Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

o taip, prisimenu ir as su jais vargo vakariene, kai teko net telefonu bendrauti ir spresti reikalus....
tad si kart mielai prisijungciau prie vilnieciu, jei kas sutiktu parinkti....

QUOTE(Chanel1 @ 2014 08 30, 07:44)
Retai jie tas nuolaidas taiko, paskutinį kart pirkau apie balandžio vidurį, siuntimui pasidalinti tikrai greit susirinko smile.gif . Dėžės buvo neatkeliamos, didelis užsakymas ir dar dalies prekių neturėjo, nors užsakyti leido. Tuom nuvylė, būtų rašę, kad neturi ar neleidę kraut į krepšiuką... Na ir žinoma kelias prekes sumaišė, bet kai toks didelis užsakymas buvo, tai dar visa laimė, kad tik kelias  smile.gif

O gal Vln yra renkančių http://www.beautyatcreightons.co.uk/ ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 30 rugpjūčio 2014 - 08:06
QUOTE(ladybird4 @ 2014 08 30, 09:06)
o taip, prisimenu ir as su jais vargo vakariene, kai teko net telefonu bendrauti ir spresti reikalus....
tad si kart mielai prisijungciau prie vilnieciu, jei kas sutiktu parinkti....

doh.gif į kokią balą lendu doh.gif Telefonu su jais tikrai nesugebėčiau susikalbėt biggrin.gif O kas blogai buvo?
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2014 08 29, 10:16)
Laba 4u.gif gal kas dar renkate yoox krepsiuka Vilniuje? ax.gif ar visos jau apsishopino? smile.gif



Jungiuosi prie klausimo, nes aktualu taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 08 30, 09:06)
o taip, prisimenu ir as su jais vargo vakariene, kai teko net telefonu bendrauti ir spresti reikalus....
tad si kart mielai prisijungciau prie vilnieciu, jei kas sutiktu parinkti....


Gal dabar nereikėtų tokiais kiekiais užsisakyti, manau, kad vėl ir prieš Kalėdas bus tokios nuolaidos, tai gal ir netruktų prekių jiems smile.gif juk nelabai žinojom , kaip dažnai jie tokias akcijas taiko, o dabar aiškėja, kad periodiškai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freila: 30 rugpjūčio 2014 - 08:42
Niekur neradau gersnėm kainom vilnos-kašmyro vaikui megztukų, tad renku iki nemokamo siuntimo doh.gif
http://www.yoox.com/lt/women
Krepšelius (vardas, pavardė, nicas, tel. nr.) prašau siųsti el. paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com, atsiėmimas Bajorų kalvose (netoli Santariškių) arba kitoje sutartoje vietoje.
Vilnius
Su kodu LASTCALL15 taiko kaim 15 proc. nuolaidą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 30 rugpjūčio 2014 - 08:48
Gal galite kas atsakyt kaip teb su krepsio koregavimu tam beautycreigtons? Ar jum irgi neleidzia? Kodel iskart i checkout meta?
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 08 30, 07:07)
galima, tuo parašysiu kur siųst užsaką
Papildyta:

O kaip gaut tą papildomą nuolaidą? Ar tik užlaikint per FB, kad kitam užsakymui pritaikytų?

kodas iš FB paspaudus LIKE yra duodamas,bet jis visiem vienodas smile.gif


QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 08 30, 08:52)
Gal galite kas atsakyt kaip teb su krepsio koregavimu tam beautycreigtons? Ar jum irgi neleidzia? Kodel iskart i checkout meta?

tinklapis labai stringa.. po daugybes bandymu leido ieiti i krepsi ir pasikooreguot. Cia vakar buvo..dabar neleidzia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 30 rugpjūčio 2014 - 09:15
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 08 30, 09:52)
Gal galite kas atsakyt kaip teb su krepsio koregavimu tam beautycreigtons? Ar jum irgi neleidzia? Kodel iskart i checkout meta?

jooo, ir man neleidžia, kažin kaip reiks visom sukraut kašiuką biggrin.gif nuprotėsiu, nes nei ištrint nei pakoreguot neleidžia, bandžiau per dvi naršykles. o dar ir prisiregistruot naujiems pirkėjams neleidžia, nors visus laukus užsakant leidžia g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 08 30, 08:23)
doh.gif į kokią balą lendu  doh.gif Telefonu su jais tikrai nesugebėčiau susikalbėt biggrin.gif O kas blogai buvo?


Aš tai kiek žinau, kai jungiausi prie užsakymo du kartus, tai abu kartus kažkas buvo primaišyta. Man atrodo vietoj šampūnų blondėm sudėti brunetėm, arba šampūnų ir kondicionierių skaičius skyrėsi. Bet aš asmeniškai nedariau problemos, man ir pakaitalai tiko. Čia kai už tokią sumą perki po 1 svarą tai man atrodo skambučiai ar susirašinėjimo laikas su jais brangiau kainuotų.
Aš siūlyčiau tau prisijungiančioms pasakyt, kad jeigu bus kokių nesklandumų ar ne tas prekes įdės - kažkaip kitaip pasidalint daiktus ir tiek, kad nuostolio tau nebūtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 30 rugpjūčio 2014 - 09:31
Jungčiausi prie vilniečių, jei kas rinks beautycreigtons 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 08 30, 10:16)
jooo, ir man neleidžia, kažin kaip reiks visom sukraut kašiuką biggrin.gif nuprotėsiu, nes nei ištrint nei pakoreguot neleidžia, bandžiau per dvi naršykles. o dar ir prisiregistruot naujiems pirkėjams neleidžia, nors visus laukus užsakant leidžia  g.gif

pastrigęs jų psl.taip tai tikrai sunku užsakymą koreguot, gal didelis antplūdis pirkėjų, o gal dar svetainę koreguoja. Žiūriu Uk free siuntimą pakeitė, jau nuo 30 sv.
Atsakyti
tikrai su beautyatcreightons nuolat buna problemu, vienoj sampunu pridejo kondiskiu, dar kazka sumaise, kazko neidejo, kazko per daug idejo
Atsakyti