina žmoniška ir atrodo gražiai. skalbiau nedaug kartų dar, ale po dviejų skalbimų neišsitampe biggrin.gif
Atsakyti
www.fragrancedirect.co.uk siuntimas i Lietuva £5.99
Gal kas noretu prisijungti? smile.gif
Atsakyti