Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

Jeigu kam patiko bet nespėjot per sale įsigyt tos rankinės, galiu perleisti, man šiek tiek per didelė, mokėta 167Lt
http://www.polyvore....p;tid=104421010
Parametrai čia:
http://www.yoox.com/...p...XH&sizeId=1
Atsakyti
Merginos noreciau vitaminus eye q pirkti, gal kazkas patars prie ko prisideti galeciau?
Atsakyti
Na pataise pagaliau creitghounas kodo veikima. Bet neikertu. Man minusuoja ne 15%, o 15sv doh.gif Gal yra kokia salyga, kad tarkim nuo 100sv 15% ir nesvarbu, kad kasikas didesne suma. Gal tuomet geriau formuot du krepsus? g.gif
Jau apsidiziaugiau, kad kodas galioja, puoliau pirkt, bet sumasciau pasiskaiciuot, po to ir susikaiciuot sunku kiek cia prekei nuolaida gavos ir vel maisalyne.
Atsakyti
Aš irgi galvoju grįšiu ir pulsiu pirkt! Dar nepatikrinau kaip ten kas bet kodas rašo kad veikia. Dar iki vakaro priimčiau keletą merginų jei kas norit...tikiuosi viskas gerai buw su ta nuolaida vakare. Keletą krepšių tai jau nenorėčiau daryt g.gif
Atsakyti
Gal galetumet sumest prekiu uz 100sv ir patikrint koda ar duoda 15%? Dedant neprisijungus, senas kasikas nusimusa.
As jau viska sudejus, nenoriu gadint tiek darbo del patikrinimo.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 09 04, 12:34)
Gal galetumet sumest prekiu uz 100sv ir patikrint koda ar duoda 15%? Dedant neprisijungus, senas kasikas nusimusa.
As jau viska sudejus, nenoriu gadint tiek darbo del patikrinimo.

ir jai maziau nei uz 100perki irgi minusuoja tik 15sv...ir jai uz 100perki irgi tik -15sv. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malinkaja18: 04 rugsėjo 2014 - 12:42
QUOTE(Sense @ 2014 09 04, 12:34)
Gal galetumet sumest prekiu uz 100sv ir patikrint koda ar duoda 15%? Dedant neprisijungus, senas kasikas nusimusa.
As jau viska sudejus, nenoriu gadint tiek darbo del patikrinimo.


Koks kodas? Pabandysiu patikrint. Tik aš neprisiregistravus, dabar norėjau, tai rašo, kad laikinai neleidžia registruotis.

QUOTE(malinkaja18 @ 2014 09 04, 12:42)
ir jai maziau nei uz 100perki irgi minusuoja tik 15sv...ir jai uz 100perki irgi tik -15sv.  doh.gif


Aš tokiu atveju siūlyčiau visom sumažint siuntimo mokestį ir tiek, jei 10 merginų - gautųsi po 1,5 sv. ir viskas. Mažiau knisalynės ir nuolaidų skaičiavimo būtų užsakančiajai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 04 rugsėjo 2014 - 12:51
Bet jau paskaiciuota ir pinigai pervesti doh.gif boze boze. O gal kuriai netiks,vel visom laiskus kurt. Reik jiems fb parasyt, kad kodas paleistas, bet nenormalus.
Papildyta:
We'd like to give you a 15% OFF discount code on your next purchase at www.beautyatcreightons.co.uk. Use discount code SE15 at the checkout.
Atsakyti
Laba,

per kiek laiko atkeliauja is gap.eu prekes

dekui
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 09 04, 12:55)
Bet jau paskaiciuota ir pinigai pervesti  doh.gif  boze boze. O gal kuriai netiks,vel visom laiskus kurt. Reik jiems fb parasyt, kad kodas paleistas, bet nenormalus.
Papildyta:
We'd like to give you a 15% OFF discount code on your next purchase at www.beautyatcreightons.co.uk. Use discount code SE15 at the checkout.


Tai čia ir blogiausia, nes darbo dvigubai. Man jei žinau, kad trūks savų pinigų, tai visada kažkieno paprašau, bet tik maždaug, nes nei kurso žinai nei ką. Paskui tuos kelis lt. grynais atsiskaičiuojam.

Papildyta:
Įsidėjau beauty prekių už 108 sv., tai su kodu tikrai minusavo tik 15 sv.
Atsakyti
mergaites, o kokios dabar nuolaidos gap.eu? nuo regular ir nuo sale kainu?

buvau darzelyje, taip sakant, ozadacili biggrin.gif , dukriukui reikia sportiness aprangos, ilgos, i lauka. nu is kur as jiems taip staigiai paimsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2014 09 04, 14:07)
Laba,

per kiek laiko atkeliauja is gap.eu prekes

dekui


Seniau labai greitai ateidavo, per kokias 3 dienas, kartais ir greiciau wink.gif
Atsakyti