Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 226

Man atliko naturalios odos rankine, sau pasilikau kotokia, ir si labai puiki, nesinori siusti atgal, 39 eurai 4u.gif

http://www.yoox.com/...t=#sts=orders80

user posted image
Atsakyti
O sakykit, gražinus prekę į Yoox, nepriskaičiuoja už siuntimą kuris nekainavo, nes suma buvo daugiau nei 200Eur?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Renku clothingattesco.com , truksta krepselio mazdaug uz 15sv kad galima butu panaudoti koduka -20%. Taigi laukiu prisijungiancios manoNickas(eta)gmail.com, Vilnius, Swed.
Atsakyti
Mane Gap ignoruoja gun_bandana.gif gun_bandana.gif Iš 3 emailų užsiregistravau naujienlaiškiui, bet neatsiunčia doh.gif Gal kas norit jungtis su koduku, užsakinėsiu iš gap.co.uk ir siųsiu per tukį. Šiauliai, galiu persiųsti. Rašykit į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2014 08 28, 22:34)
O sakykit, gražinus prekę į Yoox, nepriskaičiuoja už siuntimą kuris nekainavo, nes suma buvo daugiau nei 200Eur?

Čia temoj buvo rašyta kad nemokamas bet kokiu atveju ar už atsiuntimą buvo mokėta ar ne. Aš irgi truputi bijau dėl dydžių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 08 28, 22:50)
Čia temoj buvo rašyta kad nemokamas bet kokiu atveju ar už atsiuntimą buvo mokėta ar ne. Aš irgi truputi bijau dėl dydžių ax.gif


Aš šiandien gavau 3 poras batų, visi geri. Ėmiau savo įprastą dydį. Bet vienus nukainavo dar labiau,tai galvoju dabar pigiau nupirkčiau, o tuos brangesnius grąžinčiau smile.gif smile.gif .
Atsakyti
Kazkaip praziopsojau informacija apie yoox. Nepykit labai uz atsibodusius klausimus. Cia ne us parduotuve? Be muitu perkat? Ir nemokamas nuo 200 pinigu? Per kiek laiko pristato?
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 08 29, 00:17)
Kazkaip praziopsojau informacija apie yoox. Nepykit labai uz atsibodusius klausimus. Cia ne us parduotuve? Be muitu perkat? Ir nemokamas nuo 200 pinigu? Per kiek laiko pristato?

www.yoox.com Italijos parduotuvė, nemokamas siuntimas nuo 200 EUR, perkam pačios, muitų nėra. Prekes pristato per 5-6 darbo dienas, grąžinimas nekainuoja.
Atsakyti
http://www.vertbaude...pid=EMF00460133 akcija perkant 3 daiktus, moki už 2, t.y. pigiausias nemokamai thumbup.gif susidėjus krepšiuką, siuntimą rodo 5,99EUR
Mergaitėms paltukai pvz.:
toks (dydžiai 2-14metų), kaina (nuo 44,95 iki 50,95EUR)
user posted image
Nešiojamas iš dviejų pusių (49,95-53,95EUR)
user posted image
dar viena striukytė gal labiau 29,95EUR
user posted image
Na ir berniukams (49,95 eur):
user posted image
user posted image
dvipusė striukė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 29 rugpjūčio 2014 - 07:58
Prisijungciau prie GAP su keliom prekem 4u.gif
Vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 29 rugpjūčio 2014 - 07:42
Gal kas perka Eye Q zuvu taukus?mielai prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
Jau 5pounds kažkaip suprastėjo, nieko gero neradau, jiems vis dar vasara...
Kur perkate originalius konversus jaunimui?
Atsakyti