Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(kipitun @ 2014 09 01, 10:17)
Merginos, gal žinot kur Vilniuje parduodamos dekupažo prekės?
Google randa tik internetines parduotuves, o Senukuose labai mažas pasirinkimas, nieko ten nenusipirkau.

Senasnaujas.lt yra ir internetine, ir paprasta parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kripu @ 2014 09 01, 08:29)
Gal galite parasyti is kokiu psl. siunciates Vichy ir Bioderma kosmetika tiesiogiai I Lietuva?ir kiek mazdaug laiko uztrunka siuntimas?aciu 4u.gif

Man Vichy prekės pigiau kainavo čia: http://www.unserekle...tml?marke=vichy
plius siuntimas apie 10 EUR, bet jei pasigrupuoji apsimoka. Atsiunčia per 3-4 dienas.
Atsakyti
Merginos gal kas turit nares blacksunflower telefono nr. Na niekaip nesulaukiu is jos ziniu, nei siuntinuko... Neatsako nei cia, nei emailu, o prekyciu jau reikia skubiai...
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2014 09 01, 12:28)
Galima prisijungti is Jonavos?  Atvaziuociau pati prekes pasiimti  4u.gif

Tai be abejo smile.gif kuo mūsų daugiau tuo geriau thumbup.gif

tik, merginos,pinigėlių prašysiu iš karto, kad nereiktų penkis kartus prašyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 09 01, 12:35)
Senasnaujas.lt yra ir internetine, ir paprasta parduotuve 4u.gif


Per paiešką buvau radusi facebook žinutę, kad nuo rytoj (nežinau kada buvo skelbta) dirbs tik internetinė parduotuvė. Ir kiek ieškojau paprastos parduotuvės neradau jokių kontaktų.
Negi nėra Vilniuje kur nusipirkti dekupažo prekių "gyvai"?
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 09 01, 12:06)
Per paiešką buvau radusi facebook žinutę, kad nuo rytoj (nežinau kada buvo skelbta) dirbs tik internetinė parduotuvė. Ir kiek ieškojau paprastos parduotuvės neradau jokių kontaktų.
Negi nėra Vilniuje kur nusipirkti dekupažo prekių "gyvai"?

pasiklauskite dekupažo temoje, tikrai turėtų patarti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 09 01, 11:03)
Kas netilpot į beautyatcreightons gal pasikooperuojam dar vienam siuntimui? Iš bėdos galiu ir aš užsakyt  4u.gif


O is Panevezio ar galima jungtis 4u.gif
Atsakyti
O tam beautyatcreightons siuntimas kainuoja 30 ju pinigu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 09 01, 13:06)
Per paiešką buvau radusi facebook žinutę, kad nuo rytoj (nežinau kada buvo skelbta) dirbs tik internetinė parduotuvė. Ir kiek ieškojau paprastos parduotuvės neradau jokių kontaktų.
Negi nėra Vilniuje kur nusipirkti dekupažo prekių "gyvai"?


Ermitaže yra, ar platus pairinkimas nežinau, bet mačiau ir 1 ir 2 aukšte.
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2014 09 01, 12:55)
O tam  beautyatcreightons siuntimas kainuoja 30 ju pinigu?  g.gif


Taip 4u.gif
Atsakyti
darysiu uzsakyma is SD, prijungciau 1 mama kad siuntimas butu nemokamas smile.gif
Vilnius / fabijoniskes
Atsakyti
Gal kas gali paaiškinti kaip perkant ebay pasirinkti išmierą g.gif noriu pirkti pačiūžas http://www.ebay.com/...=item4adb011e6a ir kaip suprantu pardavejas turi kelis dydžius, ar aš ką netaip suprantu? Niekada nesu iš čia pirkus, labai prašau paaiškinti smile.gif
Atsakyti