Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 20:45)
Čia, aišku, galime kabinėtis prie žodžių...
Išvardintas savybes sėkmingai irgi galime pavadinti kaukėmis, kurias žmogus gali turėti ir išsitraukti reikalui esant.


Man, atrodo kad kauke-sarvai skirti slepti,kaip rasiau neskaudinti ir nebuti iskaudintam, manipuliuoti ir t.t.

O kam zmogui reikalinga lyderio kauke? Tu juo esi arba ne. Zingeidumas, tau patinka, turi poreiki, tai tik tavo asmeninis reikalas, kam ta kauke reikalinga?

Man tikrai labai idomu. Gal as nepagunu kampo hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 20:50)


O tai koks tai dievas, jei jam reikia apsimetinėti? blink.gif Prieš ką "galutinė instancija" turi slapstytis?


Galutinė instancija? blink.gif
Einu išgert, gal kokia mintis padori ateis. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 20:50)
O tai koks tai dievas, jei jam reikia apsimetinėti? blink.gif Prieš ką "galutinė instancija" turi slapstytis?

Prieš kitus, taip pat galingus
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 04, 19:59)
Prieš kitus, taip pat galingus

Įsivaizduoju, kad "Generalinis" yra visą apimantis. Jam opozicija - Jisai Pats.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 19:57)
Galutinė instancija?  blink.gif
Einu išgert, gal kokia mintis padori ateis.  unsure.gif

Greit gerk ir sakyk popc1.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 04, 20:59)
Prieš kitus, taip pat galingus


Pritariu, gi dievų hierarchija egzistuoja...Visokie karteliniai susitarimai...Ir man nerezonuoja, kad yra Vienas Kažkoks Didžiausias, greičiau jau grupė dievų...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 17:12)
Manau kad isvados klaidingos, butent kita keisti yra lengviau nei save. Todel pretenzijos danziausiai reiskiamos kitam, nei sau.


Kaip kategoriškai pasakėt. Tokios mano išvados ir man jos tinka. Kitiems gal ne.

Aš jau minėjau, kad reikalauju pokyčių, jei pati juos vykdau.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 19:30)
Ok, žiema lyg ir baigėsi, keisim kailiuką angel_sadangel.gif

biggrin.gif dekui , labai grazus naujas avataras smile.gif gal ir viduje ivyko kokie pokyciai, kad toki issirinkot?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 19:52)
Man, atrodo kad kauke-sarvai skirti slepti,kaip rasiau neskaudinti ir nebuti iskaudintam, manipuliuoti ir t.t.

O kam zmogui reikalinga lyderio kauke? Tu juo esi arba ne. Zingeidumas, tau patinka, turi poreiki, tai tik tavo asmeninis reikalas, kam ta kauke reikalinga?

Man tikrai labai idomu. Gal as nepagunu kampo  hmm.gif

Sakysim, žmogus turi išsilaikyti geroje pozicijoje darbe - užsideda lyderio kaukę, nors mieliau pastovėtų už kieno nors nugaros, ką, sakysim, ir daro namie...
Žmogus gali vaidinti žingeidų kokioje nors istorijoje, nors ji jam iš tiesų "iki lemputės", nes reikia kažkieno palankumo...
Galima prigalvoti begales tikslų ir sakyti, kad tam gali būti naudojamos kaukės. Beeeet, galima sakyti, kad tam žmogus demonstruoja tam tikras savo savybes tam tikrose situacijose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 04, 21:17)
Kaip kategoriškai pasakėt. Tokios mano išvados ir man jos tinka. Kitiems gal ne.

Aš jau minėjau, kad reikalauju pokyčių, jei pati juos vykdau.


Bet juk tai yra desninga.

Didzioji dalis poru del to ir skiriasi. Nes vienas keiciasi, o kitas stovi vietoje. Vienas nori pokyciu, kitam nemotais. Ir ateina toks laikas, kai isnyksta sasaju taskai. Kai vienam gerai ir taip, o kitam anksta.

Zinot kame problema, kad kas nors itiki kad turi misija tempti, kai kitas nenori, neturi tam poreikio. Tempia, taip, tempia, o veliau priekaistauja, as tiek del taves padariau, o girdi atsakyma, o as taves neprasiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 04 gegužės 2017 - 20:25
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 20:20)
biggrin.gif dekui , labai grazus naujas avataras  smile.gif  gal ir viduje ivyko kokie pokyciai, kad toki issirinkot?

Ačiū, Ubuntu, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 20:50)
Čia, aišku, galime kabinėtis prie žodžių...
Išvardintas savybes sėkmingai irgi galime pavadinti kaukėmis, kurias žmogus gali turėti ir išsitraukti reikalui esant.
Papildyta:

O tai koks tai dievas, jei jam reikia apsimetinėti? blink.gif Prieš ką "galutinė instancija" turi slapstytis?

Manau visgi turi zmones kaukes ir turi aisku savybes, mes galime prisitaikyti prie aplinko ir vienaip ar kitaip elgtis. Bet su kauke zmogus tikrai jauciasi, jis pvz i akis malonus mandagus labai, o viduje tuo metu jusu nekencia, tada jauciasi tok sslykstuma sbendraujant su tokiu zmogum smile.gif cia jau ne savybe, cia sakom dviveidiskumas, ne kazkoks vieksmas pagal situacija, pvz nutylima tiesa ar pan, o grynai priestaraujantis vidus ir veiksmai ir kai tai vyksta nuolat, tai ta kauke tarsi prilipma prie zmogaus ir jis pats pradeda ta kauke tiketi...

As to irgi nesuprasiu , nu cia jos dievai, visi sau susikuriam, ka norim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 04 gegužės 2017 - 20:37
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 20:10)
Pritariu, gi dievų hierarchija egzistuoja...Visokie karteliniai susitarimai...Ir man nerezonuoja, kad yra Vienas Kažkoks Didžiausias, greičiau jau grupė dievų...

O Generalinis Viršininkas? blink.gif
Kas juos apjungia?
Atsakyti