Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(4 drugeliai @ 2014 09 02, 09:17)
Nėr problemų - perki PP svarus iš tų, kuriems neapsimoka grynintis, o grynintis PP VISAI neapsimoka. Jiems kursas dar nepalankesnis, tačiau kaina 3,8 -3,9 yra tikrai labai gera, paprastai uz 4 parduoda. Tu jiems litus - jie tau PP GBP/USD/Eur - ka tik nori, svarbu issirinkti kas siulo geriausia kursa smile.gif

Apie tai buvau pagalvojus, bet man kažkaip pavojinga atrodo pirkti. Bet čia turbūt tik naujokams taip atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar galit patarti tos kurios dažnai perka iš SD, noriu vyrui džinsų ir nežinau kokį dydį rinktis, šiaip kai perku Lt visada imu 34 dydžio, ir 36 ilgio džinsus, o kaip rinktis pagal SD lenteles? Labai dėkoju už atsakymą.
Na kaip pavyzdys čia
http://www.sportsdir...olcode=64810792
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2014 09 02, 09:39)
Sveikos, ar galit patarti tos kurios dažnai perka iš SD, noriu vyrui džinsų ir nežinau kokį dydį rinktis, šiaip kai perku Lt visada imu 34 dydžio, ir 36 ilgio džinsus, o kaip rinktis pagal SD lenteles? Labai dėkoju už atsakymą.
Na kaip pavyzdys čia
http://www.sportsdir...olcode=64810792

taip pat
Pirmas skaicius dydis, rade ilgis..jei gerai pamenu taip:
S Short
R regular
L Long
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 02, 10:53)
taip pat
Pirmas skaicius dydis, rade ilgis..jei gerai pamenu taip:
S Short
R regular
L Long


Ačiū
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 01, 22:53)
Jau kokia pikta esu... Susigundžiau pirkt pas kiniečius, paėmiau iš aliexpress savo panai kuprinę o atsiuntė VISAI kitokią! Iškėliau disputą, paprašiau pilno pinigų gražinimo, prisegiau nuotrauką. O kas būna toliau? Kokie šansai, kad atgausiu pinigus?
Papasakokit prašau, kas susidūrę. Buvo kalbų apie alie jau ne kartą, bet nekreipiau dėmesio, o dabar pačiai prireikė.
Ačiū, kas atsilieps.



Kiek esu iškėlusi ginčų, tiek ispręsdavo mano naudai. Jei nesusitardavau su pirkėju, tuomet escaluodavau ir viskas . Tad manau drąsiai galite prašyti visos sumos 4u.gif
Atsakyti
Kazi ar vyksta kokiose terminaluose dabar akcijos.
Atsakyti
Mergaites, kas pristato landsend.uk?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 02, 11:38)
Kazi ar vyksta kokiose terminaluose dabar akcijos.


man atrodo dar tebegalioja per LP express - 3.99 lt per tarpmergaiciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebriuk: 02 rugsėjo 2014 - 10:44
QUOTE(ellinga @ 2014 09 02, 09:19)
Mergina man atrodo ne ten pakliuvo

Jei jums atrodo persizegnokit doh.gif Kuo cia jusu manymu nesidalinu. Juk viska parasiau.
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2014 09 02, 11:44)
man atrodo dar tebegalioja per LP express - 3.99 lt per tarpmergaiciu

man neregistruoja ten
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 02, 09:20)
Apie tai buvau pagalvojus, bet man kažkaip pavojinga atrodo pirkti. Bet čia turbūt tik naujokams taip atrodo smile.gif

Ir gerai, kad esate atsargi, nes pilna fake accountu ir galima likti be nieko sad.gif Man taip dar nepasitaike, bet stengiuosi pirkti is registruotu svariu ir kurie daug teigiamu atsuliepimu turi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4 drugeliai: 02 rugsėjo 2014 - 10:59
QUOTE(4 drugeliai @ 2014 09 02, 11:44)
Jei jums atrodo persizegnokit doh.gif  Kuo cia jusu manymu nesidalinu. Juk viska parasiau.

Nu galiu jei reikia :-) bet sioje temoje apie toki pardavinejima nesu girdejus
Atsakyti