Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(elzeda @ 2014 08 25, 20:35)
Pavyko tik per explorerį, per mozilą ir chrome nepavyko.


ačiū labai 4u.gif thumbup.gif
per explorer ir man pavyko, o jau buvau praradusi viltį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2014 08 25, 20:45)
Ar taip buvo kam nors su landsend.uk  blink.gif
Thank you for placing your first order with us on the Lands’ End UK website.

As a security precaution, to protect the customer and ourselves against credit card fraud, we ask that all first time international customers forward the name and address of the bank which issued the card you are using to place the order.

We look forward to hearing from you again soon.


Man buvo. Bet užteko parašyti savo banko pavadinimą, dar įdėjau nuorodą į banko www puslapį ir į jų kontaktų puslapį, tai per 15 min gavau laišką, kad mano užsakymas supakuotas ir išsiųstas mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas nori jungtis prie http://www.cocooncenter.co.uk ?
Galiu persiusti smile.gif trruksta iki free schipo 50 euru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 08 25, 22:28)
Man buvo. Bet užteko parašyti savo banko pavadinimą, dar įdėjau nuorodą į banko www puslapį ir į jų kontaktų puslapį, tai per 15 min gavau laišką, kad mano užsakymas supakuotas ir išsiųstas mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš irgi taip padariau bigsmile.gif , bet vis dar laukiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
Ar yra siuo metu koks nuolaidu kodas SD parduotuvei? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiaryta @ 2014 08 25, 16:16)
Mergaites, o kokiu kursu bankai nuskaiciuoja jums svara? Nes penktadieni Swedbank man rezervavo 4.3315Lt uz svara, o siandien nuskaiciavo po 4.4323Lt, kai siandienos Swedbank pirkimo kursas 4.26Lt, o pardavimo 4.38Lt. Anksciau nuskaiciuodavo vidurki pirkimo ir pardavimo kurso. Kazin, is kur jie istrauke toki kursa, net po 4.43Lt? Doleri taip pat ziuriu po 2.6591Lt nuskaiciuoja, nors dar tiek nebuvo pasiekes si menesi. Patikrinau israsus, tai nuo rugpjucio menesio tokios nesamones prasidejo. g.gif

Taip, ir man su swed banku nenormaliai kursas isaugo... Teks ieskotis kito banko, jei tik ne masinis reiskinys tas pabrangimas.
Atsakyti
Renku http://www.yoox.com/lt/women
Krepšelius (vardas, pavardė, nicas, tel. nr.) prašau siųsti el. paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com, atsiėmimas Bajorų kalvose (netoli Santariškių) arba kitoje sutartoje vietoje.
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 26, 08:10)
Renku http://www.yoox.com/lt/women
Krepšelius (vardas, pavardė, nicas, tel. nr.) prašau siųsti el. paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com, atsiėmimas Bajorų kalvose (netoli Santariškių) arba kitoje sutartoje vietoje.
Vilnius


Sveiki, o persiust galetumet, aisku siuntima susimokeciau. Turiu issirinkus. Siauliai
Atsakyti
QUOTE(Varikė @ 2014 08 25, 15:47)
Renku sportsdirect iki nemokamo siuntimo. Noriu užsakyti rytoj po pietų, užsakinėsiu eurais.Vilnius, Pilaitė
Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom).
Laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr...

Galiu persiųsti.


Užsakyta, ačiū prisijungusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kas galit užsakyti www.clothingattesco.com, turiu krepšiuką už 40 svarų, labai laukiu atsakymo į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje prisijungčiau prie Marks&Spencer 4u.gif
Atsakyti
as dar renku tescocloth, esam trise, siusiu tiesiai l Lt, Telsiai, persiunciu arba mielai prisijungiau prie kitu
Atsakyti