Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 03, 21:14)
Manau, kad jei jau kas ritualinasi, tai jau supranta kam tą energiją kaupia ar atiduoda, žino kiekvieną judesį ar veiksmą kam jį daro. Išskyrus aišku kokius paauglius, kurie galbūt tik žaidžia.

Tiikrai manai visi visu religiju atstovai zino ka daro per ritualus? Dauguma is vis nesuvokia ka jie daro, o tik kartoja kaip bezdziones.... biggrin.gif Paklausk draugu kataliku, ka dare per vaiku krikstyjima, bent jau is elemenatrios baznycios mokymo puses, ka koks vieksmas reiske ir pamatysi, kaip zmones suvokia ir zino ,ka daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 03, 21:56)
Tai gal nebuvo jau tokioje busenoje, kaip 20e, gal ismokai kazka dirbti ir uzdirbai 20 e, gal pvz turejai talenta dainuoti, bet be ugdymo nieko nebutu, ta ir vadinu tobulejimu. Ismokima pvz patyleti,  kai reikia, suvaldyti savo emocijas, kai reikia ir t.t.


Bet kiek žmonių sąmoningai suvokią, ką reikia tobulinti? Ir ar visuomet teisingai suvokia? Juk jei penkis gyvenimus iš eilės buvai garsus dainininkas ir vėl gimei su absoliučia klausa ir geru balsu, ar būtina šeštą gyvenimą dainuoti?
Tiek, kad kartais kai kurie gebėjimai užblokuojami, kad nelįstum ten dar ir dar kartą, nes ne to tau reikia šiame gyvenime. Pvz., man buvo labai keista, kad šiame gyvenime man tiesiog buvo užblokuotas chemijos supratimas. Vienam iš paralelių gyvenimų šiuo metu esu biochemikė, antrame gydytoja onkologė, trečiame esu gerokai jaunesnė ir studijuoju biologiją. Ketvirtame gavau visai kitą kryptį ir visai kitas užduotis. Ir normalią šeimą turiu tik šiame gyvenime. Matyt, turi būti balansas- jei vienuose gyvenimuose visa energija skiriama darbui, bent viename turi būti šeima ir vaikai.
(Priminsiu, aš čia kalbu apie 4 paralelius gyvenimus, kurie vyksta dabar, bet skirtinguose moters kūnuose.)
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 03, 21:59)
Tiikrai manai visi visu religiju atstovai zino ka daro per ritualus? Dauguma is vis nesuvokia ka jie daro, o tik kartoja kaip bezdziones.... biggrin.gif  Paklausk draugu kataliku, ka dare per vaiku krikstyjima, bent jau is elemenatrios baznycios mokymo puses, ka koks vieksmas reiske ir pamatysi, kaip zmones suvokia ir zino ,ka daro  biggrin.gif

Bet tai ne jie gi krikštijimo ritualą darė, o kunigas. Argi ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 03, 22:14)
Bet tai ne jie gi krikštijimo ritualą darė, o kunigas. Argi ne taip?

jie taip pat yra tame rituale, jie pilnai dalyvauja juk smile.gif Cia tik vienas ritualas, imkit misias, santuoka ir t.t. kas ka supranta ka daro? vienetai...arba msulmonai su svao tom maldom, galvojat dagiau supranta? o graziausia kai joga dabar pateikiama kiap gimnastika... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 22:11)
Bet kiek žmonių sąmoningai suvokią, ką reikia tobulinti? Ir ar visuomet teisingai suvokia? Juk jei penkis gyvenimus iš eilės buvai garsus dainininkas ir vėl gimei su absoliučia klausa ir geru balsu, ar būtina šeštą gyvenimą dainuoti?
Tiek, kad kartais kai kurie gebėjimai užblokuojami, kad nelįstum ten dar ir dar kartą, nes ne to tau reikia šiame gyvenime. Pvz., man buvo labai keista, kad šiame gyvenime man tiesiog buvo užblokuotas chemijos supratimas. Vienam iš paralelių gyvenimų šiuo metu esu biochemikė, antrame gydytoja onkologė, trečiame esu gerokai jaunesnė ir studijuoju biologiją. Ketvirtame gavau visai kitą kryptį ir visai kitas užduotis. Ir normalią šeimą turiu tik šiame gyvenime. Matyt, turi būti balansas- jei vienuose gyvenimuose visa energija skiriama darbui, bent viename turi būti šeima ir vaikai.
(Priminsiu, aš čia kalbu apie 4 paralelius gyvenimus, kurie vyksta dabar, bet skirtinguose moters kūnuose.)

tai kalbam, ne apie tai ar visi moka, bet apie galimybe, galimybe juk yra tobuleti, o kaip kur tai jau atskira tema, sutinku, kad daug zmoniu susikuria iliuzija, kad tobuleja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 03, 22:27)


tai kalbam, ne apie tai ar visi moka, bet apie galimybe, galimybe juk yra tobuleti, o kaip kur tai jau atskira tema, sutinku, kad daug zmoniu susikuria iliuzija, kad tobuleja  biggrin.gif


Manau, puikus reinkarnacijos pavyzdys yra vaikai, dalyvaujantys visokiuose talentų konkursuose, tarkim, mažos mergaitės, dainuojančios lyg senos operos solistės... Ką prisimena, tą ir kartoja...ir net kartais nejauku žiūrėti ir klausyti...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 03, 22:27)
jie taip pat yra tame rituale, jie pilnai dalyvauja juk smile.gif Cia tik vienas ritualas, imkit misias, santuoka ir t.t. kas ka supranta ka daro? vienetai...arba msulmonai su svao tom maldom, galvojat dagiau supranta? o graziausia kai joga dabar pateikiama kiap gimnastika... biggrin.gif

Nes nori dalyvauti ir pasitiki ritualininku. Žmones lengva valdyti, tą istorija jau ne kartą įrodė ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 19:56)
Bet jei kažkokias savybes savyje atskleidei, vadinasi, jos tavyje jau buvo? Tai koks čia tobulėjimas? Panašiai, kaip pernai vilkėtos striukės kišenėje rastum 20 eu. Apsdžiaugi- ooo, kaip gerai. Bet tai tavo eurai ir tavo striukės kišenėje...Na gerai, kad nepametei smile.gif

drinks_cheers.gif Vaižgante, puikiai parašei. clap_1.gif
Tai, ką atsiskleidžiame savyje, paprasčiausiai visada ir turėjome, tik, deja, deja, pamiršome. Mums vis peršama mintis, kad mums trūksta to ir ano, nemokame, nežinome, nesuprantame. Ir mes stengiamės "tobulėti", paprasčiausiai palaipsniui prisimindami, ką galime.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 18:17)
Aš pati kai kurias savo metodikas prisiminiau, o ne kur nors išgirdau, perskaičiau, išmokau. Buvo daugybė gyvenimų, kuriuose buvau gerokai išmintingesnė nei dabar.
Jei žmogus patikėtų, kd tobulėjimo nėra, jis prarastų motyvaciją. O dabar iliuzija duoda motyvaciją gyventi, siekti tariamo dvasingumo...

Manau, kad motyvacija gyventi greičiau galima pavadinti žmogaus norą vis daugiau savęs pažinti, o ne tobulėjimą. Savęs išraiška vis kitomis, įvairiausiomis formomis - tai puikus varikliukas gyventi.
Netikiu, Vaižgante, kad praėjusiuose gyvenimuose buvai išmintingesnė, nes išmintingiausia duotu momentu esi dabar (kaip ir kiekvienas čia gyvenantis), nes gyvenimo(apimant visas jo formas) pagrindinis bruožas yra vystymasis. O vystymasis nelabai įsivaizduojamas regresuojant. Tos žinios, ką turime dabar, yra mūsų bagažas, su kuo judame tolyn, su jomis mes plečiamės.
Kitas reikalas, kiek prisimename, kiek sau leidžiame naudotis šiame gyvenime tuo bagažu.
Dvasingu nebūti neišeis čia nei vienam biggrin.gif . Jau vien faktas, kad dalyvaujame Dvasios veiksme, besireiškiančiame materijoje, niekaip neleidžia mums būti atskirai nuo dvasingumo. Mes gyvename čia kiekvienas su savo dvasingumo pasireiškimu, su savo dvasingumo modeliu ir be jo nieeeekaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spalvota diena: 04 gegužės 2017 - 09:49
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 04, 10:38)

Netikiu, Vaižgante, kad praėjusiuose gyvenimuose buvai išmintingesnė, nes išmintingiausia duotu momentu esi dabar (kaip ir kiekvienas čia gyvenantis), nes gyvenimo(apimant visas jo formas) pagrindinis bruožas yra vystymasis.


Jei žinotum, kas aš esu, taip nesakytum. mirksiukas.gif
Mane dažną dieną ima pasiutimas, kad užsiiminėju čia niekniekiais...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 00:28)
Kaip suprasti pirma karta, nu su pirmu gyvenu smile.gif  bet as nematau tikslo visiems tiems maivymams, kaip sakai susukimo to nemoku, mane erzina taip elgtis, kazkaip nenaturalu, kaip Tomas apraso. Nepatiko pasakiau ir viskas  bigsmile.gif



Aš irgi taip smile.gif Tuomet bent jau nekyla klausimų "kodėl vyrai myli kales" smile.gif Visur reikia saiko, su nuolankumu tas pats. Gali būt nuolanki, gudra, chytra, skaitydama šį forumą, stebėdama žmones susivokiau, kad vyrai gali palikti ir kales, ir nuolankias, ir harmoningas, ir isterikes ir gražias. Gali iširt santykiai ir dėl žmonos kaltės, ir dėl vyro, ir dėl abiejų. Jokiais standartais apie santykius netikiu, turiu savąjį - leist sau ir kitam būt savimi. Pokyčiai sveikintini, jeigu keistis nori pats žmogus ir jeigu tie pokyčiai jam atneš daugiau laimės nei kančios.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 04, 10:57)
Jokiais standartais apie santykius netikiu, turiu savąjį - leist sau ir kitam būt savimi. Pokyčiai sveikintini, jeigu keistis nori pats žmogus ir jeigu tie pokyčiai jam atneš daugiau laimės nei kančios.


Gal visgi apskritai yra sukurta ir daugeliui žmonių ir idiegta iliuzija, kad vyras ar moteris laimę tik turi atnešti. Jei viena pusė visgi ne tokia kokios norim, tada atsiranda noras keisti, nes gi dar nėra tos tikėtos ir ilgai lauktos laimės. Gal viena iš bėdų, kad gyvenimo pradžioje yra susikurta aibė svajų/iliuzijų kurias vėliau nori suprojektuoti realiame gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 04, 09:54)
Jei žinotum, kas aš esu, taip nesakytum.  mirksiukas.gif
Mane dažną dieną ima pasiutimas, kad užsiiminėju čia niekniekiais...

Todėl, kad esi išmintinga ir suvoki puikiai, kokie tai niekniekiai. Be praeitos patirties tu to nebūtum suvokusi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 10:35)
Gal viena iš bėdų, kad gyvenimo pradžioje yra susikurta aibė svajų/iliuzijų kurias vėliau nori suprojektuoti realiame gyvenime.

Niekas nedraudžia savo svajas įgyvendinti, svarbu, kad ne ant kito sprando ax.gif . Problemos prasideda tada, kai imama manyti, kad sureguliavus kitam gyvenimą, pas patį bus tvarka. Kapitali nesąmonė, griaunanti tūkstančių svajas.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 04, 10:57)
Aš irgi taip smile.gif Tuomet bent jau nekyla klausimų "kodėl vyrai myli kales" smile.gif Visur reikia saiko, su nuolankumu tas pats. Gali būt nuolanki, gudra, chytra, skaitydama šį forumą, stebėdama žmones susivokiau, kad vyrai gali palikti ir kales, ir nuolankias, ir harmoningas, ir isterikes ir gražias. Gali iširt santykiai ir dėl žmonos kaltės, ir dėl vyro, ir dėl abiejų. Jokiais standartais apie santykius netikiu, turiu savąjį - leist sau ir kitam būt savimi. Pokyčiai sveikintini, jeigu keistis nori pats žmogus ir jeigu tie pokyčiai jam atneš daugiau laimės nei kančios.

Pilnai sutinku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 04, 11:35)
Gal visgi apskritai yra sukurta ir daugeliui žmonių ir idiegta iliuzija, kad vyras ar moteris laimę tik turi atnešti. Jei viena pusė visgi ne tokia kokios norim, tada atsiranda noras keisti, nes gi dar nėra tos tikėtos ir ilgai lauktos laimės. Gal viena iš bėdų, kad gyvenimo pradžioje yra susikurta aibė svajų/iliuzijų kurias vėliau nori suprojektuoti realiame gyvenime.

Nu cia jau patys tai prisigalvoja, per santuoka sako juk vienas kitam ir dziaugsme, ir varge, o gyvenime kazkaip pamirsta, ka prisizadejo biggrin.gif
Nors man patiko indu priesaika, jie sake prisiekia per vestuves padaryti vienas kita laimingais, kaip grazu, kai taip prasideda su tokiom intencijom seima smile.gif Tada gal abu ir stengiasi, o ne tik laukia tos laimes nukrintant is dangaus smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 04, 09:36)
Nes nori dalyvauti ir pasitiki ritualininku. Žmones lengva valdyti, tą istorija jau ne kartą įrodė ar ne?

As ta ir norejau pasakyt, kad daugelis zmoniu paprasciausiai valdomi ir visiskai nesuvokia ka daro ir ka atlieka .
Atsakyti