Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(Kripu @ 2014 09 01, 08:29)
Gal galite parasyti is kokiu psl. siunciates Vichy ir Bioderma kosmetika tiesiogiai I Lietuva?ir kiek mazdaug laiko uztrunka siuntimas?aciu 4u.gif

Kooperuojamės nemokamam siuntimui (nuo 149 eur) atkeliauja per 2 savaites, arba skubus siuntimas (nuo 199 eur) atkeliauja per savaitę, kartais per 2-3 dienas
http://www.cocooncen...ands/vichy.html
http://www.cocooncen...s/bioderma.html

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabeliukas: 01 rugsėjo 2014 - 08:26
Prisedeciau prie SD Vilniuje su 30sv
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 09 01, 00:30)
Užsakiau www.beautyatcreightons.co.uk , jau padėk Dieve, kai negaliu krepšio koreguot  doh.gif Nervų nemažai kainavo, tikiuosi nei aš, nei jie neprimaklins  doh.gif Deja neturėjau papildomos nuolaidos, nes pirmą kartą pirkau. Gal kitą kartą per FB suteiks, palaikinau  lotuliukas.gif
Atsiprašau nepriklausomybe ir Lina, nesulaukiau jūsų krepšiukų, nebegalėjau atidėt rytojui, ryt bus šventė, tikrai neturėsiu laiko  ax.gif Ir dar nežinau iki kada nuolaidos. Tikrai labai atsiprašau  4u.gif
Jaučiu dėžė bus didesnė už mano mašinuką  doh.gif O kokiu būdu iš čia pristato?

taigi kodas visiems buvo vienodas..aš ir pirmą kart pirkau, nuėjau į FB ir pasiėmiau bet kuriam žmogui nurodyta AP15
Atsakyti
Kas netilpot į beautyatcreightons gal pasikooperuojam dar vienam siuntimui? Iš bėdos galiu ir aš užsakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 09 01, 09:03)
Kas netilpot į beautyatcreightons gal pasikooperuojam dar vienam siuntimui? Iš bėdos galiu ir aš užsakyt  4u.gif


Pasirodo ir aš pražiopsojau doh.gif doh.gif doh.gif
Parinksi blush2.gif ?
Atsakyti
O siaube kiek prekiu gaunas tam beautyatcreightons doh.gif
Truksta vieno prisijungiancio zmogelio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 01 rugsėjo 2014 - 09:34
Na tai renkamės tada, kuo daugiau mūsų, tuo pigiau siuntimas bus 4u.gif aš gyvenu Garliavoje, dirbu Domeikavoje, gal kaip nors visos draugiškai išsidalinsim, paimsit kitų kas arčiau 4u.gif

siūskit tvarkingus krepšius ugaguga@gmail.com, su nicku, telefono numeriu.
Atsakyti
Merginos, gal žinot kur Vilniuje parduodamos dekupažo prekės?
Google randa tik internetines parduotuves, o Senukuose labai mažas pasirinkimas, nieko ten nenusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 09 01, 10:33)
O siaube kiek prekiu gaunas tam beautyatcreightons  doh.gif
Truksta vieno prisijungiancio zmogelio  smile.gif

Kompanija susirinko, nebesiuskit.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 08 25, 21:05)
Gavau siuntinuka is
http://www.thehealthbay.com/
turiu keletą laisvų pakuočių žuvų taukų.


Dar turiu BAby keleta dezuciu ir 1 vnt. nuo 5 m.


Parinkciau E5pounds,jei butu besijungianciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 01 rugsėjo 2014 - 10:51
QUOTE(Thea! @ 2014 09 01, 10:16)
Na tai renkamės tada, kuo daugiau mūsų, tuo pigiau siuntimas bus  4u.gif aš gyvenu Garliavoje, dirbu Domeikavoje, gal kaip nors visos draugiškai išsidalinsim, paimsit kitų kas arčiau  4u.gif

siūskit tvarkingus krepšius ugaguga@gmail.com, su nicku, telefono numeriu.

Galima prisijungti is Jonavos? Atvaziuociau pati prekes pasiimti 4u.gif
Atsakyti