Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

O sakykit Amazon de skirtingi siuntejai, ir siuntimo suma skirtinga? Kaip pasiziureti kiek siuntimas kainuoja ?
pvz http://www.amazon.de...=A3JWKAKR8XB7XF

radau atsakyma pirmam psl, kiek suprantu reikia registruotis ir ziureti kiekviena prekyte atskirai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 31 rugpjūčio 2014 - 19:47
QUOTE(Sense @ 2014 08 31, 10:50)
Tai niekas Vilniuj nerenka is www.beautycreightons.co.uk? 

Truputi pataisysiu.
Renku www.beautycreightons.co.uk, kad gautus siuntimas po 3 sv (siuo metu musu 5). Ir naudosiu 15% koda (jei kuri zinote, parasykit ax.gif )
Jei jusu bankas ne SEB, prisides 1.40lt
siusikite nuorodas su nurodytais kiekiais ir kaina
senseshopping gmail taskas com
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 31, 19:29)
Pataisykit, jei klystu, bet siunčiant iš USA, papildomai turėtų prisidėti muito mokesčiai siunčiant į UK.

Iki 15svaru nera jokiu mokesciu smile.gif gaunasi apie 25,50USD be siuntimo. Uzsakinejau jau ne karta smile.gif
Atsakyti
Merginos, kas kaune renkat beutyatcreightons? norėčiau prisijungti, arba pati galiu parinkti! Parašykit į až jei kas renkat. Tuo pačiu gal pagirsit kokių super puper gerų dalykėlių? bigsmile.gif 4u.gif

Beje,kainos ten jau galutinės parašytos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 31 rugpjūčio 2014 - 20:46
Laba,
gal žinot iki kada nemokamas siuntimas iš Sports Direct?
man šviečiasi, kad šnd. paskutinė diena..O gal klystu? ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsinuke @ 2014 08 31, 21:48)
Laba,
gal žinot iki kada nemokamas siuntimas iš Sports Direct?
man šviečiasi, kad šnd. paskutinė diena..O gal klystu? ax.gif
Ačiū 4u.gif

Nuo 100 eurų arba svarų 4u.gif . Kur perskaitėt kad paskutinė? O aš tikėjausi, kad jau čia visam laikui padarė tą nemokamą virš 100 eurų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2014 08 31, 09:23)

http://www.yoox.com/lt/women
jei dar kas nors noretu, prasom jungtis  4u.gif
uzsakyciau vakare.



uzsakyta.
aciu prisijungusioms 4u.gif
Atsakyti
Jungciausi prie www.yoox.com.lt uzsakymo. Ar dar yra renkanciu? blush2.gif
Atsakyti
Užsakiau www.beautyatcreightons.co.uk , jau padėk Dieve, kai negaliu krepšio koreguot doh.gif Nervų nemažai kainavo, tikiuosi nei aš, nei jie neprimaklins doh.gif Deja neturėjau papildomos nuolaidos, nes pirmą kartą pirkau. Gal kitą kartą per FB suteiks, palaikinau lotuliukas.gif
Atsiprašau nepriklausomybe ir Lina, nesulaukiau jūsų krepšiukų, nebegalėjau atidėt rytojui, ryt bus šventė, tikrai neturėsiu laiko ax.gif Ir dar nežinau iki kada nuolaidos. Tikrai labai atsiprašau 4u.gif
Jaučiu dėžė bus didesnė už mano mašinuką doh.gif O kokiu būdu iš čia pristato?
Atsakyti
turiu klausima toms kurios naudojates amazon. Puslapyje raso kad deliveris bus nemokamas jei uk isleisi 10svaro, o ROI 25svarrus, bet ta suma turi buti is vieno pardavejo?
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 09 01, 01:30)
Jaučiu dėžė bus didesnė už mano mašinuką  doh.gif O kokiu būdu iš čia pristato?


Kad lyg kurjeris į namus pristato, va jam tai užuojauta biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite parasyti is kokiu psl. siunciates Vichy ir Bioderma kosmetika tiesiogiai I Lietuva?ir kiek mazdaug laiko uztrunka siuntimas?aciu 4u.gif
Atsakyti