Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 03, 12:49)
<p>Dar idomu apie tuos lygmenis skirtingus .. kokiais budais tau tai pavyksta? Ar visi taip gali? 🤔🙂.. </p>
<p>Dar kas liecia vaiku virksteliu nutraukima.. naturaliai kilo klausimas, kaip tai padaryti? Ar sudetinga? Toliau sektu vyro virkstele, gal tevu, draugu.. ir ziu, lengviau kvepuot pradetume, ir santykiai gal dar pageretu.. </p>
<p>Man pastaruoju metu sunku ryte keltis.. o ir sustingimai ivairus pasireiskia, skausmas kaklo, strenu, koju.. kazin tai susije su energija.  Ar gal jau kiti reikalai 🤔</p>


Kol vaikai maži, moters gyvenimas labai sunkus, todėl nenuostabu, kad dėl įtampų skauda kaklą, sprandą...Manau, priežastys- tose vietose susikaupia nesprendžiamos problemos. Kaklas apskritai rodo žmogaus lankstumą. Bet kažkaip reikėtų rasti laiko problemoms spręsti- ir su vaikais, ir su vyru. Suprantu, kad laikas atrodo kitaip, kai mama dirbi 24 val., pati tai tris kartus patyriau. Ir dėl rutinos ryte nėra noro keltis...Gali pasiguosti nebent tuo, kad tai laikina, vaikai užaugs, ir visas tas vargas užsimirš... Tačiau problemų sprendimo siūlau neatidėlioti, nes jos niekur nedings, atvirkščiai- dar daugiau bėdų bus...

Apie lygmenis tema sudėtinga. Pirmas mano atrastas būdas buvo keliauti naudojant medžius. Reikia rasti į vieną vietą suaugusius medžius, mažiausiai turi būti trys. Jie ne šiaip sau taip suauga- dėl toje vietoje esančių specifinių energijų. Apsikabini tuos medžius, užsimerki ir įsivaizduoji, kad kyli liftu.
Antras būdas yra keliavimas specialiais erdvėlaiviais laiko tuneliais.
Trečias- randi įėjimą į lygmenį per kažkur. Intuicija pasako. Pvz, galima pamėginti įeiti į kitą lygmenį per savo kurį nors organą (nuo širdies pradėti nerekomenduočiau).
Visi būdai nesaugųs, ir apskritai kažkur keliauti, nežinant, kur keliauji ir neturi aiškaus tikslo (smalsumas negali būti tikslas) nesaugu.
Ar visi gali? Na, ne visi gali būti balerinomis, smuikininkais, skulptoriais. Reikalingi ir gebėjimai, ir pasiruošimas. Ir netgi drąsa bei greita orientacija. Ir ar daugeliui to reikia?

Grįžtu prie virkštelių. Norint nutraukti virkšteles, reikia pajusti tą lygmenį, kuriame yra virkštelės, ir susidraugauti su savimi pačiu tame lygmenyje. Susidraugauti ir bendradarbiauti.
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 03, 13:03)
Abejoju ar absoliučiai visas virkšteles galima nutraukti. Jei žmogus iš ankščiau dalį jų "užsitarnavo" kaip baumsę/karminę skolą. Tai kogero tik jo pačio reikalas yra jas nutraukti. Čia kaip su turto areštavimu iki kol pats tarkim skolos nesusimokai ar kaip nors kitaip neatsiskaitai.


Taip, tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 03, 12:29)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vaižgantė" data-cid="71606770" data-time="<a href=">vaižgantė, 03 Geg 2017 - 10:03, parašė: Mąstau dabar apie tai, kad mes visi esam vampyraujami. Kai kuriems energijos nusiurbinėjimams patys esam davę leidimą (pvz, savo vaikams), kai kuriuos esam įsileidę pačiais įvairiausiais būdais (gailėdami gyvenimu besiskundžiančios kaimynės), o kai kurie siurbtukai mus išnaudoja gyvenimas po gyvenimo. Kol esi jaunas, gali nusiurbinėjimo ir nejausti, bet su metais pastebi, kad trūksta energijos, ryte jautiesi neišsimiegojus, greičiau pavargsti ir pan. Manau, sumažinti utėliukų, kurie tavimi maitinasi, skaičių, niekada nėra per vėlu. Paprastai literatūroje rašoma apie prisijungimus per virkšteles prie pilvo. Taip, jie yra. Bet aš esu radus tokią kepurėlę ant galvos. Ji primena placentą kažkiek. Ir nuo tos kepurėlės eina daugybė virkštelių į visas puses...Man pavyko visą tą kepurėlę nusilupti. Darbas sunkus, trunka ilgai, bet kai labai nori, viskas pavyksta. Tenka žiūrėti visas virkšteles iš eilės, identifikuoti siurbėliukus, apmąstyti, kodėl leista prisisiurbti ar per kur buvo gautas priėjimas prisikabinti. O tada galima tą virkštelę nupjauti. Va dabar prasideda visas įdomumas, nes apie tai, ką dabar parašysiu, dauguma nesat girdėję ir susimąstę. Jau minėjau, kad žmogus yra daugiamatis, kad turi daugybę pačių įvairiausių savo pavidalų. Ta kepurėlė su virkštelėmis yra kitame lygmenyje, jame mes turim ir savo atitikmenį, su kuriuo galima "susipažinti" ir paprašyti nutraukti virkšteles...Išties tai yra pažintis su pačia savimi... (Visada, kai keliauju per lygmenis, ieškau savo atitikmenų tuose lygmenyse, nes kitaip ten nepateksi, be to, egzistuoja tam tikras lygmenų etikos kodeksas).</blockquote> Labai idomu.. to matyt sunku isvengti. As kadangi turiu dabar mazu vaiku, kuriems daugiausia demesio turiu slitti ir kurie didziaja mano energijos dali gauna, tai man idomu, ar butina nutraukti prisisiurbusias vaiku virksteles?


Virkseles jus nutrukti galite, be problemu, bet pagalvokite ka jus darysite senatveje? Beje vaikai ne vien ima, bet ir duoda energija, kitaipz mones vaiku negimdytu.

Kita vertus, kai paciai senatveje reikes donoru, juk sasajas pati busite nutraukusi savo valia, jas bus labai sunku atstatyti, o kartais net neimanoma...
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 12:31)
SM neatlieku jokių misijų. Ir ką tik aiškiai pasakiau, kad rašymas čia reikalingas man pačiai. Nesiruošiu mokytojauti- nematau prasmės.


As tik ispejau apie galimas pasekmes. Nes siandiena baigiu savo cikla, ir pradedu nauja. Tad noriu susimoketi visas savo saskaitas. As nebruku, negazdinu, o geranoriskai ispejau. Mums visada duotas sansas rinktis, kiek pasiruose moketi, o mokam mes visi VISADA.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 13:22)
Virkseles jus nutrukti galite, be problemu, bet pagalvokite ka jus darysite senatveje? Beje vaikai ne vien ima, bet ir duoda energija, kitaipz mones vaiku negimdytu.

Kita vertus, kai paciai senatveje reikes donoru, juk sasajas pati busite nutraukusi savo valia, jas bus labai sunku atstatyti, o kartais net neimanoma...


Ne dėl virkštelių vaikai tėvais senatvėje rūpinasi...Kokius santykius su vaikais užmezgi, tokius ir turi visą gyvenimą...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 13:22)
Virkseles jus nutrukti galite, be problemu, bet pagalvokite ka jus darysite senatveje? Beje vaikai ne vien ima, bet ir duoda energija, kitaipz mones vaiku negimdytu.

Kita vertus, kai paciai senatveje reikes donoru, juk sasajas pati busite nutraukusi savo valia, jas bus labai sunku atstatyti, o kartais net neimanoma...


Tai nėra kalba taip sakant apie emocinio ryšio jungtis.

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:54)

Su argumentais yra sudėtinga, nes niekas negali matyti mano akimis, girdėti mano ausimis, jausti mano jutimus. Šventraščiais remtis negaliu, nes jais netikiu. Man nerimti atrodo tie visi nekalti prasidėjimai ir angelų pasirodymai mergai, pagimdžiusiai benkartą. Viena, kuo tikiu, tai "prisikėlimu iš mirusiųjų", nes tai, tik kitu pavadinimu, vyksta nuolat šiame lygmenyje. Tai įprastinė praktika.

Atvilkau seną postą. smile.gif

Visų pirma- pilna paniekos, patyčios, menkinimo, ar tai brandu? Kažin. Tyčiotis iš kitų tikėjimo, žema. Niekada nesityčiočiau jei tu sakytum- tikiu elfais, Perkūnu, Dievu, Buda ar dar kuo. Nes tai tavo tikėjimas. Netikiu tik tuo, kad tu kažką matai. Ir tą pasakau.

Antra. Tu nežinai kaip iš tikro, tau tik atrodo nerimtai, tai kam tada tyčiotis (su menkinančiu žodynu) iš to ko nežinai? Jei tu netiki, kad kažkam pasirodė angelai, tai kodėl kažkas turi tikėti, kad tau kažkas rodosi ir tu matai? Tavo kalbos irgi kažkam atrodo nerimtai. Ar ne?

Ką aš noriu pasakyti? Kad tikrai matantis žmogus (jau rašiau, kad tikiu jog pasaulyje tokių yra) taip nesielgtų kaip tu. Žemindamas kitus. Aukštintų save. O gal kažkas mato, kad šventraščiai tiesa. Tai ką?





Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 03, 13:26)
Tai nėra kalba taip sakant apie emocinio ryšio jungtis.


Viskos jungtys yra tarpusavyje susije, jos pereina is vienos i kita. Neimanoma preparuoti be pasekmiu. Vienintelis budas, kontroliuoti-dozuoti, bet ne nutraukti. Paprastai tariant, cia panasu kaip perrisami kiausintakiai. Zmogui neimanoma atkurti savo valia nutruktus energetinius srautus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 03 gegužės 2017 - 12:42
QUOTE(Aimeja @ 2017 05 03, 13:34)


Ką aš noriu pasakyti? Kad tikrai matantis žmogus (jau rašiau, kad tikiu jog pasaulyje tokių yra) taip nesielgtų kaip tu. Žemindamas kitus. Aukštintų save. O gal kažkas mato, kad šventraščiai tiesa. Tai ką?


Tikrai matantis žmogus turi teisę būti toks, koks jis nori būti. Ir jis turi teisę negirdėti Aimėjos pastabų. Parodyk man pavyzdį, kaip galima parašyti postus šioje temoje nieko nežeminant ir savęs neaukštinant, aš paplosiu ir pasakysiu: tu šaunuolė, mielai iš tavęs pasimokysiu.
Kodėl reikalauji iš manęs tai, ko pati neturi, nemoki, nesugebi? Kokia tokio reikalavimo prasmė?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 13:38)
Viskos jungtys yra tarpusavyje susije, jos pereina is vienos i kita. Neimanoma preparuoti be pasekmiu. Vientelis budas, kontroliuoti-dozuoti, bet ne nutraukti.


Prie tavęs prisisiurbusios gal pora šimtų virkštelių. Ir tu jas gebi kontroliuoti- dozuoti? Čia gi ne karvės melžimas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 14:40)
Kodėl reikalauji iš manęs tai,  ko pati neturi, nemoki, nesugebi?


Iš kur tu žinai ką aš turiu, moku ir sugebu? Tik tu viena viską matai? biggrin.gif Tuo ir baigiam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 05 03, 13:47)
Iš kur tu žinai ką aš turiu, moku ir sugebu? Tik tu viena viską matai?  biggrin.gif Tuo ir baigiam.  4u.gif


Matosi iš tavo postų. Kalba ėjo tik apie gebėjimą čia rašyti be įžeidinėjimų, kito menkinimo ir savęs kėlimo.
Išmok pati, tada mokyk kitus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 14:40)
Ir jis turi teisę negirdėti Aimėjos pastabų.

O čia aš tau pritariu, netgi ignoruoti galima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 13:40)
Tikrai matantis žmogus turi teisę būti toks, koks jis nori būti. Ir jis turi teisę negirdėti Aimėjos pastabų. Parodyk man pavyzdį, kaip galima parašyti postus šioje temoje nieko nežeminant ir savęs neaukštinant, aš paplosiu ir pasakysiu: tu šaunuolė, mielai iš tavęs pasimokysiu.
Kodėl reikalauji iš manęs tai,  ko pati neturi, nemoki, nesugebi? Kokia tokio reikalavimo prasmė?
Papildyta:
Prie tavęs prisisiurbusios gal pora šimtų virkštelių. Ir tu jas gebi kontroliuoti- dozuoti? Čia gi ne karvės melžimas...


Griztam prie pirmines temos. Seima, vaikai. As kalbu apie ryrius, sasajas turincius isliekamaja verte.
Na galimai kam nors tie rysiai nera vertybe...

Prie manes negaliprisijungti svetimos virksteles, juolab siurbti, be mano sutikimo. Negi tu to nezinai, kas itakoja prisisiurbima...

Pamastymui, vaikas isciose irgi yra savos rusies parazitas, jis vystydamasis parazituoja motinos organizmo saskaita, motinos organizmas ne tikyra maisto tiekejas, bet ir energijos, beje ir pasauga. panasus principas yra ir giminystes rysiuose. Jie yra ne parazitiniai, o griztamieji rysiai. Seimoje energija sukasi ratu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 03 gegužės 2017 - 13:00
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 08:25)
O kaip su Hamleto "Buti, ar nebuti..."?
Va tos buties prasmes ieskojimas ar nera susijes su dvasingumo ieskojimu?

Na neuztenka tam zmogeliui tik gyventi ir daugintis. Gal tas poreikis ieskoti prasmes ir yra Dievo inspiruotas, genuose irasytas....
O gal ir nelabasis tokiom mintim, polekiais jaukia smegenis, zmogaus ramu gyvenimeli...

paieskos reikalingos, as daugiau snekejau apie religinius ritualus, kai ne ieskoma o tik atkartojama kazkas, ir taip isivaizduojama, kad jau tampi geresnis...
Atsakyti