Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(Irreelle @ 2014 08 31, 06:54)
o kiek kainuoja siuntimas is ten? yoox batai man nuplauke, tai gal cia kazko paieskociau  g.gif

Isidejus viena pora batu apie 8-9eurus rodo siuntima man. Dedi antra,trecia tai siuntimas pradeda dideti po truputi 4u.gif Perkant vienus batus nesinori 8-9euru moketi uz siuntima smile.gif
Atsakyti
Tai niekas Vilniuj nerenka is www.beautycreightons.co.uk?
Galeciau parinkti jei atsirastu norinciu ir tik su SEB banku.
Siuskit tvarkingus krepselius ir matysim situacija smile.gif
senseshopping eta gmail taskas com
Atsakyti
merginos, kazkin kiek gali kainuoti siu siuntimas I lt? g.gif o gal yra nemokamai nuo kokios sumos? 4u.gif
http://www.amazon.co...ords=timberland
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 08 31, 09:58)
merginos, kazkin kiek gali kainuoti siu siuntimas I lt? g.gif o gal yra nemokamai nuo kokios sumos? 4u.gif
http://www.amazon.co...ords=timberland

7,53 svaro siuntimas siu basuciu i LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 08 31, 11:18)
7,53 svaro siuntimas siu basuciu i LT 4u.gif


Nieko nerandu unsure.gif noriu aulinuku ant vientiso arba atskiro neauksto kulno ir butinai odiniu o ne zomsiniu...gal ka uzmatet? smile.gif

Ups, ne ta zinute citavau..as cia apie amazon.de
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 31 rugpjūčio 2014 - 11:26
O kas nors isduotumet koda beautycreightons?
Atsakyti
Gal kam pravers, kai uzsisakinejau is www.beautyatcreightons.co.uk, tai jie neidejo kai kuriu prekiu, kitas sumaise, nuostolis buvo apie 15 svaru. Rasiau jiems laiskus - jie nesiteike atrasyti. Kadangi atsiskaitinejau paypal, ramia sazine iskeliau byla, tiksliai aprasius situacija ir labai greitai gavau grazinima i saskaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 08 31, 10:45)
Isidejus viena pora batu apie 8-9eurus rodo siuntima man. Dedi antra,trecia tai siuntimas pradeda dideti po truputi 4u.gif  Perkant vienus batus nesinori 8-9euru moketi uz siuntima smile.gif

As isidejus pora batu i krepseli, man siuntima rodo 20 eur blink.gif ar cia normalu taip ? g.gif (yoox)
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2014 08 31, 13:36)
As isidejus pora batu i krepseli, man siuntima rodo 20 eur  blink.gif  ar cia normalu taip ? g.gif (yoox)


Jusu cituojama zinute yra apie amazon.de siuntimo kainas smile.gif manau normalu jeigu siuncia su normaliais kurjeriais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2014 08 31, 13:36)
As isidejus pora batu i krepseli, man siuntima rodo 20 eur  blink.gif  ar cia normalu taip ? g.gif (yoox)

Normalu smile.gif) atsiunčia iš yoox su UPS per 5-6 darbo dienas, todėl mes ir kooperuojamės nemokamam siuntimui (nuo 200 EUR) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2014 08 31, 13:42)
Jusu cituojama zinute yra apie amazon.de siuntimo kainas  smile.gif manau normalu jeigu siuncia su normaliais kurjeriais  4u.gif



QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 31, 14:06)
Normalu smile.gif) atsiunčia iš yoox su UPS per 5-6 darbo dienas, todėl mes ir kooperuojamės nemokamam siuntimui (nuo 200 EUR) smile.gif

Aisku, aciu wink.gif
Atsakyti
Gal kam ko reikia is Assorti.lt? Norisi uz pristatyma nemoket biggrin.gif Iki nemokamo truksta apie 80 Lt ax.gif

Kaunas
Atsakyti