Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(xor @ 2017 05 04, 15:56)
Abejoju ar yra natūralu, kai žmonės vaikšto su kaukėmis, kai jų tikrieji norai ar motyvai yra pateikiami visai kitokia forma.


Niekada negali žinoti, kas slepiasi po gero žmogaus kauke, koks tas žmogus būna tada, kai niekas jo kaukių nemato... Savęs nepažįstame, ką mes galim apie kitą žmogų pasakyti?
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 15:59)


Kazkas pasake, nebandykit zmonems nuimti kaukiu, nes gal tai antsnukis  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 15:39)
Išvada: mažas pažįstamų žmonių ratas...
Turbūt nėra šeimos, kurios nebūtų palietęs vėžys...
Mano tėtis buvo nepaprastai geras žmogus. Geras, mylintis, užjaučiantis, sąžiningas, gerbiamas kaimynų, bendradarbių. Mirė nuo kasos vėžio 66 m.

Vienas pazystamas vyras buvo piktas, nesaziningas ir tikrai ne svelnus, mire nuo skrandzio vezio.
O vienas senelis, tikrai geras, mandagus, niekad neisisokantis, ramus nugyveno virs 100 m ir ramiai iskeliavo.
Dar viena prisiminiau buvo labai didelis idealistas, labai daug norejo gero padaryti saliai, zmonems irgi mire nuo vezio.
Gal visgi ne paskiros savybes savrbu, o visas derinys? nes visi turim ir negatyviu pusiu, gal ziurint kaip gyevnam pasaulyje, kiek naudos duodam, kiek sugebam tobulinti save..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 04 gegužės 2017 - 15:04
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 16:03)
Vienas pazystamas vyras buvo piktas, nesaziningas ir tikrai ne svelnus, mire nuo skrandzio vezio.
O vienas senelis, tikrai geras, mandagus, niekad neisisokantis, ramus nugyveno virs 100 m ir ramiai iskeliavo.
Dar viena prisiminiau buvo labai didelis idealistas, labai daug norejo gero padaryti saliai, zmonems irgi mire nuo vezio.
Gal visgi ne paskiros savybes savrbu, o visas derinys? nes visi turim ir negatyviu pusiu, gal ziurint kaip gyevnam pasaulyje, kiek naudos duodam, kiek sugebam tobulinti save..


Kadangi šiuo metu turiu ir onkologės kūną, man ši tema yra artima, iš ten ir info kartais gaunu, nes daug metų tame gyvenime domiuosi būtent vėžio priežastimis, o ir gydymas ten visai kitoks nei pas mus.
Pagal tai, kokį organą pasirinko vėžys, galim rasti, koks iš tiesų viduje yra/buvo žmogus. Pvz., mano tėtis mirė nuo kasos vėžio, nes pats save visą gyvenimą ėdė. Ėdė, nes buvo savim nepatenkintas. Kasa susijus su žmogaus saviverte.
Šiandien sužinojom, kad mirė Mertinas. Kraujo vėžys vėlgi kliūva ne bet kam...Atrodytų, irgi žmogus buvo geras...Tik va tas viešumas kaip koks akmuo šiandien jam...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 14:39)
Tu gal kur bioenergetikos kur pasimokyk, ar ką?  mirksiukas.gif  Tada galėsi vartoti žodžius "atsiminkite visam gyvenimui"  mirksiukas.gif
Gal visgi derėtų pripažinti, kad yra temų, kurių neišmanai, ir jų neliesti...


Na matai, kai pati deklaruoji, apie neva turima is praeities, tai viskas gerai. Kai kitas tau sako kad ta isminti turi is praeities, tu siunti ji mokytis...

Kas dabar turi spresti kuri is musu ta isminti turi?

As siulau nesiuntineti nieko, o priimti ati kaip duotybe. Pagaliau gyvenimas parodys kas teisus...
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 16:03)
Vienas pazystamas vyras buvo piktas, nesaziningas ir tikrai ne svelnus, mire nuo skrandzio vezio.
O vienas senelis, tikrai geras, mandagus, niekad neisisokantis, ramus nugyveno virs 100 m ir ramiai iskeliavo.
Dar viena prisiminiau buvo labai didelis idealistas, labai daug norejo gero padaryti saliai, zmonems irgi mire nuo vezio.
Gal visgi ne paskiros savybes savrbu, o visas derinys? nes visi turim ir negatyviu pusiu, gal ziurint kaip gyevnam pasaulyje, kiek naudos duodam, kiek sugebam tobulinti save..


thumbup.gif

Butent. Kiekvienas zmogus pasaulyje yra kazkam geras ir nuostabus, ypac kai eina kalba apie artimus zmones. O is tikro mes nesame tobuli.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 16:09)
Kadangi šiuo metu turiu ir onkologės kūną, man ši tema yra artima, iš ten ir info kartais gaunu, nes daug metų tame gyvenime domiuosi būtent vėžio priežastimis, o ir gydymas ten visai kitoks nei pas mus.
Pagal tai, kokį organą pasirinko vėžys, galim rasti, koks iš tiesų viduje yra/buvo žmogus. Pvz., mano tėtis mirė nuo kasos vėžio, nes pats save visą gyvenimą ėdė. Ėdė, nes buvo savim nepatenkintas. Kasa susijus su žmogaus saviverte.
Šiandien sužinojom, kad mirė Mertinas. Kraujo vėžys vėlgi kliūva ne bet kam...Atrodytų, irgi žmogus buvo geras...Tik va tas viešumas kaip koks akmuo šiandien jam...


Kaip suprasti onkologes kunas?
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 15:19)
Imkim pradziai kuna, kad butu aiskiau, visi ji matom ar ne. Jei sakysim, negalima tobulint kuno, juk bus absurdas, tada eskim, ka norim, gyvenkim belekaip, nejudekim ir t.t. susirgsim ir numirsim..
Taip manau ir su musu dvasiniais kunais, siela. Galima prisikabinti prie zodzio tobulejam. Galima sakyti puoselejam, isskleidizam ir t.t. savo gerasias savybes, mokomes susivaldyti, nes jei vsika apleisim, jei neskleisim, jos ir paliks neiskleistos, gemalo formoj smile.gif , velgi sirgsim ir kentesim.
Nesvarbu ,kad 5 gyvenimus graziai dainvom, jei nedainuosim siame, tai kazin ar sekanciame bemokesim, ir kazkada buvo tas pirmas, kuriame pradejome mokytis, visgi balsa reikia treniruoti ir fiziniame kune, nezutenka talento, ka netreniruojam, tas atrofuojasi kune ir sieloje ir atvirksciai kam skiriam demesio ir energijos tas auga smile.gif pvz Kantrybe taip pat reikia ugdyti nuolat, kaip ir kitus dalykus, svelnuma, atjauta ir t.t.. man tai ne iliuzija tobulejimas, o relaus, kiekvienos dienos darbas, kad buciau sveika, rami, kad aplinkiniai salia manes jaustusi gerai, nes jei tik demesys nuslysta, gaunasi bardakas ir chaosas smile.gif .


Pritariu.
Paantrinimui, noriu tik pasakyti, nemaza dalis turi muzikine klausa, bet ne visi valdo savo balso stygas - jei kalbame apie dainavima, ne visi ismikline dabartinio kuno pirstus, jei kalbame apie grojima. Tai galimai tie kurie nevargino tobulinti technika, yra kritikai...

Nezinau, kaip kiti, as niekada nesizavejau zemes darbais. Tik nesenai atradau, kad tai puikus budas medituoti. Ar tai tobulejimas, nezinau, bet kad tai man malonus atradimas, kuris suteikia stiprybes, tai taip.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 15:39)
Išvada: mažas pažįstamų žmonių ratas...
Turbūt nėra šeimos, kurios nebūtų palietęs vėžys...
Mano tėtis buvo nepaprastai geras žmogus. Geras, mylintis, užjaučiantis, sąžiningas, gerbiamas kaimynų, bendradarbių. Mirė nuo kasos vėžio 66 m.

Ką pati manai dėl to? Ką tau sako tavo žinios? Ne kristaus egregoriuks čia pasiėmė kartais? ax.gif unsure.gif

Jau perskaičiau, kad save ėdė... O tu žinojai apie tai? Nepavykdavo įteigti, kad neėstų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 04 gegužės 2017 - 15:57
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 15:22)
Kažkodėl taip apibūdinamos moterys dažnai suserga krūties vėžiu. Gal žinai kodėl? mirksiukas.gif


Priklausau tai amziaus kategorijai zmoniu, aplink kuri padideja onko ligoniu. Nedrisciau taip uztikrintai teigti.
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 04, 13:03)

Dar manau, kad keist kitą norėsim tol, kol norėsim keist save.
Papildyta:



Kokia riba tarp savo emocijų valdymo ir virtimo sociopatu ar zmobiu.

Kokia riba tarp sveikų santykių, kai kiekvienas poroje yra asmenybė ir kai abu yra  vienis (kai prarandamas savasis AŠ).

Dar daug nugyvent reikės, kad bent kiek sau atsakyčiau į šiuos klausimus, o kur dar praktika  ax.gif


Manau kad isvados klaidingos, butent kita keisti yra lengviau nei save. Todel pretenzijos danziausiai reiskiamos kitam, nei sau.

***************

Manau deretu atkreitpti demesi, kad reikia slopinti ne emocijas, o emociju raiska.
Antra, neslopinant emocijas galima nukreipti i kokia prasminga veikla, dirbant jas islieti ir t.t.

Mno vienas is budu kontroliuoti emcijas. Supykstu, einu i dusa, pastoviu po tekancia srove...
Arba rankomis pradedu skalbti, tuo met mintyse kurpiu savo kalba. Kai nueinu isiaiskinti "santikius", puse to kas sakiau skalbiant net nepasakau, neatrodo svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 16:52)
Na matai, kai pati deklaruoji, apie neva turima is praeities, tai viskas gerai. Kai kitas tau sako kad ta isminti turi is praeities, tu siunti ji mokytis...

Kas dabar turi spresti kuri is musu ta isminti turi?

As siulau nesiuntineti nieko, o priimti ati kaip duotybe. Pagaliau gyvenimas parodys kas teisus...
Papildyta:


Monte, jei jus bent jau giliau pasidomėtumete bioenergetika, tai manau šito posto net nerašytumėte.
Mes turim savas profesijas ir gabumus ir tuo užsiimame nuolat. Tai ateina iš praeitų gyvenimų, tai nusinešim ir į sekančius.

Galu gale, jei nori kažką veikti,tai nėra butina tai daryti tik dėl pragyvenimo.

P.S. Aš taip ir dar nesulaukiau jūsų atsakymo į savo klausimą.

QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 16:52)
Kaip suprasti onkologes kunas?


vaižgantė minėjo, kad viename iš paralelinių gyvenimu dirba onkologinių ligų gydytoja.


Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 17:13)
Monte, jei jus bent jau giliau pasidomėtumete bioenergetika, tai manau šito posto net nerašytumėte.
Mes turim savas profesijas ir gabumus ir tuo užsiimame nuolat. Tai ateina iš praeitų gyvenimų, tai nusinešim ir į sekančius.

Galu gale, jei nori kažką veikti,tai nėra butina tai daryti tik dėl pragyvenimo.

P.S. Aš taip ir dar nesulaukiau jūsų atsakymo į savo klausimą.
vaižgantė minėjo, kad viename iš paralelinių gyvenimu dirba onkologinių ligų gydytoja.


O jei tarkim tu gabumu yra aibes? Ne vienas, ne du ne trys, o desimtys...
O anuse gyvenimuose as irgi nesimokiau, tuomet is kur anie atsirado?
Kazkada gi turejau mokytis...

O kas raso kad tai butina veikti del pragyvenimo.

TArkim, sodinu braskes ne del pargyvenimo, o del idomumo. Siap malonu pavaisinti svecia svieziom, pacios isaugintom braskem. Beje as esu miestiete, sodyba yra mano vyro hobis, bet ne pragyvenimas. Gerai pagalvojus galima pasamdyti zmones, kad nuveiktu darbus.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 17:13)
vaižgantė minėjo, kad viename iš paralelinių gyvenimu dirba onkologinių ligų gydytoja.


Pamenu, man vienas ekstrasensas bande iteigti kad as buvau ziniuone... Supras mano indigo (tamsios pilkai melynos) akys jam tai pasake. Suprask juodai rudos yra, o juodai melynos tai antgamtiska.

O kitam projekte, man aiskino, kad esu tikru tikriausia Pavlova, nes negali nesimokiusi baleto moteris taip puikiai judeti. Tiesa anas buvo girtutelis, o ir mano profesijos nezinojo, girdejo kazka, menas ir yra menas, bede pirstu kas labiausiai anam krito i akis.

O kai lankiausi Egipte. Uzsisakeme ekskursija i dykuma, tai beduinas suprask aiskiaregys, atskleide mano didziaja paslapti, jog as grizau i savo namus, mat esu Sabos karaliene. Tiesa as jo netaisiau, nes Sabos karalyste buvo dabartineje Etiopijoje, bet nieko...

Jie visi teige, kad mato zmoniu praeiti... Ar as galiu abejoti ju regejimu?

Nors, manau, kad jiems labiau imponavo mano moteriski kerai, sake tai, kas anot ju mano ausim buvo maloniau girdeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 04 gegužės 2017 - 16:58
QUOTE(Moonte @ 2017 05 04, 17:50)

O kai lankiausi Egipte. Uzsisakeme ekskursija i dykuma, tai beduinas suprask aiskiaregys, atskleide mano didziaja paslapti, jog as grizau i savo namus, mat esu Sabos karaliene. Tiesa as jo netaisiau, nes Sabos karalyste buvo dabartineje Etiopijoje, bet nieko...



Kur jūsų kritinis mąstymas ? Ten gi viskuo gali buti..
Įdomu kokias istorijas vyrams ten pasakoja...

Turkijoje mane pvz kai kurie prekeiviai draugu vadino. Draugystė visada baigdavosi man išėjus iš parduotuvės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 18:01)
Kur jūsų kritinis mąstymas ? Ten gi viskuo gali buti..
Įdomu kokias istorijas vyrams ten pasakoja...

Turkijoje mane pvz kai kurie prekeiviai draugu vadino. Draugystė visada baigdavosi man išėjus iš parduotuvės smile.gif


Siaip to kritinio mastymo isvadas as parasiau apacioje.
Ar ne jus teigete kad kritinis mastymas, tai neigiama emocija?

Nus sorry, draugas ir Sabos karaliene sulyginot lotuliukas.gif
O mano vyrui, bje ispranasavo greita mirti, Tiesa neskausminga, ir tai gerai. nuramino. Kazkur 10 praejo, kada tas greitai bus.
Atsakyti
xor,
na pagal ka mes dabar vertinsime kuris is tu zmoniu isties sake tiesa...

Beje vienas is ju dalyvavo extrasensu musyje.

********************

Tiesa paskius as nezinau, o ir mane tai visai neitikino, net puikybes nepagloste, tiesiog viduje net pasipiktinau, kad zmones bando manipuliuoti. Mane senai piktina kai palinkiniai mato mano isore, bet ne vidu, tai matyt mano karma.

Kad ir sios temos kontekste, ka duoda Vaizgantes prisipazinimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 04 gegužės 2017 - 17:31