Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 18:29)
Kad ir sios temos kontekste, ka duoda Vaizgantes prisipazinimas?

Koks prisipazinimas ?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 18:32)
Koks prisipazinimas  ?


"Vaižgantė minėjo, kad viename iš paralelinių gyvenimu dirba onkologinių ligų gydytoja."
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 18:41)
"Vaižgantė minėjo, kad viename iš paralelinių gyvenimu dirba onkologinių ligų gydytoja."


Tai ne prisipažinimas, o fakto konstatavimas.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 18:47)
Tai ne prisipažinimas, o fakto konstatavimas.


As esu Sebos karaliene. Tai faktas, kuri man patvirtino beduinas, kuris lankose paraleliniam apsaulyje.
Atsiprasau, Anna Pavlova.
Ziniuone.

Kiek daug faktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 04 gegužės 2017 - 17:50
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 18:49)
As esu Sebos karaliene. Tai faktas, kuri man patvirtino beduinas, kuris lankose paraleliniam apsaulyje.
Atsiprasau, Anna Pavlova.
Ziniuone.

Kiek daug faktu.


Ne, šiandien tu esi moteris, kuri tiki tik tuo, ką pati mato, jaučia, čiupinėja. Todėl geriausia meditacija ir yra braškių ravėjimas.
Kiekvienam savo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 18:55)
Ne, šiandien tu esi moteris, kuri tiki tik tuo, ką pati mato, jaučia, čiupinėja. Todėl geriausia meditacija ir yra braškių ravėjimas.
Kiekvienam savo...



Manyciau, tai puikiausias atsakymas, parodantis esme. Nera jokio skirtumo tarp tokiu neva FAKTU, kad butu pagrindu diskusijoje.

Manyciau, po tamstos posto geriau ne braskes raveti, man ju gaila, o ir zmoniu nesinori nuodyti. Verciau po dusu pastoveti, kad bruda nusiplauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 04 gegužės 2017 - 18:11
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 19:10)
Manyciau, tai puikiausias atsakymas, parodantis esme. Nera jokio skirtumo tarp tokiu neva FAKTU, kad butu pagrindu diskusijoje.

Manyciau, po tamstos posto geriau ne braskes raveti, man ju gaila, o ir zmoniu nesinori nuodyti. Verciau po dusu pastoveti, kad bruda nusiplauti.


Sakyčiau, labai teisingas sprendimas- kai niekuo netiki, ką veikti tokioje temoje?
Atsakyti
Mergičkos, pirmiausia - nesimušam brunette.gif

QUOTE(xor @ 2017 05 04, 14:56)
Abejoju ar yra natūralu, kai žmonės vaikšto su kaukėmis, kai jų tikrieji norai ar motyvai yra pateikiami visai kitokia forma.

Pabandom pagalvoti taip : o gal pas žmones nėra jokių kaukių? Vienur jie vienokie, kitur kitokie tiesiog todėl, kad kitokie būti negali? Gal kažkas negali sakyti tiesos į akis, gal kažkas negali atvirai būti nemalonus arba atvirkščiai - ypač lipšnus? Gal yra natūrali būsena žmogui prisitaikyti?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 19:13)
Sakyčiau, labai teisingas sprendimas- kai niekuo netiki, ką veikti tokioje temoje?


As tikiu Dievu, bet abejoju Jusu Vaizgante tariamais faktais. Ir tiek. Jusu faktai, tikrai negalima ivardinti kaip NIEKUO NETIKI.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 15:27)
Manau tas tikrumas dar labai priklauso nuo aplinkos ir sąlygų kurioje yra bendraujama su kitais žmonėmis.
Tas pats žmogus gali buti kaimynas. Su juo jau galbut bus malonu ir šilta bendrauti.
Tas pats žmogus gali buti  kolega. Jei sies tik darbiniai santykiai, gali pasirodyti, kad tas žmogus yra vis dar malonus ir šiltas.
Galima tuo žmogumi apsigyventi po vienu stogu. Aplinkybės vėl keisis. Arba išėjus su juo į žygį. Kuo daugiau mūsų kasdienybėje dalyvaus kitas žmogus, tuo geriau galimės suprasti koks tai žmogus ir  koks esu aš su juo.
Bet kokiu atveju atsiras momentu, kai viena ar kita situacija kels pasipiktinimą, erzelį. Bus keistai sureguota į vieną ar kitą frazę, elgesio būdą.

Juk negalima sakyti, kad jie malonus, švelnus ir t.t. visur ir visada.  Jei jie nėra tokie visur ir visada.. tai kokie jie iš tikrųjų  ?



Gali islikti 100 % tik tada jei aplinkui tik geri, bet kaip jus teisingai pastebejote, jei blogiui stengsimes buti geri ar blogis pasikeis ?- Tikrai ne. Islikti geram 99.99% imanoma ir bet kokioje blogoje situacijoje 4u.gif
Tada tenka apsistatyti kantrybes siena ir blogis pats sugris atgal blogiui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 15:39)
Išvada: mažas pažįstamų žmonių ratas...
Turbūt nėra šeimos, kurios nebūtų palietęs vėžys...
Mano tėtis buvo nepaprastai geras žmogus. Geras, mylintis, užjaučiantis, sąžiningas, gerbiamas kaimynų, bendradarbių. Mirė nuo kasos vėžio 66 m.


Uzjauciu del tetes 4u.gif

Gimine musu labai nemaza ir draugu burelis LT ir Amerikoje gana solidus wub.gif Bet gal but jusu pažįstamų žmonių ratas uz manaji tikrai didesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 19:24)
Mergičkos, pirmiausia - nesimušam  brunette.gif
Pabandom pagalvoti taip : o gal pas žmones nėra jokių kaukių? Vienur jie vienokie, kitur kitokie tiesiog todėl, kad kitokie būti negali? Gal kažkas negali sakyti tiesos į akis, gal kažkas negali atvirai būti nemalonus arba atvirkščiai - ypač lipšnus? Gal yra natūrali būsena žmogui prisitaikyti?


Kiekvienas zmogus turi kaukes. Kaukes tai savo rusies sarvai, apsauga. Tik skirtingai zmones jas naudoja. Vienos naudojamos ginti save, kitos naudojamos saugoti kitus nuo saves paties.

Kaip visada rasau, ne kaukese esme, o zmoguje, kokiu intenciju vedinas jis jas naudoja.

Kaukes gi buna ir manipuliacijos irankiu, pasiekti norimo...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 14:59)
Spalvota diena gal galetumet pasikeisti avatara i neblykciojanti taip? labai sunku visa puslapi skaityti ir neina jusu to avataro kazkaip isjungti...siaip pastebejimas, aisku, nieko keisti neprivalot. 4u.gif

Ok, žiema lyg ir baigėsi, keisim kailiuką angel_sadangel.gif
Atsakyti