Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

Dar kviečiu kaunietes ir panevėžietes prisijungti prie www.beautycreightons.co.uk
Norėčiau 10 merginų, bet neatsakaujeigu kokie nesklandumai būtų, jeigu ne tą įdės, tai reikės kažkaip bendrai tvarkytis, arba apsikeist arba susitaikyt su ne tom įdėtom prekėm biggrin.gif Kol kas turiu savo ir vienos merginos krepšiukus. Apskritai tai puslapis durnavotas, jeigu jau įdėjai į krepšį, tai viskas, priklijuota doh.gif Netgi išjungus ir naujai įjungus puslapį atsidaro prikrautas krepšys doh.gif
Atsakyti
Gal Kaune Yra renkanciu YOOX? 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal galesit mane kas nors nuraminti blush2.gif Jungiausi prie SD uzsakymo pas nare blacksunflower Gal kas uzsisakinejot per ja? Ar patikima? Kazkaip nesulaukiu prekiu ir i zinutes neatsako nors prisijungus buvo g.gif Jau neramu....
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2014 08 30, 20:14)
Merginos gal galesit mane kas nors nuraminti  blush2.gif  Jungiausi prie SD uzsakymo pas nare blacksunflower Gal kas uzsisakinejot per ja? Ar patikima? Kazkaip nesulaukiu prekiu ir i zinutes neatsako nors prisijungus buvo  g.gif  Jau neramu....

Esu jungusis ne karta, tik ne SD, viskas vyko sklandziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adra @ 2014 08 30, 20:21)
Esu jungusis ne karta, tik ne SD, viskas vyko sklandziai  4u.gif

Aciu, truputi ramiau 4u.gif Laukiu tada...
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2014 08 30, 10:25)
Renku dar viena YOOX krepseli ir as smile.gif
Vilnius.

atsiimti reiketu Zirmunuose.
kas dar norit, prasom jungtis [B]



nuolaidele yra 15 proc? gal galite nuoroda ideti, nes meta man us adresu
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 08 30, 20:52)
nuolaidele yra 15 proc? gal galite nuoroda ideti, nes meta man us adresu

yra 15 proc. nuolaida, aš beje irgi renku Vilniuje smile.gif tik rajonas kitas, į Europos yoox galite patekti apačioje pasirinkę siuntimo šalį ne USA, bet LT
http://www.yoox.com/...i...on=X&sort=3
Papildyta:
QUOTE(Lauragana @ 2014 08 30, 18:01)
Kas daznai perkate is yoox gal galit pasakyt, kaip ten su sale-ar buna iprastai sezono vidury, ar periodiskai jie ispardavimu sarasa atnaujina?

na dideli seilai būna vasaros pabaigoje ir sausio-vasario mėn. Paskui būna sale skyrelis, bet jis toks mažesnis, arba išmeta kokių spec. nuolaidos kodų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 30 rugpjūčio 2014 - 20:06
Labas vakaras, vel renku amazon.de. Nusiziurejau batus:). Gal butu norinciu prisijungti? Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2014 08 30, 20:14)
Merginos gal galesit mane kas nors nuraminti  blush2.gif  Jungiausi prie SD uzsakymo pas nare blacksunflower Gal kas uzsisakinejot per ja? Ar patikima? Kazkaip nesulaukiu prekiu ir i zinutes neatsako nors prisijungus buvo  g.gif  Jau neramu....

Patikima, viskas gerai su ja 4u.gif Tik jai neseniai mažiukas gimė, tai gal dėl to sukontaktuot sudėtingiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 08 30, 22:14)
Labas vakaras, vel renku amazon.de. Nusiziurejau batus:). Gal butu norinciu prisijungti? Vilnius 4u.gif


o kiek kainuoja siuntimas is ten? yoox batai man nuplauke, tai gal cia kazko paieskociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 08 30, 18:33)
Dar kviečiu kaunietes ir panevėžietes prisijungti prie www.beautycreightons.co.uk
Norėčiau 10 merginų, bet neatsakaujeigu kokie nesklandumai būtų, jeigu ne tą įdės, tai reikės kažkaip bendrai tvarkytis, arba apsikeist arba susitaikyt su ne tom įdėtom prekėm  biggrin.gif Kol kas turiu savo ir vienos merginos krepšiukus. Apskritai tai puslapis durnavotas, jeigu jau įdėjai į krepšį, tai viskas, priklijuota  doh.gif Netgi išjungus ir naujai įjungus puslapį atsidaro prikrautas krepšys  doh.gif


Į a.ž. siųsti ar į emailą kažkokį blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 08 30, 20:52)
nuolaidele yra 15 proc? gal galite nuoroda ideti, nes meta man us adresu


nuolaida yra daugumai prekiu.
reikia ziureti, ar prie prekes yra parasyta, kad taikomas 15% kodas. jei parasyta, vadinasi taikys smile.gif

http://www.yoox.com/lt/women


jei dar kas nors noretu, prasom jungtis 4u.gif
uzsakyciau vakare.
atsiemimas Zirmunuose.
krepselius siusti mirtyse76@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 31 rugpjūčio 2014 - 08:29