Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(roka @ 2014 09 01, 22:53)
Jau kokia pikta esu... Susigundžiau pirkt pas kiniečius, paėmiau iš aliexpress savo panai kuprinę o atsiuntė VISAI kitokią! Iškėliau disputą, paprašiau pilno pinigų gražinimo, prisegiau nuotrauką. O kas būna toliau? Kokie šansai, kad atgausiu pinigus?
Papasakokit prašau, kas susidūrę. Buvo kalbų apie alie jau ne kartą, bet nekreipiau dėmesio, o dabar pačiai prireikė.
Ačiū, kas atsilieps.

Su kiniečiais jau taip yra ax.gif . Kiek šlamšto esu gavus, nusispjaunu, kurį laiką nebeperku, paskui po kokio pusmečio vėl susigundau doh.gif ....
Atsakyti
QUOTE(4 drugeliai @ 2014 09 02, 08:18)
Merginos, gal kas renkat http://www.thehealthbay.com mokant per Paypal, kai svaras 3,8-3,9 Lt?  4u.gif

iš kur jūs tokį kursą randat???!!
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 09 02, 06:41)

Ačiū, Vi_ktorija, už pagalbą, paskaitinėsiu.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 02, 08:31)
Su kiniečiais jau taip yra ax.gif . Kiek šlamšto esu gavus, nusispjaunu, kurį laiką nebeperku, paskui po kokio pusmečio vėl susigundau doh.gif ....

Kad pas kiniečius galiu nesitikėti originalių daiktų arba aukštos kokybės, tą aš suprantu. Bet kad įdėjo visiškai ne tokį daiktą, supykau... bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 02, 08:32)
iš kur jūs tokį kursą randat???!!

Randu ax.gif Visas prekes tokiu kursu ir perku ax.gif Va ir ieškau, kas žino, turi ir nori priimti į kompaniją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4 drugeliai: 02 rugsėjo 2014 - 08:40
Šiandien vakare pirksiu iš amazon.de vaikiškus daiktus. Siųsiuos per UK (PA) (dėl UK taikomo 0 PVM vaikiškoms prekėms minusuoja 19 proc.) Jei kas norit, galite prisijungti su vaikiškomis prekėmis. Tik Vilnius. Bankas Citadelė
Krepšiukus prašau siųsti el. paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com
Atsakyti
Užtat gavau siuntinuką iš tesco ir esu labai apsipatenkinusi. Pakomentuosiu, gal kažkam pravers informacija.

Pirkau uniformas vaikams. Lietuvoj mums uniformas siuvo Lidata, tai su jais ir palyginsiu:
Megztukas berniukui - rankovės ir pats visas pailgintas, tad didesnio imt neverta, plonesnis ir šviesesnis nei Lidata, bet už tokią kainą kaip pakaitinis bus labai gerai.
Kelnės berniukui suuuperinės. Mano vaikas lieknas, Lidatos kelnės mums kabo kaip maišas. Šitos labai gražiai tiesios, klynas nekabo iki vidurio šlaunų. Medžiaga standesnė, kantas gražiai stovi, spalva visiškai nesiskiria nuo Lidatos. Nežinau kaip skalbsis ir nešiosis, bet kolkas 10 balų. Galvojau bus pamainai, bet dabar nešiojam kaip pagrindines.
Merginai ėmiau tokias kelnes. Medžiaga plona, tad tiks nešioti tik dabar. Krenta, pasiūtos laaabai gražiai. Mano mergina lieknute, tad nepalyginsi su Lidatos maišais... Irgi užskaityta smile.gif
Atsakyti
Gal kas renkat iš mytoys.de? Labai reikia Fisher price Jūrų arkliuko, kurio Lietuvoje niekur nerandu doh.gif
Gal kas žinote, kur dar būtų galima pigiau jų įsigyti? 4u.gif
Atsakyti
Renku SD,Kaunas.I kitus miestus siunciu pastu.
Krepseli siusti agnesiuntimas@gmail.com temoje irasykite savo nika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 02 rugsėjo 2014 - 09:10
QUOTE(4 drugeliai @ 2014 09 02, 08:38)
Randu  ax.gif Visas prekes tokiu kursu ir perku  ax.gif Va ir ieškau, kas žino, turi ir nori priimti į kompaniją.

jei jau ateinat į draugiškų merginų grupę, kur visi viskuo dalinasi, būtų gerai kad ir jūs pasidalintumėt 4u.gif
Atsakyti
Pasakykit prašau, SD geriau pirkti svarais ar eurais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 02, 09:09)
jei jau ateinat į draugiškų merginų grupę, kur visi viskuo dalinasi, būtų gerai kad ir jūs pasidalintumėt  4u.gif

Nėr problemų - perki PP svarus iš tų, kuriems neapsimoka grynintis, o grynintis PP VISAI neapsimoka. Jiems kursas dar nepalankesnis, tačiau kaina 3,8 -3,9 yra tikrai labai gera, paprastai uz 4 parduoda. Tu jiems litus - jie tau PP GBP/USD/Eur - ka tik nori, svarbu issirinkti kas siulo geriausia kursa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 02, 10:09)
jei jau ateinat į draugiškų merginų grupę, kur visi viskuo dalinasi, būtų gerai kad ir jūs pasidalintumėt  4u.gif

Mergina man atrodo ne ten pakliuvo
Atsakyti