Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

QUOTE(ziogopieva @ 2014 08 25, 16:20)
bankai nuo 07.31 pradejo imti po 1,95 proc valiutos konvertavimo mokesti
http://www.swedbank....rtele_uzsienyje


doh.gif
O čia visi bankai ar tik Swed g.gif ?
Man vakar rezervavo svarą po 4,38 Lt. g.gif , tai kaip ir krenta palyginus kai buvo 4,44.
Atsakyti
QUOTE(Tiaryta @ 2014 08 25, 17:16)
Mergaites, o kokiu kursu bankai nuskaiciuoja jums svara? Nes penktadieni Swedbank man rezervavo 4.3315Lt uz svara, o siandien nuskaiciavo po 4.4323Lt, kai siandienos Swedbank pirkimo kursas 4.26Lt, o pardavimo 4.38Lt. Anksciau nuskaiciuodavo vidurki pirkimo ir pardavimo kurso. Kazin, is kur jie istrauke toki kursa, net po 4.43Lt? Doleri taip pat ziuriu po 2.6591Lt nuskaiciuoja, nors dar tiek nebuvo pasiekes si menesi. Patikrinau israsus, tai nuo rugpjucio menesio tokios nesamones prasidejo. g.gif

siandien DnB rezervavo 4,47 doh.gif
Atsakyti
vis dar renku thehealthbay.com iki nemokamo siuntimo i lt.
eye q zuvu taukai ir kt.
turiu papildoma 5% nuolaida.
Atsakyti
Kaip manot ar galima dar tikėtis landsend nuolaidos?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 25 rugpjūčio 2014 - 19:07
Biški ne į temą blush2.gif Bet gal kas turite CLUB5 kortelę ir galėtų man parašyti numeriuką į až? ax.gif Būčiau labai dėkinga. Taip reikia pagalves, o 40proc nuolaidą taiko tik su kortele..
Atsakyti
Ar taip buvo kam nors su landsend.uk blink.gif


Thank you for placing your first order with us on the Lands’ End UK website.

As a security precaution, to protect the customer and ourselves against credit card fraud, we ask that all first time international customers forward the name and address of the bank which issued the card you are using to place the order.

We look forward to hearing from you again soon.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 25 rugpjūčio 2014 - 19:45
QUOTE(Thea! @ 2014 08 25, 18:09)
Kaip manot ar galima dar tikėtis landsend nuolaidos?

Ir siuo metu yra viskam nuolaida 25 % su koduku BANK25

Atsakyti
sveiki. ar kas bandėte užregistruoti siuntinuąk tarp merrgaičių? ratukas sukasi, bet siuntos numerio niekaip neišspaudžia doh.gif
Atsakyti
Gavau siuntinuka is
http://www.thehealthbay.com/
turiu keletą laisvų pakuočių žuvų taukų.
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2014 08 25, 19:55)
Ir siuo metu yra viskam nuolaida 25 % su koduku BANK25

yra 30 su return30, bet šiandien jau baigaisi 23:59 rolleyes.gif
aš taip supratau, klausimas, ar bus ateityje. aš manau, bus, jie dažnokai duoda 25-30. gaila, kad dubliuoti neleidžia, tai siuntimas dažniausiai mokamas. nors būna tokių kodukų, kur ir nuolaidą duoda, ir siuntimą minusuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 08 25, 22:00)
sveiki. ar kas bandėte užregistruoti siuntinuąk tarp merrgaičių? ratukas sukasi, bet siuntos numerio niekaip neišspaudžia  doh.gif


Pavyko tik per explorerį, per mozilą ir chrome nepavyko.



Atsakyti